Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty Black Friday 2026

De Black Friday-prijs voor de Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty is € 1.499 bij MediaMarkt. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.

Acer EAN 4711721100967

Prijs €1.499 bij MediaMarkt
Naar MediaMarkt
  • Prijs gecontroleerd 9 uren geleden
  • 1 webshop vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Wacht je op een prijsdaling?

We volgen de prijs van dit product sinds 6 dagen. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.

Over de Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty

De Acer Aspire 18 AI A18-I71M-9825 in zilver is een veelzijdige laptop, ontworpen voor werk, multitasking en veeleisende toepassingen. Het 18 inch (45,7 cm) WUXGA-scherm biedt een groot beeldoppervlak om met meerdere vensters te werken, documenten te raadplegen of video's te bekijken. De Intel Core Ultra 9 386H-processor en 16 GB RAM maken het mogelijk om meerdere toepassingen tegelijk te gebruiken en veeleisendere taken efficiënt uit te voeren. De processor beschikt over 16 cores en 16 threads en haalt een maximale kloksnelheid van 4,9 GHz. De 512 GB PCIe NVMe SSD biedt voldoende opslagruimte voor je bestanden, foto's, software en andere content. De configuratie met 16 GB geheugen en 512 GB SSD-opslag biedt de nodige capaciteit voor multitasking en intensiever gebruik, terwijl het grote 18 inch-scherm het gemakkelijker maakt om verschillende soorten content tegelijk te bekijken.

Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.

Belangrijkste kenmerken

Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grijs
Soort

De subcategorie van een product

Laptop
Aanraakscherm

Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.

Nee
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1920 x 1200 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

45,7 cm (18")
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Intel Core Ultra 9
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.
16 GB
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
SSD
Opslagruimte

De totale ruimte op de schijf. Bij een laptop is het type minstens even belangrijk als het aantal: een SSD van 512 GB voelt sneller aan dan een gewone harde schijf van 2 TB.

512 GB
Aparte videokaart

Een eigen grafische chip naast de processor. Nodig voor moderne games, 3D en videobewerking. Voor surfen, film en kantoorwerk voegt hij weinig toe en kost hij vooral batterijduur.

Nee
Ingebouwde grafische adapter

Graphics hardware which is built into the motherboard or CPU

Ja
Eigen simkaart

Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.

Nee
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Windows 11 Home
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

2,19 kg

Alle 91 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Design

Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Clamshell
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grijs
Soort

De subcategorie van een product

Laptop
Kleurnaam

The descriptive name of the product's colour (e.g. Space Grey).

Steel Grey

Beeldscherm

Beeldfrequentie (max.)

De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport.

120 Hz
Beeldverhouding

De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts.

16:10
Soort paneel

The technology used to manufacture the panel, such as AMOLED or AH-IPS.

IPS
Beeldkwaliteit

Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.

  • Full HD — 1920×1080 beeldpunten.
  • 4K Ultra HD — vier keer zoveel als Full HD. De gangbare keuze vanaf 50 inch.
  • 8K Ultra HD — nog eens vier keer zoveel. Er is voorlopig bijna geen film of serie in 8K te vinden.
WUXGA
Aanraakscherm

Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.

Nee
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1920 x 1200 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

45,7 cm (18")

Processor

Processor basisvermogen

The minimum amount of power the processor is designed to consume during normal operation, measured in watts.

25 W
Maximaal turbovermogen

The highest power consumption level the processor can reach during peak performance bursts, measured in watts.

80 W
Processor socket

Mechanical component(s) that provides mechanical and electrical connections between a microprocessor and a printed circuit board (PCB). This allows the processor to be replaced without soldering.

FCBGA2540
Processor cache type

The architecture level or specific technology of the high-speed memory integrated into the processor (e.g., L2 or Smart Cache).

Smart Cache
Processor cache

The amount of high-speed volatile memory integrated into the processor to reduce the average time to access data from the main memory, typically measured in megabytes (MB).

18 MB
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik

The minimum clock speed at which the low-power efficiency cores operate, measured in MHz.

1600 MHz
Efficiënte kernbasisfrequentie

The minimum clock speed at which the efficiency cores of the processor operate, measured in megahertz (MHz) or gigahertz (GHz).

1,6 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie

The guaranteed minimum clock speed of the high-performance processor cores, measured in megahertz (MHz) or gigahertz (GHz).

2,1 GHz
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik

The maximum clock speed reached by the energy-efficient cores during peak demand, measured in gigahertz (GHz).

3,5 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency

The maximum clock speed that the efficiency cores can reach during peak demand, measured in gigahertz (GHz).

3,7 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency

The maximum clock speed that the high-performance cores can reach during intensive tasks, measured in gigahertz (GHz).

4,9 GHz
Cores met laag energieverbruik

The number of high-efficiency cores designed to handle background tasks while consuming minimal energy.

4
Efficiënte kernen

The number of high-efficiency processor cores designed to handle background tasks and power-saving operations.

8
Prestatiekernen

The number of high-performance cores designed to handle demanding tasks and heavy workloads.

4
Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

4,9 GHz
Processor aantal threads

The number of virtual cores available for simultaneous processing tasks (e.g. 12 or 128).

16
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

16
Processormodel

Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.

386H
Processorgeneratie

The specific architectural version or series of the processor (e.g. 7th Gen).

Intel Core Ultra (serie 3)
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Intel Core Ultra 9
Processorfabrikant

Merknaam van de fabrikant die de processor heeft geproduceerd.

Intel

Neurale verwerkingseenheid (NPU)

GPU-prestaties tot

The maximum theoretical computing power of the graphics processing unit, measured in TOPs.

40 TOPs
NPU-prestaties tot

The maximum processing power of the Neural Processing Unit, typically measured in trillions of operations per second (TOPS).

50 TOPs
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU

The specific artificial intelligence development environments and libraries that the neural processing unit is compatible with (e.g. TensorFlow, PyTorch, OpenVINO).

OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten

Indicates whether the device supports AI-powered camera and audio enhancements, such as automatic framing and background blur.

Ja
Sparsity-ondersteuning

Indicates whether the hardware supports sparsity, a technique used to accelerate AI workloads by skipping zero-value weights in neural networks.

Ja
Neurale verwerkingseenheid (NPU)

The specific hardware accelerator dedicated to accelerating machine learning tasks (e.g. Intel AI Boost or Apple Neural Engine).

Intel AI Boost
Copilot+ PC

Indicates whether the device is specifically designed as a Copilot+ PC with integrated hardware and software optimizations for AI tasks.

Ja

Geheugen

Intern geheugentype

The type of internal memory such as RAM

LPDDR5x-SDRAM
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.16 GB

Opslagmedia

Soort optische drive

An optical drive uses laser to read optical discs such as CDs

Nee
SSD-vormfactor

The size of the solid-state drive, given in inches

M.2
SSD interfaces

Type(n) interface waarmee de Solid State Drive aangesloten wordt op andere hardware.

PCI Express
NVMe

NVM Express (NVMe) or Non-Volatile Memory Host Controller Interface Specification (NVMHCIS) is an open logical device interface specification for accessing non-volatile storage media attached via a PCI Express (PCIe) bus. NVM Express, as a logical device interface, has been designed to capitalize on the low latency and internal parallelism of solid-state storage devices.

Ja
SSD capaciteit

De opslagcapaciteit van de Solid State Drive in Gigabytes.

512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's

The total quantity of solid state drives integrated into the device.

1
Totale capaciteit SSD's

The combined storage space of all installed solid state drives, typically measured in gigabytes (GB) or terabytes (TB).

512 GB
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
SSD
Opslagruimte

De totale ruimte op de schijf. Bij een laptop is het type minstens even belangrijk als het aantal: een SSD van 512 GB voelt sneller aan dan een gewone harde schijf van 2 TB.

512 GB

Grafisch

Versnelling van straaltracering

Indicates whether the hardware includes dedicated cores or specialized circuitry to speed up the rendering of realistic light and reflections.

Ja
On-board graphics adapter model

"Graphic adapter" is the hardware that produces images on a display. "On-board" means that the graphics adapter is intergrated inside the motherboard.

Intel Graphics
Aparte videokaart

Een eigen grafische chip naast de processor. Nodig voor moderne games, 3D en videobewerking. Voor surfen, film en kantoorwerk voegt hij weinig toe en kost hij vooral batterijduur.

Nee
Familie ingebouwde grafische adapter

The specific series or generation of the integrated graphics (e.g. AMD Radeon Graphics).

Intel Graphics
Ingebouwde grafische adapter

Graphics hardware which is built into the motherboard or CPU

Ja
Interne-GPU-fabrikant

The company that designed and produced the integrated graphics processing unit (e.g. Intel, AMD, NVIDIA).

Intel
Discreet grafische adapter model

A graphics adapter (often known as a video card) generates images for a display. A discrete graphics adapter plugs into the motherboard

Niet beschikbaar

Audio

Ingebouwde microfoon

Microphone that is found inside the product.

Ja
Aantal microfoons

The total quantity of integrated microphones built into the device.

2
Aantal ingebouwde luidsprekers

The total quantity of integrated audio output drivers installed within the unit.

2

Camera

Infrarood (IR) camera

Indicates whether the device is equipped with an infrared camera, typically used for facial recognition and biometric security.

Ja
Resolutie camera voorzijde

The maximum number of pixels captured by the forward-facing sensor, typically expressed as width by height (e.g. 1280 x 720).

1920 x 1080 Pixels
Voorcamera HD-type

The maximum resolution supported by the front-facing camera (e.g., Full HD or Ultra HD).

Full HD
Camera voorzijde

Camera at the front of the product.

Ja

Netwerk

Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Soort antenne

Type of antenna

2x2
Eigen simkaart

Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.

Nee
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 7 (802.11be)

Poorten & interfaces

Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C

Number of USB 3.1 (3.1 Gen 2) ports with Type-C connector. USB 3.1 (3.1 Gen 2) is USB interface version which supports transfer rate up to 10 Gbit/s (SuperSpeed+). USB Type-C connector has symmetrical design architecture and compatible with Thunderbolt 3 interface.

2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus

Indicates whether the USB Type-C port supports the transmission of native DisplayPort video signals to an external display.

Ja
Combo koptelefoon/microfoon port

Indicates whether the device features a single integrated jack that supports both audio output for headphones and audio input for a microphone.

Ja
Intel® Thunderbolt 4

Indicates whether the device supports the Intel Thunderbolt 4 interface for high-speed data transfer, video output, and power delivery.

Ja
HDMI-aansluitingen

Hoeveel toestellen je tegelijk kan aansluiten: decoder, spelconsole, soundbar, mediaspeler. Reken op één per toestel — een extra poort is achteraf niet bij te bouwen.

1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A

The total number of available USB 3.2 Gen 1 (formerly 3.1 Gen 1) Type-A connection ports on the device.

2

Toetsenbord

Toetsenbordindeling

De plaats van de letters. In België is AZERTY gangbaar, in Nederland QWERTY. Verkeerd besteld betekent blind zoeken naar je leestekens.

AZERTY
Numeriek toetsenblok

Bevat het product een numeriek toetsenblok?

Ja
Keyboard met achtergrondverlichting

Indicates whether the device features integrated illumination to improve visibility in low-light conditions.

Ja
Aanwijsapparaat

The type of integrated input mechanism used to control the cursor (e.g., Clickpad or DialPad).

Touchpad

Software

Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem

The way in which the operating system of a computer/smartphone (32-bit/64-bit) is set up.

64-bit

Energie

USB-oplaadstroom

The maximum electrical current provided by the USB ports to charge external devices, typically measured in milliamperes (mA) or amperes (A).

3 A
USB-oplaadspanning

The electrical potential provided by the USB port to charge connected devices, measured in volts (e.g., 5, 15, 20).

5 V
USB-snelladen

Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.

Ja
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit

A measure of the charge stored by the battery. Determined by the mass of active material contained in the battery.

71 Wh

Gewicht en omvang

Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

2,19 kg
Hoogte (achterzijde)

Hoogte in millimeter van de achterzijde van het product.

1,9 cm
Hoogte (voorzijde)

Hoogte van de voorzijde van het product in millimeter.

1,24 cm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

272,4 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

400 mm

Inhoud van de verpakking

Lader meegeleverd

Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.

Nee

91 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty het goedkoopste kopen?

Vandaag is de Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty het goedkoopst bij MediaMarkt, voor € 1.499. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.

Is dit nu een goede prijs voor de Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty?

We volgen de prijs van de Acer Aspire 18 Ai A18-i71m-9825 – 18.0 Inch Wuxga Intel Core Ultra 9 386h 16 Gb 512 Intel® Graphics Azerty nu 6 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.

€1.499 MediaMarkt
Bekijk deal