DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs Black Friday 2026

De Black Friday-prijs voor de DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs is € 269 bij Bol. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.

Dell EAN 5397184508626

Prijs €269 bij Bol
Naar Bol
  • Prijs gecontroleerd 23 uren geleden
  • 1 webshop vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Wacht je op een prijsdaling?

We volgen de prijs van dit product sinds 1 dag. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.

Over de DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs

Bedrijf Laptop Clamshell Grijs Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Aantal processorkernen: 4 33,8 cm (13.3") Full HD 1920 x 1080 Pixels IPS 16 GB DDR4-SDRAM 3200 MHz 256 GB SSD Intel Iris Xe Graphics Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.1 63 Wh 65 W Windows 10 Pro 64-bit

Productinformatie aangeleverd door Bol.com.

Belangrijkste kenmerken

Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grijs
Soort

De subcategorie van een product

Laptop
Aanraakscherm

Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.

Nee
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1920 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

33,8 cm (13.3")
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Intel® Core™ i5
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.
16 GB
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
SSD
Opslagruimte

De totale ruimte op de schijf. Bij een laptop is het type minstens even belangrijk als het aantal: een SSD van 512 GB voelt sneller aan dan een gewone harde schijf van 2 TB.

256 GB
Aparte videokaart

Een eigen grafische chip naast de processor. Nodig voor moderne games, 3D en videobewerking. Voor surfen, film en kantoorwerk voegt hij weinig toe en kost hij vooral batterijduur.

Nee
Ingebouwde grafische adapter

Graphics hardware which is built into the motherboard or CPU

Ja
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Windows 10 Pro
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

1,2 kg

Alle 128 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Design

Intel® vPro™ Platform Eligibility

Indicates whether the hardware meets the requirements to support Intel vPro technology for enhanced manageability, security, and stability.

Ja
Markt positionering

Under which category can the device be positioned in the market, e.g. camera phone.

Bedrijf
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Clamshell
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grijs
Soort

De subcategorie van een product

Laptop

Beeldscherm

Typische contrastverhouding

De verhouding tussen de hoeveelheid licht van het helderste wit en het donkerste zwart van de display/projector.

600:1
Beeldschermreactietijd rise/fall

The time it takes for a pixel to change from one color state to another, typically measured in milliseconds.

35 ms
Beeldfrequentie (max.)

De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport.

60 Hz
Kleurbereik

The range of colours that the display can accurately reproduce, typically expressed as a percentage of a standard colour space (e.g. sRGB or Adobe RGB).

45 procent
RGB-kleurruimte

The specific color gamut standard the display is capable of reproducing (e.g. sRGB or Adobe RGB).

NTSC
Pixel pitch

Afstand tussen twee "beeldpunten". Hoe dichter de beeldpunten bij elkaar staan hoe scherper het beeld over het algemeen zal zijn.

0,153 x 0,153 mm
Pixeldichtheid

The number of individual pixels displayed per inch of linear screen space, measured in pixels per inch (ppi).

166 ppi
Helderheid

Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'.

250 cd/m²
Antireflectiescherm

Hiermee beschik je zelfs in direct zonlicht altijd over optimaal beeld.

Ja
Soort paneel

The technology used to manufacture the panel, such as AMOLED or AH-IPS.

IPS
Beeldkwaliteit

Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.

  • Full HD — 1920×1080 beeldpunten.
  • 4K Ultra HD — vier keer zoveel als Full HD. De gangbare keuze vanaf 50 inch.
  • 8K Ultra HD — nog eens vier keer zoveel. Er is voorlopig bijna geen film of serie in 8K te vinden.
Full HD
Aanraakscherm

Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.

Nee
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1920 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

33,8 cm (13.3")

Processor

Configureerbare TDP-down

The minimum thermal design power level that the processor can be configured to operate at to reduce heat output and power consumption, measured in Watts.

12 W
Configureerbare TDP-downfrequentie

The minimum clock speed the processor maintains when operating in a power-saving mode to reduce heat output, measured in GHz.

1,1 GHz
Configureerbare TDP-up

The maximum thermal design power the processor can be configured to operate at for increased performance, measured in Watts.

28 W
Configureerbare TDP-upfrequentie

The maximum clock speed the processor can maintain when operating at its increased thermal design power limit, measured in GHz.

2,6 GHz
Processor cache type

The architecture level or specific technology of the high-speed memory integrated into the processor (e.g., L2 or Smart Cache).

Smart Cache
Processor cache

The amount of high-speed volatile memory integrated into the processor to reduce the average time to access data from the main memory, typically measured in megabytes (MB).

8 MB
Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

4,4 GHz
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

4
Processormodel

Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.

i5-1145G7
Processorgeneratie

The specific architectural version or series of the processor (e.g. 7th Gen).

Intel® 11de generatie Core™ i5
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Intel® Core™ i5
Processorfabrikant

Merknaam van de fabrikant die de processor heeft geproduceerd.

Intel

Opslagmedia

Compatibele geheugenkaarten

Types of memory cards which can be used with this product.

MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC
Geïntegreerde geheugenkaartlezer

Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).

Ja
Soort optische drive

An optical drive uses laser to read optical discs such as CDs

Nee
SSD-vormfactor

The size of the solid-state drive, given in inches

M.2
SSD interfaces

Type(n) interface waarmee de Solid State Drive aangesloten wordt op andere hardware.

NVMe, PCI Express
NVMe

NVM Express (NVMe) or Non-Volatile Memory Host Controller Interface Specification (NVMHCIS) is an open logical device interface specification for accessing non-volatile storage media attached via a PCI Express (PCIe) bus. NVM Express, as a logical device interface, has been designed to capitalize on the low latency and internal parallelism of solid-state storage devices.

Ja
SSD capaciteit

De opslagcapaciteit van de Solid State Drive in Gigabytes.

256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's

The total quantity of solid state drives integrated into the device.

1
Totale capaciteit SSD's

The combined storage space of all installed solid state drives, typically measured in gigabytes (GB) or terabytes (TB).

256 GB
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
SSD
Opslagruimte

De totale ruimte op de schijf. Bij een laptop is het type minstens even belangrijk als het aantal: een SSD van 512 GB voelt sneller aan dan een gewone harde schijf van 2 TB.

256 GB

Geheugen

Maximum intern geheugen

The maximum internal memory which is available in the product.

16 GB
Kloksnelheid geheugen

The frequency at which the memory (e.g. RAM) runs.

3200 MHz
Geheugen form factor

De uiterlijke kenmerken van de geheugenmodule

On-board
Intern geheugentype

The type of internal memory such as RAM

DDR4-SDRAM
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.16 GB

Grafisch

On-board graphics adapter model

"Graphic adapter" is the hardware that produces images on a display. "On-board" means that the graphics adapter is intergrated inside the motherboard.

Intel Iris Xe Graphics
Aparte videokaart

Een eigen grafische chip naast de processor. Nodig voor moderne games, 3D en videobewerking. Voor surfen, film en kantoorwerk voegt hij weinig toe en kost hij vooral batterijduur.

Nee
Ingebouwde grafische adapter

Graphics hardware which is built into the motherboard or CPU

Ja
Interne-GPU-fabrikant

The company that designed and produced the integrated graphics processing unit (e.g. Intel, AMD, NVIDIA).

Intel
Discreet grafische adapter model

A graphics adapter (often known as a video card) generates images for a display. A discrete graphics adapter plugs into the motherboard

Niet beschikbaar

Audio

Ingebouwde microfoon

Microphone that is found inside the product.

Ja
Vermogen luidsprekers

The electrical power output delivered to the audio output components, typically measured in Watts (W).

2 W
Aantal ingebouwde luidsprekers

The total quantity of integrated audio output drivers installed within the unit.

2
Audiochip

The specific integrated circuit or hardware component responsible for processing audio signals (e.g., ALC3287-CGT).

Realtek ALC3254

Camera

Video capturing speed

The maximum number of frames per second (fps) that the device can record during video capture.

30 fps
Resolutie camera voorzijde (numeriek)

The maximum number of pixels captured by the front-facing sensor, typically expressed in megapixels.

0,92 MP
Resolutie camera voorzijde

The maximum number of pixels captured by the forward-facing sensor, typically expressed as width by height (e.g. 1280 x 720).

1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type

The maximum resolution supported by the front-facing camera (e.g., Full HD or Ultra HD).

HD
Camera voorzijde

Camera at the front of the product.

Ja

Netwerk

WLAN-controller-model

The specific model or chipset of the integrated wireless network adapter (e.g. AMD RZ608).

Intel Wi-Fi 6 AX201
Fabrikant van de WLAN-controller

The company that designed and produced the wireless network interface controller (e.g. Intel, Qualcomm, Realtek).

Intel
Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max)

The maximum theoretical speed at which data can be transmitted wirelessly, measured in Mbit/s.

2400 Mbit/s
WWAN

Indicates the availability of a wireless wide area network module for cellular data connectivity (e.g. Installed, Not installed, or Upgradable).

Geïnstalleerd
Bluetooth-versie

Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.

5.1
Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Netwerkaansluiting

Een aansluiting voor een netwerkkabel. Een kabel is altijd stabieler dan wifi — handig voor een tv die vaak stokt bij streaming.

Nee
Soort antenne

Type of antenna

2x2
Wifi-standaard

Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.

Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.

Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Poorten & interfaces

Aantal USB-Powershare-poorten ondersteund

The total number of USB ports capable of charging external devices even when the unit is powered off or in sleep mode.

1
PowerShare

Indicates whether the device supports charging external peripherals via the USB port even when the system is powered off or in sleep mode.

Ja
Aantal USB4 Gen 3×2-poorten

The number of USB4 Gen 3x2 ports available on the device.

2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus

Indicates whether the USB Type-C port supports the transmission of native DisplayPort video signals to an external display.

Ja
Combo koptelefoon/microfoon port

Indicates whether the device features a single integrated jack that supports both audio output for headphones and audio input for a microphone.

Ja
HDMI versie

The specific release version of the High-Definition Multimedia Interface standard supported by the device (e.g. 1.3 or 2.0).

2.0
HDMI-aansluitingen

Hoeveel toestellen je tegelijk kan aansluiten: decoder, spelconsole, soundbar, mediaspeler. Reken op één per toestel — een extra poort is achteraf niet bij te bouwen.

1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A

The total number of available USB 3.2 Gen 1 (formerly 3.1 Gen 1) Type-A connection ports on the device.

2

Processor speciale functies

Idle States

Indicates whether the processor supports power-saving modes that reduce energy consumption during periods of inactivity.

Ja
Intel® Trusted Execution Technology

Indicates whether the processor supports hardware-based security features to protect the system from malicious software and unauthorized access.

Ja
CPU configuratie (max)

The maximum number of central processing units that can be installed or supported by the system.

1
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT)

Indicates whether the processor supports hardware-assisted virtualization and memory management to improve the performance of virtual machines.

Ja
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP)

Indicates whether the product is part of the Intel Stable Image Platform Program, ensuring long-term driver and firmware stability for system image consistency.

Ja
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Simplify Virtualization and Reduce Overheads Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) helps make virtualization practical by eliminating performance overheads, reducing complexity, and improving security with hardware assistance. Virtualization allows multiple workloads to share a common set of resources so that a variety of workloads can co-locate while maintaining full isolation from each other.Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX)

Indicates whether the processor supports a set of security instructions that create isolated execution environments in memory to protect sensitive data.

Nee
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Simplify Virtualization and Reduce Overheads Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) helps make virtualization practical by eliminating performance overheads, reducing complexity, and improving security with hardware assistance. Virtualization allows multiple workloads to share a common set of resources so that a variety of workloads can co-locate while maintaining full isolation from each other.Ja
Intel® Evo™ Platform Geverifieerd

Indicates whether the product meets the specific performance, battery life, and responsiveness standards defined by the Intel Evo platform.

Nee

Toetsenbord

Taal toetsenbord

The letters which are marked on the keys for convenience of the keyboard usage with specific language.

Brits Engels
Numeriek toetsenblok

Bevat het product een numeriek toetsenblok?

Nee
Keyboard met achtergrondverlichting

Indicates whether the device features integrated illumination to improve visibility in low-light conditions.

Ja
Aanwijsapparaat

The type of integrated input mechanism used to control the cursor (e.g., Clickpad or DialPad).

SinglePoint

Accu/Batterij

Batterij-oplaadindicatie

Indicates whether the product has a visual or audible signal to show the current level of battery power.

Ja
Accu/Batterij oplaadtijd

Hoeveelheid tijd die het kost om de batterij op te laden van leeg naar helemaal vol.

3 uur
Accu/Batterij voltage

De spanning van de batterij, uitgedrukt in volt (V). Een hogere spanning betekent niet automatisch dat de batterij langer meegaat.

15,2 V
Gewicht batterij

Indicates the weight of the battery.

260 g
Snel opladen

Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos.

Ja
Batterijcapaciteit

A measure of the charge stored by the battery. Determined by the mass of active material contained in the battery.

63 Wh
Aantal batterijcellen

The total quantity of individual battery cells used to power the device, including configurations with primary and backup cells (e.g., 1+2).

4

Software

Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Windows 10 Pro
Trial-software

Specifies the pre-installed software provided for a limited time to evaluate its functionality before purchase.

Microsoft Office
Taal besturingssysteem

The available languages for the pre-installed system software (e.g., DEU for German or CHI (SIMPL) for Simplified Chinese).

Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans
Architectuur besturingssysteem

The way in which the operating system of a computer/smartphone (32-bit/64-bit) is set up.

64-bit

Energie

AC-adapter, uitgangsspanning

The electrical potential difference supplied by the power adapter to the device, measured in volts (e.g. 19).

20 V
AC-adapter, uitgangsstroom

The maximum electrical current supplied by the power adapter, measured in amperes (A).

3,25 A
USB-snelladen

Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.

Ja
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
AC-adapter ingangsspanning

The range of alternating current voltage that the power supply can safely accept from a wall outlet, measured in volts (e.g., 100-240).

100 - 240 V
AC-adapterfrequentie

The alternating current frequency range or specific value required by the power supply, measured in hertz (e.g., 50/60).

50 - 60 Hz
AC-adapter, vermogen

The maximum power output provided by the AC adapter, measured in watts (e.g. 65 W).

65 W

Beveiliging

Smart card-lezer

Indicates whether the device includes a built-in slot for reading smart cards for authentication or security purposes.

Ja
Wachtwoordbeveiliging

The computer

Ja

Eisen aan de omgeving

Trillingen, in bedrijf

Environmental requirements for vibration in operating mode

0,66 G
Schokbestendigheid

Environmental requirements for optimal protection from impact in operating mode

140 G
Luchtvochtigheid bij opslag

Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.

5 - 95 procent
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.

10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag

The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.

-40 - 65 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T)

The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.

0 - 35 °C

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten

The environmental or ethical certifications the product has received to verify its sustainability standards (e.g., ASC or ACT Organic).

ENERGY STAR, EPEAT Gold

Gewicht en omvang

Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

1,2 kg
Hoogte

De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.

17 mm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

207,5 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

305,7 mm
Verpakking en logistiek 5
Code geharmoniseerd systeem (HS)84713000
Gewicht verpakking2,29 kg
Hoogte verpakking345 mm
Diepte verpakking76 mm
Breedte verpakking374 mm

128 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs het goedkoopste kopen?

Vandaag is de DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs het goedkoopst bij Bol, voor € 269. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.

Is dit nu een goede prijs voor de DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs?

We zijn de prijs van de DELL Latitude 5320 Intel® Core™ i5 i5-1145G7 Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Brits Engels Grijs net beginnen volgen. Vandaag betaal je € 269; zodra we genoeg gemeten hebben, zie je hier of dat hoog of laag is voor dit product. Zet een prijsalert als je liever wacht tot hij zakt.

€269 Bol
Bekijk deal