
Dell P2425D LED-monitor Energielabel E (A - G) 61 cm (24 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 8 ms DisplayPort, HDMI IPS LED
bij 4 winkels, goedkoopst bij Joybuy.nl
De laagste Black Friday-prijs voor de DELL Pro P P2426HEB 24 Full HD 120Hz IPS monitor is € 329 (bij 2 winkels vergeleken).
Dat is € 19 goedkoper dan de duurste winkel (€ 348).
Nu €329,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
We volgen de prijs van dit product sinds 1 dag. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.
De Dell Pro P P2426HEB is een 24-inch Full-HD monitor met IPS-paneel, ideaal voor professionele werkzaamheden. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en 120 Hz verversingsfrequentie biedt het scherpe beelden en vloeiende bewegingen. De 8 ms reactietijd zorgt voor responsieve weergave. De USB-C-aansluiting maakt eenvoudige verbinding met diverse apparaten mogelijk. Het 16:9 schermformaat biedt comfort bij langdurig werken. Dit model combineert betrouwbare prestaties met praktische connectiviteit. - EAN: 5397184962916
- Vendorcode: DELL-P2426HEB
Productinformatie aangeleverd door Megekko.
Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
| Antireflectiescherm Hiermee beschik je zelfs in direct zonlicht altijd over optimaal beeld. | Ja |
|---|---|
| Actief weergavegebied (b x h) The width and height of the actual screen surface that can display images, measured in mm. | 527,04 x 296,46 mm |
| Pixel pitch Afstand tussen twee "beeldpunten". Hoe dichter de beeldpunten bij elkaar staan hoe scherper het beeld over het algemeen zal zijn. | 0,2745 x 0,2745 mm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) The percentage of the sRGB color space that the device is capable of reproducing. | 99 procent |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16.78 miljoen kleuren |
| Kijkhoek, verticaal Maximum vertical angle at which a display can be viewed with acceptable visual performance. | 178° |
| Kijkhoek, horizontaal Maximum horizontal angle at which a display can be viewed with acceptable visual performance. | 178° |
| Typische contrastverhouding De verhouding tussen de hoeveelheid licht van het helderste wit en het donkerste zwart van de display/projector. | 1500:1 |
| Responstijd De responstijd is het tijdsverschil tussen het moment dat de grafische kaart een beeld verstuurt naar de monitor en het moment dat de monitor dat beeld weergeeft. Gewoonlijk moet deze tijd zeker onder de 25ms liggen. | 8 ms |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie De systeemeigen vernieuwingsfrequentie is het aantal keer per seconde dat het scherm zijn beeld ververst, uitgedrukt in hertz (Hz). Een hogere waarde zorgt vooral bij snelle beelden, zoals sport en games, voor een vloeiender beeld. 60 Hz is standaard, terwijl 120 Hz of meer beter is voor gaming en snelle actie. | 60 Hz |
| Beeldverhouding De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts. | 16:9 |
| Aanraakscherm Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer. | Nee |
| Beeldkwaliteit Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.
| Full HD |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 300 cd/m² |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1920 x 1080 Pixels |
| LED backlight-type Backlighting is the illumination of a screen e.g. LCD (liquid crystal display). There are several types of backlighting with LEDs | Edge-LED |
| LED backlight A backlight is a form of illumination used in liquid crystal displays (LCDs). One type of backlight is made by LEDs | Ja |
| Soort paneel The technology used to manufacture the panel, such as AMOLED or AH-IPS. | IPS |
Schermtechnologie
| LCD |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 61 cm (24") |
| Megapixels MegaPixels: Het aantal (in millioenen) lichtgevoelige beeldpunten, of pixels, die gebruikt worden door de image sensor van de camera (CCD) om lichtopnames te maken, en die zijn weerslag vind in het uiteindelijk aantal opgeslagen pixels op een memory card (geheugenkaart). | 4 MP |
|---|---|
| Ingebouwde camera Het product heeft een ingebouwde camera. | Ja |
| Stroomverbruik (gemiddeld) Het verbruik bij normaal gebruik, in watt. Dit cijfer benadert je energiefactuur beter dan het maximum. | 10 W |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers The total quantity of integrated audio output drivers installed within the unit. | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers The device contains speaker(s) to produce sound. | Ja |
| In hoogte verstelbaar The part of the device that can be adjusted to change the height. | Ja |
|---|---|
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Bereik kantelhoek The minimum and maximum angles at which the unit can be tilted, typically expressed in degrees. | -5 - 21° |
| Scharnier Indicates whether the device can be rotated 90 degrees to switch between landscape and portrait orientation. | Ja |
| In hoogte verstelbaar The range or maximum distance the unit can be moved vertically to adjust its position, typically measured in millimetres or centimetres. | 15 cm |
| Draaibaar Indicates whether the product has a mechanism that allows it to rotate horizontally. | Ja |
| Pivot hoek The range of motion available for rotating the unit around its vertical axis, typically measured in degrees. | -90 - 90° |
| Montagewijze Type of mounting e.g. wall mounting. | Bureau |
| Bezel breedte (bovenkant) The thickness of the frame surrounding the top edge of the display panel, measured in millimetres. | 5,8 mm |
| Bezel breedte (zijkant) The thickness of the frame surrounding the display on the left and right sides, measured in millimetres. | 5,8 mm |
| Bezel breedte (onderkant) The thickness of the frame surrounding the display area at the bottom edge, measured in millimetres. | 1,7 cm |
| Paneelmontage-interface Het product heeft een VESA-montagepatroon: vier schroefgaten op de achterkant volgens een vaste standaard. Daardoor past het op een compatibele muurbeugel, monitorarm of tv-standaard. Controleer wel de VESA-maat, bijvoorbeeld 100 × 100 mm of 200 × 200 mm. | 100 x 100 mm |
| Muurbeugel (VESA) Het gatenpatroon achteraan, in millimeter — bijvoorbeeld 400×300. Een muurbeugel past alleen als hij dezelfde maat aankan. | Ja |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Zwart |
| USB oplaadpoort Indicates whether the product features a USB port specifically designed for charging external devices. | Ja |
|---|---|
| USB-poort The device features a socket into which a USB cable can be plugged. | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Indicates whether the USB Type-C port supports the transmission of native DisplayPort video signals to an external display. | Ja |
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
| USB Power Delivery tot max. The maximum amount of power the device can provide or receive via a USB connection, measured in watts. | 90 W |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten The number of USB Type-A ports available for connecting peripheral devices to the unit. | 2 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten The total number of USB Type-C ports available to connect the device to a host computer or source. | 1 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten The total number of USB Type-B ports available to connect the device to a host computer for data transmission. | 1 |
| Aantal DisplayPorts Number of DisplayPorts. A DisplayPort is a digital display interface developed by the Video Electronics Standards Association (VESA). The interface is primarily used to connect a video source to a display device such as a computer monitor | 2 |
| DVI-poort Digital Visual Interface (DVI) is een videoweergave-interface voor het verbinnden van een videobron aan een weergave-apparaat, zoals een computermonitor. | Nee |
| HDMI versie The specific release version of the High-Definition Multimedia Interface standard supported by the device (e.g. 1.3 or 2.0). | 2.1 |
| HDMI-aansluitingen Hoeveel toestellen je tegelijk kan aansluiten: decoder, spelconsole, soundbar, mediaspeler. Reken op één per toestel — een extra poort is achteraf niet bij te bouwen. | 1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem Mac operating systems e.g. OS X can be used with the device. | Ja |
|---|---|
| Ondersteunt Windows Windows vesions wich can be used with the device. | Ja |
| Computersysteem Indicates whether the product includes an integrated computer system for standalone operation. | Nee |
| HDCP versie The version of the High-bandwidth Digital Content Protection standard supported by the device to prevent the unauthorized copying of digital audio and video content (e.g. 2.2). | 1.4 |
|---|---|
| HDCP High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) is een versleuteling van digitale audio- en videoinhoud die verstuurd wordt over DVI- of HDMI-verbindingen. Het is een vorm van digitaal rechtenbeheer (DRM) om het illegaal kopiëren van data tegen te gaan. Data wordt uitsluitend doorgegeven aan randapparatuur die daartoe gerechtigd is en daartoe een uniek HDCP-nummer heeft. | Ja |
| On Screen Display (OSD) Indicates whether the device can display a graphical menu or information directly on the screen for adjusting settings and viewing status. | Ja |
| Soort voeding De voeding voorziet uw computer van stroom. Deze kan intern of extern zijn. PFC = Power Factor Correctie. CE = CE merk compatibel. Wanneer er twee waarden (Watt) worden aangegeven, betreft het vaak low line versus high line-condities. Meerdere voedingen worden voor redundantie ingezet. Wanneer een extra voeding optioneel is wordt dat aangegeven door het maximum aantal te noemen. Voeding kunnen Hot Plug of niet-Hot Plug zijn. | Intern |
|---|---|
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur The amount of electric energy consumed by the device during standard dynamic range (SDR) operation over a period of 1000 hours, measured in kilowatt-hours (kWh). | 15 kWu |
| Energieklasse (gewoon beeld) Het energielabel bij gewoon beeld. Bij HDR-beeld ligt het verbruik hoger, en daar geldt een aparte klasse voor. | D |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Netfrequentie De frequentie van het stopcontact, in hertz. In Europa 50 Hz. Enkel van belang bij gebruik buiten Europa. | 50/60 Hz |
| Netspanning De spanning waarop het toestel werkt. In België is dat 230 volt. Alleen van belang als je het toestel in het buitenland wil gebruiken. | 100 - 240 V |
| Verbruik in stand-by Wat het toestel verbruikt terwijl het uit lijkt te staan. Klein per uur, maar het loopt het hele jaar door — en het telt mee in je factuur. | 0,5 W |
| Stroomverbruik (max.) Het verbruik wanneer het toestel het hardst werkt, in watt. Dat is een piek, geen gemiddelde — een tv haalt dit alleen bij het felste beeld. | 195 W |
| Stroomverbruik (typisch) Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik. | 14,5 W |
| Luchtvochtigheid bij opslag Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water. | 5 - 90 procent |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water. | 10 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored. | -20 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated. | 0 - 40 °C |
| Gewicht (met standaard) The total mass of the unit including its supporting base, measured in kilograms or grams. | 5,57 kg |
|---|---|
| Hoogte apparaat (met standaard) The total vertical measurement of the product including its base or support structure, expressed in millimetres or centimetres. | 528,8 mm |
| Diepte met voet Hoe diep het toestel met voet is. Meet je tv-meubel na: een voet die uitsteekt staat wankel. | 186,2 mm |
| Breedte met voet De breedte inclusief de voet. Dit is de maat die je meubel moet kunnen dragen. | 538,6 mm |
| Display gewicht The total mass of the screen unit, measured in g. | 4,1 kg |
| Display hoogte The vertical measurement of the screen area, excluding the bezel, expressed in millimetres or inches. | 351,4 mm |
| Display diepte The measurement of the screen's thickness from the front surface to the back, expressed in millimeters. | 64,1 mm |
| Schermbreedte The horizontal measurement of the screen area, expressed in millimetres or inches. | 538,6 mm |
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | DisplayPort, USB Type-C naar USB Type-C, USB Type-A naar USB Type-B |
|---|---|
| Staander inbegrepen Indicates whether a support stand is supplied with the product. | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten The environmental or ethical certifications the product has received to verify its sustainability standards (e.g., ASC or ACT Organic). | ENERGY STAR, TCO |
|---|
| Wifi Kan het toestel zelf op je draadloos netwerk? Nodig voor apps, updates en streaming zonder kabel. | Nee |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten Het aantal Ethernetpoorten (RJ45) op het toestel. Via zo’n netwerkpoort sluit je met een netwerkkabel bijvoorbeeld een computer, router of modem aan voor een stabiele internetverbinding. | 1 |
| Netwerkaansluiting Een aansluiting voor een netwerkkabel. Een kabel is altijd stabieler dan wifi — handig voor een tv die vaak stokt bij streaming. | Ja |
| Certificaten van naleving Indicates which regulatory, safety, and environmental standards the product complies with, as verified by recognized authorities or certification bodies. | RoHS |
|---|
| PAIA-versie PAIA (Product Attribute to Impact Algorithm) tool for product carbon footprint calculations. | GaBi version 2, 2026 |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) The mean carbon emissions related to the End-of-Life processing of products. | 8,95 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) Use-phase carbon emissions from products that consume energy (fuels or electricity) during use. | 67,3 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) The mean carbon emissions during the transportation of the product. | 15,75 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) The mean carbon emissions during the Manufacturing stage (i.e., emissions during raw material extraction and manufacturing of components (e.g., drives, graphics cards, memory, CPU, mainboards, etc.) or assembling of the product. | 86,82 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) The total mean carbon footprint value generated across various lifecycle stages (manufacturing, transportation / logistics, use and end of life) per unit (for one single product) i.e., measured in kilograms CO2e. | 179 |
| Gewicht verpakking | 7,9 kg |
|---|
93 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de DELL Pro P P2426HEB 24 Full HD 120Hz IPS monitor het goedkoopst bij Megekko, voor € 329. We vergelijken de prijs bij 2 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 19: daar betaal je € 348 voor hetzelfde product.
We zijn de prijs van de DELL Pro P P2426HEB 24 Full HD 120Hz IPS monitor net beginnen volgen. Vandaag betaal je € 329; zodra we genoeg gemeten hebben, zie je hier of dat hoog of laag is voor dit product. Zet een prijsalert als je liever wacht tot hij zakt.