
HONOR MAGIC 8 LITE 8/512GB BLACK
bij 2 winkels, goedkoopst bij Bol
-40%De laagste Black Friday-prijs voor de HONOR MAGIC V6 16/512GB RED is € 1.389 (bij 2 winkels vergeleken).
Dat is € 310 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.699).
Nu €1.389,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €1.389,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag op de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 1.799,00 | € 1.799,00 | € 1.799,00 |
| september 2026 | € 1.699,00 | € 1.699,00 | € 1.699,00 |
| oktober 2026 | € 1.499,00 | € 1.666,74 | € 1.699,00 |
| november 2026 | € 1.389,00 | € 1.588,00 | € 1.699,00 |
De HONOR Magic V6 16/512GB is vooral interessant als je meer schermruimte wilt zonder een aparte tablet mee te nemen. Deze opvouwbare gsm combineert een groot tweede scherm met 16 GB RAM, 512 GB opslag en een OLED-scherm tot 120 Hz. Een goede keuze als je vaak documenten leest, veel apps gebruikt of graag video kijkt op je gsm.
Ideaal voor
De schermruimte en het ruime geheugen zijn de belangrijkste troeven van de HONOR Magic V6. Naast het scherm van 6,52 inch krijg je een tweede display van 7,95 inch, wat meer plaats geeft voor tekst, foto's en video.
De maximale beeldfrequentie van 120 Hz maakt scrollen vloeiender. Met 16 GB RAM heb je ruimte voor multitasking; de 512 GB opslag is handig voor grote bestanden en veel apps.
Dit toestel is vooral zinvol als je het grote scherm geregeld gebruikt. Opgevouwen is de Magic V6 9 mm dik en 15,7 cm hoog: bekijk dus of dat formaat past bij hoe je je gsm draagt en gebruikt.
Gebruik je vooral berichten en telefoongesprekken, dan is de extra schermruimte minder doorslaggevend. Voor draadloos opladen tot 66 W heb je een geschikte lader nodig.
De HONOR Magic V6 is een interessante Black Friday-aankoop als je de grote schermruimte en opslag echt benut. Een aantrekkelijke aanbieding maakt die functies niet automatisch nuttig voor jouw gebruik.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om de huidige aanbieding in perspectief te zetten. Met een prijsalert op BlackFridayPromo.be kun je de prijs volgen zonder telkens zelf te controleren.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
16,6 cm (6.52") 2420 x 1080 Pixels Snapdragon 8 Elite Gen 5 3,62 GHz 16 GB 512 GB 5G Hybride Dual SIM NanoSIM + eSIM 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 6.0 Near Field Communication (NFC) Drievoudige camera 50 MP 50 MP 64 MP Silicon-Carbon (Si-C) 6660 mAh Draadloos opladen
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
| Tweede display resolutie | 2352 x 2172 Pixels |
|---|---|
| Tweede display diagonaal | 20,2 cm (7.95") |
| HDR-formaat Welke HDR-varianten het toestel aankan. HDR10 is de basis en werkt overal. Dolby Vision en HDR10+ sturen het beeld scène per scène bij en zien er doorgaans beter uit — als de film of serie het ondersteunt. | Dolby Vision |
| HDR High Dynamic Range: het scherm toont donkere en heldere delen tegelijk zonder detailverlies. Een nachtscène blijft zichtbaar, een zonsondergang wordt geen witte vlek. Het verschil is in de praktijk vaak duidelijker zichtbaar dan het verschil tussen 4K en 8K. | Ja |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 2000 cd/m² |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 5000 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 2420 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | OLED |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 16,6 cm (6.52") |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 4,6 GHz |
|---|---|
| Frequentie van processor The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks | 3,62 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 8 Elite Gen 5 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Snapdragon |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 512 GB |
|---|---|
| RAM-capaciteit | 16 GB |
| Virtueel RAM (max) | 16 GB |
| Slow motion-modus | Ja |
|---|---|
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Drievoudige camera |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 20 MP |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,5 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,6 |
| Tweede camera resolutie | 9216 x 6912 Pixels |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 64 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-profielen Bluetooth-profielen bepalen wat je via Bluetooth kunt doen. Ze zorgen bijvoorbeeld voor muziek naar een draadloze hoofdtelefoon, handsfree bellen of het verbinden van een toetsenbord, muis of smartwatch. Voor draadloze audio zijn A2DP en AVRCP gebruikelijk. HFP of HSP is nodig voor bellen met een headset. Voor de meeste gebruikers is vooral belangrijk dat het toestel Bluetooth ondersteunt en compatibel is met de gewenste accessoires. | SBC, AAC, LDAC, APTX, APTX-HD, APTX-Adaptive, APTX-LL, LC3, LHDC |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 6.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | NR |
| 3G standaarden | WCDMA |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Hybride Dual SIM |
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
|---|---|
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Wi-Fi positionering | Ja |
|---|---|
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Electronisch kompas Ingebouwd electronisch kompas | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| NavIC | Ja |
| Veiligheidsfunties Physical effects from which the product is protected e.g. water resistant | Krasbestendig, Reflecterend, Valbestendig, Slijtvast, Schokbestendig |
|---|---|
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Rood |
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
| Waterdicht tot | 1,5 m |
| Land van herkomst Het land waar het toestel gemaakt of geassembleerd is. | China |
|---|---|
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | SuperCharge |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Grafische adapter | Adreno 840 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 66 W |
| Video call Simultaneous video and audio signals to enable people to talk to and see each other in real time. | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | 3GP, MP4 |
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | MP3, MP4, 3GP, OGG, AMR, AAC, FLAC, WAV, MIDI |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 15,7 cm |
|---|---|
| Diepte wanneer opgevouwen | 9 mm |
| Breedte wanneer opgevouwen | 7,45 cm |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 224 g |
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 156,7 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 4,1 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 145,6 mm |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | MagicOS |
|---|
| Beschermhoes | Ja |
|---|---|
| Garantiekaart | Ja |
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB Type-C |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Scherm beschermer | Ja |
| Snelstartgids Zit er een korte papieren handleiding bij om meteen te beginnen? | Ja |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Ja |
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 6660 mAh |
|---|---|
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Type batterij Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen. | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Infraroodsensor | Ja |
|---|---|
| Barometer | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Zwaartekrachtsensor | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|---|
| Vereist oplaadvermogen (max) | 80 W |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP68, IP69 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Batterijduur per cyclus | 3459 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | B |
| Certificaten van naleving Indicates which regulatory, safety, and environmental standards the product complies with, as verified by recognized authorities or certification bodies. | TÜV mark |
|---|
| Gewicht verpakking | 705 g |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 56 mm |
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Goederencode | 8517130000 |
124 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de HONOR MAGIC V6 16/512GB RED het goedkoopst bij Bol, voor € 1.389. We vergelijken de prijs bij 2 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 310: daar betaal je € 1.699 voor hetzelfde product.
De huidige prijs van € 1.389 is laagste prijs ooit. Sinds we deze prijs volgen (79 dagen) was hij nooit lager. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Je krijgt 512 GB opslag voor apps en bestanden, en 16 GB RAM voor het werken met meerdere apps.
Ja, het toestel ondersteunt draadloos opladen met een vermogen tot 66 W.
Ja, de specificaties vermelden NanoSIM + eSIM en Hybride Dual SIM.