
HONOR PAD 10 8/256GB GREY
bij 3 winkels, goedkoopst bij Bol
De laagste Black Friday-prijs voor de HONOR PAD X9A 6/128GB GREY is € 175 (bij 2 winkels vergeleken).
Dat is € 74 goedkoper dan de duurste winkel (€ 249).
Nu €175,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 19 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €165,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €175,00, dat is €10,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 165,00 | € 182,00 | € 199,00 |
| september 2026 | € 165,00 | € 168,40 | € 249,00 |
| oktober 2026 | € 169,00 | € 209,68 | € 249,00 |
| november 2026 | € 175,00 | € 212,00 | € 249,00 |
De HONOR Pad X9a is een Android-tablet die vooral interessant is voor video's, lezen en dagelijks gebruik thuis. Het grote scherm met 120 Hz, de 128 GB opslag en de batterij van 8300 mAh zijn de sterkste punten op papier. Je krijgt een ruime tablet voor ontspanning en lichte taken, maar voor internet onderweg heb je wifi of een hotspot nodig.
Ideaal voor
Het scherm van 11,5 inch met een resolutie van 1504 x 2508 pixels geeft je veel ruimte voor video's en tekst. De verversingssnelheid van maximaal 120 Hz maakt scrollen en bewegingen vloeiender.
Je krijgt 6 GB werkgeheugen en 128 GB opslag, uitbreidbaar via microSD. De batterijcapaciteit bedraagt 8300 mAh; de omschrijving vermeldt ook snelladen met 35 W.
Deze tablet heeft geen eigen mobiele internetverbinding: je gebruikt wifi of deelt de verbinding van je gsm. Dat is vooral belangrijk als je hem vaak onderweg wilt gebruiken.
De IP40-classificatie biedt geen bescherming tegen water, dus hou hem weg van spatwater. Ook energieklasse F is een aandachtspunt: op de schaal van A tot G zit die aan de minder zuinige kant.
De HONOR Pad X9a is het overwegen waard tijdens Black Friday 2026 als je een ruime tablet voor dagelijks gebruik zoekt. Een aanbieding is pas interessant als het toestel bij jouw gebruik past.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om de huidige aanbieding in perspectief te plaatsen. Met een prijsalert kun je een prijsdaling opvolgen zonder voortdurend opnieuw te kijken.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
HONOR FullView-scherm
HONOR Pad X9a
Grote opslagcapaciteitGrote opslagcapaciteit6+128 GB
HONOR Pad X9a
Ultradun metalen ontwerpUltradun metalen ontwerp
HONOR Pad X9a
8300 mAh-batterij & 35 W snelladen
HONOR Pad X9a
Qualcomm 6nm Snapdragon® 685
MagicOS 9.0
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 1.07 billion |
|---|---|
| Pixeldichtheid | 255 ppi |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 400 cd/m² |
| Soort paneel | LCD |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1504 x 2508 Pixels |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 29,2 cm (11.5") |
| Frequentie van processor The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks | 2,8 GHz |
|---|---|
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 685 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Snapdragon |
| Processorfabrikant Merknaam van de fabrikant die de processor heeft geproduceerd. | Qualcomm |
| Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee. | 6 GB |
|---|
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader). | Ja |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 128 GB |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
|---|---|
| Camera voorzijde Camera at the front of the product. | Ja |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 8 MP |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Enkele camera |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| 4G standaard | Niet ondersteund |
| Eigen simkaart Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak. | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
|---|
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Grijs |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Slate |
| Soort apparaat Type or category of the device. | Mobiele tablet |
| Refurbished | Nee |
|---|
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
|---|---|
| Besturingssysteemvork | MagicOS 9.0 |
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 15 |
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 92 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 8300 mAh |
| Inclusief batterij | Ja |
| Type batterij Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen. | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP40 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Batterijduur per cyclus | 29 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | F |
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | AAC, SBC |
|---|
| Gewicht verpakking Gewicht van het verpakte product in gram. | 732 g |
|---|---|
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 475 g |
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 167,4 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 6,77 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 267,3 mm |
| Hoogte verpakking The distance from the top to the bottom of the packaging. | 30 mm |
| Diepte verpakking The distance from the front to the back of the packaging. | 181,5 mm |
| Breedte verpakking The distance from one side of the packaging to the other. | 281,5 mm |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
|---|---|
| Garantiekaart | Ja |
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB Type-C |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Ja |
| Snelstartgids Zit er een korte papieren handleiding bij om meteen te beginnen? | Ja |
| Bluetooth-profielen Bluetooth-profielen bepalen wat je via Bluetooth kunt doen. Ze zorgen bijvoorbeeld voor muziek naar een draadloze hoofdtelefoon, handsfree bellen of het verbinden van een toetsenbord, muis of smartwatch. Voor draadloze audio zijn A2DP en AVRCP gebruikelijk. HFP of HSP is nodig voor bellen met een headset. Voor de meeste gebruikers is vooral belangrijk dat het toestel Bluetooth ondersteunt en compatibel is met de gewenste accessoires. | LDAC |
|---|---|
| Typische contrastverhouding De verhouding tussen de hoeveelheid licht van het helderste wit en het donkerste zwart van de display/projector. | 1500:1 |
| Land van herkomst | China |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8517130000 |
65 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de HONOR PAD X9A 6/128GB GREY het goedkoopst bij Bol, voor € 175. We vergelijken de prijs bij 2 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 74: daar betaal je € 249 voor hetzelfde product.
We volgen de prijs van de HONOR PAD X9A 6/128GB GREY nu 78 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.
Ja, naast de interne opslag van 128 GB heeft de tablet een kaartlezer voor MicroSD-geheugenkaarten.
Ja, er worden een lader en een USB Type-C-kabel meegeleverd.
De HONOR Pad X9a draait op Android 15 met MagicOS 9.0.