
Lenovo Yoga Pen P stylus-pen 13,5 g Grijs
bij 4 winkels, goedkoopst bij Bol
De laagste Black Friday-prijs voor de LENOVO IDEA TAB PLUS 8/256GB + PEN is € 319 (bij 4 winkels vergeleken).
Dat is € 7,99 goedkoper dan de duurste winkel (€ 326,99).
Nu €319,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €286,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €319,00, dat is €33,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 286,00 | € 294,38 | € 319,00 |
| september 2026 | € 286,00 | € 293,01 | € 319,00 |
| oktober 2026 | € 286,00 | € 315,81 | € 449,00 |
| november 2026 | € 299,00 | € 317,24 | € 329,26 |
De Lenovo Idea Tab Plus 8/256GB + Pen is een ruime Android-tablet voor films, studiewerk en digitale notities. Het scherpe 12,1-inch scherm met 90 Hz, de 256 GB opslag en de meegeleverde pen zijn de sterkste troeven. Met 8 GB werkgeheugen heb je ruimte voor meerdere apps. Een goede keuze als je vooral leest, kijkt en schrijft, eerder dan zware games speelt.
Ideaal voor
Het grote scherm en de meegeleverde Lenovo Tab Pen maken deze tablet interessant voor kijken én schrijven. De resolutie van 2560 x 1600 pixels houdt tekst en beelden scherp, terwijl 90 Hz het scrollen vloeiender maakt.
De pen ondersteunt drukniveaus en kantelherkenning, handig bij tekenen. Met 256 GB opslag heb je bovendien ruimte voor apps, documenten en downloads.
Deze tablet is minder geschikt voor zware games en heeft geen mobiele internetverbinding via een simkaart. Onderweg gebruik je dus wifi of een hotspot van je gsm.
Een lader krijg je niet mee: controleer of je een geschikte USB-C-lader hebt. Ook een klassieke koptelefoonaansluiting ontbreekt. Voor draadloze oortjes is er Bluetooth 5.2. De energieklasse is F, wat minder gunstig is op de schaal A tot G.
De Lenovo Idea Tab Plus is een zinvolle Black Friday-aankoop als je het ruime scherm en de pen echt gebruikt. Zoek je vooral een tablet voor zware games, dan past een ander toestel beter.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om een aanbieding te beoordelen. Met een prijsalert volg je prijsdalingen zonder zelf dagelijks te controleren.
Beoordeling van de productexperts van MediaMarkt.
Compact, praktisch ontwerp De Lenovo Idea Tab Plus combineert een slank en licht ontwerp met een stijlvolle Luna Grey afwerking. Met een gewicht van slechts 530 gram en een dikte van 6,3 mm is deze tablet eenvoudig mee te nemen en comfortabel in gebruik. De behuizing is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium, wat zorgt voor een premium uitstraling en duurzaamheid. De meegeleverde Lenovo Tab Pen, met 4.096 drukniveaus en kantelherkenning, biedt nauwkeurige controle voor tekenen en notities. Deze pen is geschikt voor creatieve toepassingen en productiviteit onderweg. Bovendien beschikt de tablet over een magnetische bevestiging voor de pen, zodat je deze altijd bij de hand hebt. Zuivere weergave op ruim display Het 12,1-inch (30,7 cm) 2,5K lcd-scherm van de Lenovo Idea Tab Plus biedt een resolutie van 2560 x 1600 pixels en een verversingssnelheid van 90 Hz, wat resulteert in scherpe en vloeiende beelden. Met een helderheid van 600 nits en een 16:10 beeldverhouding is het scherm geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. De tablet is uitgerust met een 13 MP achtercamera met autofocus, geschikt voor het vastleggen van gedetailleerde foto's en video's. Aan de voorzijde bevindt zich een 8 MP camera met vaste focus, prima voor videobellen en selfies. Krachtige processorchip Onder de motorkap van de Lenovo Idea Tab Plus bevindt zich de MediaTek Dimensity 6400-processor, een octa-core chip met 2 Cortex-A76 kernen op 2,5 GHz en 6 Cortex-A55 kernen op 2,0 GHz.
Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
| Beeldverhouding De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts. | 16:10 |
|---|---|
| Beeldkwaliteit Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.
| WQXGA |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 600 cd/m² |
| LED backlight A backlight is a form of illumination used in liquid crystal displays (LCDs). One type of backlight is made by LEDs | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 90 Hz |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 2560 x 1600 Pixels |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 30,7 cm (12.1") |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
|---|---|
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | Dimensity 6400 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Mediatek |
| Processorfabrikant Merknaam van de fabrikant die de processor heeft geproduceerd. | MediaTek |
| Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee. | 8 GB |
|---|---|
| Intern geheugentype The type of internal memory such as RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader). | Ja |
Type opslag
| UFS |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 256 GB |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
|---|
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 8 MP |
|---|---|
| Camera voorzijde Camera at the front of the product. | Ja |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 13 MP |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Enkele camera |
| SIM card type | Nee |
|---|---|
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Nee |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.2 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Eigen simkaart Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak. | Nee |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
|---|---|
| Combo koptelefoon/microfoon port | Nee |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Grijs |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Slate |
| Soort apparaat Type or category of the device. | Mobiele tablet |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
|---|---|
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
|---|---|
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 15 |
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1000 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 10200 mAh |
| Inclusief batterij | Ja |
| Type batterij Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen. | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
|---|---|
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 20 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP52 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Batterijduur per cyclus | 6473 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | F |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 530 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 6,29 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 181,1 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 278,8 mm |
| Hoogte verpakking The distance from the top to the bottom of the packaging. | 34 mm |
| Diepte verpakking The distance from the front to the back of the packaging. | 196 mm |
| Breedte verpakking The distance from one side of the packaging to the other. | 293 mm |
| Styluspen | Ja |
|---|---|
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
| Gebundelde hardware | Lenovo Tab Pen |
|---|---|
| Garantie De garantie van de fabrikant. Daarbovenop heb je in België altijd twee jaar wettelijke garantie op een nieuw toestel — die kan een verkoper je niet ontnemen. | 2 jaar |
| Certificering Keurmerken en normen waaraan het toestel voldoet. Vaak verplichte technische vermeldingen, zelden iets waarop je een keuze baseert. | ENERGY STAR,RoHS |
|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water. | 0 - 95 procent |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated. | 0 - 40 °C |
78 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de LENOVO IDEA TAB PLUS 8/256GB + PEN het goedkoopst bij MediaMarkt, voor € 319. We vergelijken de prijs bij 4 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 7,99: daar betaal je € 326,99 voor hetzelfde product.
De huidige prijs van € 319 is duurder dan normaal. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €290,42 krijgen. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Ja, naast de 256 GB interne opslag is er een geheugenkaartlezer voor microSD-kaarten.
Ja, de Lenovo Tab Pen wordt meegeleverd voor onder meer notities en tekenen.
Ja, de tablet heeft een 8 MP camera aan de voorzijde en ondersteunt Wi-Fi 5.