
Lenovo Yoga Pen P stylus-pen 13,5 g Grijs
bij 4 winkels, goedkoopst bij Bol
De laagste Black Friday-prijs voor de LENOVO IDEA TAB PRO 256GB PEN PLUS is € 399 (bij 2 winkels vergeleken).
Nu €399,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €329,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €399,00, dat is €70,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 329,00 | € 344,76 | € 399,00 |
| september 2026 | € 335,40 | € 352,85 | € 429,00 |
| oktober 2026 | € 335,11 | € 406,70 | € 459,00 |
| november 2026 | € 399,00 | € 407,00 | € 459,00 |
De Lenovo Idea Tab Pro 256GB Pen Plus is een grote Android-tablet voor studie, notities en ontspanning. Het 12,7-inch 3K-scherm, de verversingssnelheid van 144 Hz en de meegeleverde pen zijn de sterkste troeven. Je krijgt ook 256 GB opslag en vier JBL-luidsprekers. Een goede keuze als je vooral veel schermruimte zoekt en graag schrijft of schetst op je tablet.
Ideaal voor
Het grote 3K-scherm en de meegeleverde Lenovo Tab Pen Plus maken deze tablet interessant voor lezen, schrijven en tekenen. De resolutie van 2944 x 1840 pixels geeft tekst en afbeeldingen veel detail.
De maximale verversingssnelheid van 144 Hz zorgt voor vloeiende schermbewegingen. Met 8 GB werkgeheugen heb je bovendien ruimte om meerdere apps naast elkaar te gebruiken.
Deze Lenovo-tablet ondersteunt geen mobiel internet via een eigen simkaart. Onderweg ben je dus aangewezen op wifi of een hotspot van je gsm.
Het 12,7-inch formaat geeft veel werkruimte, maar is minder compact dan een kleinere tablet. De opgegeven video-afspeeltijd bedraagt maximaal 11 uur; je werkelijke batterijduur hangt af van onder meer de schermhelderheid en de apps die je gebruikt.
Deze tablet is een zinvolle Black Friday-aankoop als je het grote scherm en de pen echt gaat gebruiken. Voor alleen wat surfen kan een kleiner toestel praktischer zijn.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk het prijsverloop: zo beoordeel je een aanbieding in context. Stel eventueel een prijsalert in om een prijsdaling te volgen zonder dagelijks zelf te kijken.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Lenovo Idea Tab Pro – 12,7 inch 3K‑display – Inclusief Lenovo Tab Pen Plus – WiFi
De Lenovo Idea Tab Pro is een krachtige en veelzijdige tablet die perfect aansluit bij werk, studie en entertainment. Met het grote 12,7‑inch 3K‑display geniet je van haarscherpe beelden en levendige kleuren, ideaal voor productiviteit én ontspanning. Dankzij de meegeleverde Lenovo Tab Pen Plus werk je bovendien nauwkeurig en creatief, waar je ook bent. Haarscherp 12,7‑inch 3K‑display Het indrukwekkende 3K‑display zorgt voor een hoge resolutie en scherpe details, waardoor teksten, afbeeldingen en video’s optimaal tot hun recht komen. Dit maakt de Lenovo Idea Tab Pro zeer geschikt voor het bekijken van documenten, fotobewerking en het streamen van films en series in hoge kwaliteit. Slim en intuïtief in gebruik De Lenovo Idea Tab Pro ondersteunt Google Gemini en beschikt over de innovatieve Circle to Search‑functie. Hiermee zoek je eenvoudig informatie door met een simpele cirkelbeweging elementen op het scherm te selecteren. Deze slimme AI‑ondersteuning maakt werken en ontdekken sneller en intuïtiever. Creatief en productief met Lenovo Tab Pen Plus De tablet wordt geleverd met de Lenovo Tab Pen Plus, waarmee je natuurlijk en nauwkeurig kunt schrijven en tekenen. Ideaal voor het maken van notities, schetsen, annotaties of het bewerken van documenten. Perfect voor studenten, professionals en creatieve gebruikers.
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
| Beeldverhouding De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts. | 16:10 |
|---|---|
| Beeldkwaliteit Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.
| 3K |
| Pixeldichtheid | 273 ppi |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 400 cd/m² |
| LED backlight A backlight is a form of illumination used in liquid crystal displays (LCDs). One type of backlight is made by LEDs | Ja |
Schermtechnologie
| LCD |
| Soort paneel | LTPS |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 144 Hz |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 2944 x 1840 Pixels |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 32,3 cm (12.7") |
| Processor cache type | L3 |
|---|---|
| Processor cache | 4 MB |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 3,35 GHz |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | Dimensity 8300 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Mediatek |
| Processorfabrikant Merknaam van de fabrikant die de processor heeft geproduceerd. | MediaTek |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | MediaTek NPU 780 |
|---|
| Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee. | 8 GB |
|---|---|
| Intern geheugentype The type of internal memory such as RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart The maximum size of memory card that can be used with this device. | 1 TB |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader). | Ja |
Type opslag
| UFS |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 256 GB |
| Dolby technologieën | Dolby Atmos |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Merk luidsprekers | JBL |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 8 MP |
|---|---|
| Camera voorzijde Camera at the front of the product. | Ja |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 13 MP |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Enkele camera |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 2,2 |
| SIM card type | Nee |
|---|---|
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Nee |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.3 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Eigen simkaart Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak. | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Grafische adapter | Mali-G615 MC5 |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Number of USB 3.0 (3.1 Gen 1) ports with Type-C connector. USB 3.0 (3.1 Gen 1) is USB interface version which supports transfer rate up to 5 Gbit/s (SuperSpeed). USB Type-C connector has symmetrical design architecture and compatible with Thunderbolt 3 interface. | 1 |
|---|---|
| Combo koptelefoon/microfoon port | Nee |
| Dockingconnector soort A docking connector is a connector used to attach a mobile electronic device simultaneously to multiple external resources e.g. Apple Lightning | Lenovo Pogo Pin |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Grijs |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Slate |
| Soort apparaat Type or category of the device. | Mobiele tablet |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Galileo | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) Assisted GPS | Nee |
| GLONASS | Ja |
| Google applicaties | Gmail, Google Chrome, Google Docs, Google Drive, Google Duo, Google Kids Space, Google Maps, Google Music, Google Photos, Google Play, Google Sheets, YouTube |
| Hall-sensor | Ja |
|---|---|
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
|---|---|
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
|---|---|
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 14 |
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1000 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 10200 mAh |
| Continue video-afspeeltijd (max) De maximale tijd die het apparaat ononderbroken video af kan spelen. | 11 uur |
| Snel opladen Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos. | Ja |
| Inclusief batterij | Ja |
| Type batterij Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen. | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
|---|---|
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP52 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Batterijduur per cyclus | 6763 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | F |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 620 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 189,1 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 6,9 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 291,8 mm |
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB Type-C |
|---|---|
| Styluspen | Ja |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
| Certificering Keurmerken en normen waaraan het toestel voldoet. Vaak verplichte technische vermeldingen, zelden iets waarop je een keuze baseert. | ENERGY STAR,RoHS |
|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water. | 0 - 95 procent |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated. | 0 - 40 °C |
94 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de LENOVO IDEA TAB PRO 256GB PEN PLUS het goedkoopst bij Coolblue, voor € 399. We vergelijken de prijs bij 2 webshops en werken die meerdere keren per dag bij.
We volgen de prijs van de LENOVO IDEA TAB PRO 256GB PEN PLUS nu 78 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.
Ja, deze uitvoering wordt geleverd met de Lenovo Tab Pen Plus voor notities, schetsen en annotaties.
Ja. Naast de 256 GB interne opslag ondersteunt de tablet een microSD-kaart tot 1 TB.
Ja, de tablet heeft een vingerafdruklezer en ondersteunt ook gezichtsherkenning.