Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics Black Friday 2026

De Black Friday-prijs voor de Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics is € 297 bij MediaMarkt. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.

Lenovo EAN 0198157878228

Prijs €297 bij MediaMarkt
Naar MediaMarkt
  • Prijs gecontroleerd 1 dag geleden
  • 1 webshop vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Wacht je op een prijsdaling?

We volgen de prijs van dit product sinds 1 dag. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.

Plus- en minpunten

  • Helder beeld: het 15,6 inch Full HD-scherm biedt scherpe en levendige beelden voor een optimale kijkervaring.
  • Snelle prestaties: de Intel Core i3-processor en 8 GB RAM zorgen voor vlotte multitasking en soepele werking van toepassingen.
  • Lichtgewicht ontwerp: met een gewicht van slechts 1,55 kilo is deze laptop gemakkelijk mee te nemen voor gebruik onderweg.
  • Beperkte opslag: de 128 GB SSD biedt minder opslagruimte voor grote bestanden en toepassingen.
  • Geen dedicated grafische kaart: de afwezigheid van een aparte grafische kaart beperkt de prestaties bij grafisch intensieve taken.

Beoordeling van de productexperts van MediaMarkt.

Over de Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics

Heldere weergave Beleef een uiterst soepele werking met de Lenovo IdeaPad Slim 3 15Ian8 in grijze uitvoering. Hij is uitgerust met een 15,6 inch (39.62 cm) Full HD-scherm dat scherpe en heldere beelden levert. Het anti-glare paneel vermindert reflecties, zodat je comfortabel kunt werken in verschillende lichtomstandigheden. De Arctic Grey kleur geeft de laptop een moderne en stijlvolle uitstraling die in elke omgeving past. Met een helderheid van 300 nits en een contrastverhouding van 800:1 biedt het scherm levendige kleuren en diepe zwarttinten, wat bijdraagt aan een aangename kijkervaring. Vlotte werking Onder de motorkap bevindt zich een Intel Core i3 N305-processor met 8 kernen en een maximale turbofrequentie van 3,8 GHz, wat zorgt voor snelle en efficiënte prestaties. Het 8 GB Lpddr5 RAM-geheugen met een snelheid van 4.800 MHz maakt soepel multitasken mogelijk, zodat je moeiteloos kunt schakelen tussen verschillende toepassingen. De 128 GB SSD-opslag biedt snelle opstarttijden en snelle toegang tot je bestanden, waardoor je productiviteit verhoogt. Dankzij deze gestroomlijnde werking zullen je dagelijkse taken keer op keer vlot afgehandeld raken. Veelzijdige opstelling De laptop beschikt over diverse aansluitmogelijkheden, waaronder 2 USB 3.2 Type-A poorten, één USB 3.2 Type-C poort en een HDMI-uitgang, waardoor je eenvoudig randapparatuur kunt aansluiten.

Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.

Belangrijkste kenmerken

Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grijs
Soort

De subcategorie van een product

Laptop
Aanraakscherm

Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.

Nee
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1920 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

39,6 cm (15.6")
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Intel® N
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.
4 GB
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
UFS
Opslagruimte

De totale ruimte op de schijf. Bij een laptop is het type minstens even belangrijk als het aantal: een SSD van 512 GB voelt sneller aan dan een gewone harde schijf van 2 TB.

128 GB
Aparte videokaart

Een eigen grafische chip naast de processor. Nodig voor moderne games, 3D en videobewerking. Voor surfen, film en kantoorwerk voegt hij weinig toe en kost hij vooral batterijduur.

Nee
Ingebouwde grafische adapter

Graphics hardware which is built into the motherboard or CPU

Ja
Eigen simkaart

Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.

Nee
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Windows 11 Home in S mode
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

1,55 kg

Alle 104 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Design

Markt positionering

Under which category can the device be positioned in the market, e.g. camera phone.

Dagelijks
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Clamshell
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grijs
Soort

De subcategorie van een product

Laptop
Kleurnaam

The descriptive name of the product's colour (e.g. Space Grey).

Arctic Grey

Beeldscherm

Typische contrastverhouding

De verhouding tussen de hoeveelheid licht van het helderste wit en het donkerste zwart van de display/projector.

400:1
Kleurbereik

The range of colours that the display can accurately reproduce, typically expressed as a percentage of a standard colour space (e.g. sRGB or Adobe RGB).

45 procent
RGB-kleurruimte

The specific color gamut standard the display is capable of reproducing (e.g. sRGB or Adobe RGB).

NTSC
Helderheid

Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'.

250 cd/m²
Antireflectiescherm

Hiermee beschik je zelfs in direct zonlicht altijd over optimaal beeld.

Ja
LED backlight

A backlight is a form of illumination used in liquid crystal displays (LCDs). One type of backlight is made by LEDs

Ja
Beeldverhouding

De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts.

16:9
Soort paneel

The technology used to manufacture the panel, such as AMOLED or AH-IPS.

TN
Beeldkwaliteit

Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.

  • Full HD — 1920×1080 beeldpunten.
  • 4K Ultra HD — vier keer zoveel als Full HD. De gangbare keuze vanaf 50 inch.
  • 8K Ultra HD — nog eens vier keer zoveel. Er is voorlopig bijna geen film of serie in 8K te vinden.
Full HD
Aanraakscherm

Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.

Nee
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1920 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

39,6 cm (15.6")

Processor

Processor cache type

The architecture level or specific technology of the high-speed memory integrated into the processor (e.g., L2 or Smart Cache).

Smart Cache
Processor cache

The amount of high-speed volatile memory integrated into the processor to reduce the average time to access data from the main memory, typically measured in megabytes (MB).

6 MB
Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

3,4 GHz
Processor aantal threads

The number of virtual cores available for simultaneous processing tasks (e.g. 12 or 128).

4
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

4
Processormodel

Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.

N100
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Intel® N
Processorfabrikant

Merknaam van de fabrikant die de processor heeft geproduceerd.

Intel

Neurale verwerkingseenheid (NPU)

Neurale verwerkingseenheid (NPU)

The specific hardware accelerator dedicated to accelerating machine learning tasks (e.g. Intel AI Boost or Apple Neural Engine).

Nee

Geheugen

Maximum intern geheugen

The maximum internal memory which is available in the product.

4 GB
Kloksnelheid geheugen

The frequency at which the memory (e.g. RAM) runs.

4800 MHz
Intern geheugentype

The type of internal memory such as RAM

LPDDR5-SDRAM
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.4 GB
Geheugen form factor

De uiterlijke kenmerken van de geheugenmodule

On-board

Opslagmedia

Geïntegreerde geheugenkaartlezer

Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).

Ja
Soort optische drive

An optical drive uses laser to read optical discs such as CDs

Nee
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
UFS
Opslagruimte

De totale ruimte op de schijf. Bij een laptop is het type minstens even belangrijk als het aantal: een SSD van 512 GB voelt sneller aan dan een gewone harde schijf van 2 TB.

128 GB
Compatibele geheugenkaarten

Types of memory cards which can be used with this product.

SD
Flash memory

The total capacity of the non-volatile storage medium, typically measured in gigabytes (GB) or terabytes (TB).

128 GB

Grafisch

On-board graphics adapter model

"Graphic adapter" is the hardware that produces images on a display. "On-board" means that the graphics adapter is intergrated inside the motherboard.

Intel® UHD Graphics
Aparte videokaart

Een eigen grafische chip naast de processor. Nodig voor moderne games, 3D en videobewerking. Voor surfen, film en kantoorwerk voegt hij weinig toe en kost hij vooral batterijduur.

Nee
Familie ingebouwde grafische adapter

The specific series or generation of the integrated graphics (e.g. AMD Radeon Graphics).

Intel® UHD Graphics
Ingebouwde grafische adapter

Graphics hardware which is built into the motherboard or CPU

Ja
Interne-GPU-fabrikant

The company that designed and produced the integrated graphics processing unit (e.g. Intel, AMD, NVIDIA).

Intel
Discreet grafische adapter model

A graphics adapter (often known as a video card) generates images for a display. A discrete graphics adapter plugs into the motherboard

Niet beschikbaar

Audio

Ingebouwde microfoon

Microphone that is found inside the product.

Ja
Aantal microfoons

The total quantity of integrated microphones built into the device.

2
Vermogen luidsprekers

The electrical power output delivered to the audio output components, typically measured in Watts (W).

1,5 W
Aantal ingebouwde luidsprekers

The total quantity of integrated audio output drivers installed within the unit.

2
Audiosysteem

System used to play music or speech.

Dolby Audio

Camera

Type privacy

The mechanism used to physically or electronically disable the image or audio capture for security and privacy (e.g. privacy shutter, kill switch).

Privacysluiter
Privacycamera

Indicates whether the device features a physical shutter or cover to block the camera lens for enhanced privacy.

Ja
Resolutie camera voorzijde

The maximum number of pixels captured by the forward-facing sensor, typically expressed as width by height (e.g. 1280 x 720).

1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type

The maximum resolution supported by the front-facing camera (e.g., Full HD or Ultra HD).

HD
Camera voorzijde

Camera at the front of the product.

Ja

Netwerk

Bluetooth-versie

Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.

5.2
Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Netwerkaansluiting

Een aansluiting voor een netwerkkabel. Een kabel is altijd stabieler dan wifi — handig voor een tv die vaak stokt bij streaming.

Nee
Soort antenne

Type of antenna

2x2
Wifi-standaard

Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.

Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.

802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Eigen simkaart

Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.

Nee
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 6 (802.11ax)
WWAN

Indicates the availability of a wireless wide area network module for cellular data connectivity (e.g. Installed, Not installed, or Upgradable).

Niet geïnstalleerd

Poorten & interfaces

USB Type-C DisplayPort alternatieve modus

Indicates whether the USB Type-C port supports the transmission of native DisplayPort video signals to an external display.

Ja
Combo koptelefoon/microfoon port

Indicates whether the device features a single integrated jack that supports both audio output for headphones and audio input for a microphone.

Ja
HDMI versie

The specific release version of the High-Definition Multimedia Interface standard supported by the device (e.g. 1.3 or 2.0).

1.4
HDMI-aansluitingen

Hoeveel toestellen je tegelijk kan aansluiten: decoder, spelconsole, soundbar, mediaspeler. Reken op één per toestel — een extra poort is achteraf niet bij te bouwen.

1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C

Number of USB 3.0 (3.1 Gen 1) ports with Type-C connector. USB 3.0 (3.1 Gen 1) is USB interface version which supports transfer rate up to 5 Gbit/s (SuperSpeed). USB Type-C connector has symmetrical design architecture and compatible with Thunderbolt 3 interface.

1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A

The total number of available USB 3.2 Gen 1 (formerly 3.1 Gen 1) Type-A connection ports on the device.

2

Software

Meegeleverde software

Software distributed with another product such as a piece of computer hardware or other electronic device

Microsoft 365 Personal
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Windows 11 Home in S mode
Taal besturingssysteem

The available languages for the pre-installed system software (e.g., DEU for German or CHI (SIMPL) for Simplified Chinese).

Duits, Nederlands, Engels, Frans
Architectuur besturingssysteem

The way in which the operating system of a computer/smartphone (32-bit/64-bit) is set up.

64-bit

Prestatie

Chipset moederbord

The chipset connects the microprocessor to the rest of the motherboard.

Intel SoC

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok

Bevat het product een numeriek toetsenblok?

Ja
Keyboard met achtergrondverlichting

Indicates whether the device features integrated illumination to improve visibility in low-light conditions.

Nee
Aanwijsapparaat

The type of integrated input mechanism used to control the cursor (e.g., Clickpad or DialPad).

Touchpad
Taal toetsenbord

The letters which are marked on the keys for convenience of the keyboard usage with specific language.

Belgisch

Energie

AC-adapter, vermogen

The maximum power output provided by the AC adapter, measured in watts (e.g. 65 W).

65 W
USB-snelladen

Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.

Ja
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
AC-adapter ingangsspanning

The range of alternating current voltage that the power supply can safely accept from a wall outlet, measured in volts (e.g., 100-240).

100 - 240 V
AC-adapterfrequentie

The alternating current frequency range or specific value required by the power supply, measured in hertz (e.g., 50/60).

50/60 Hz

Accu/Batterij

Snel opladen

Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos.

Ja
Batterijcapaciteit

A measure of the charge stored by the battery. Determined by the mass of active material contained in the battery.

47 Wh
Type batterij

Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen.

Lithium-Polymeer (LiPo)
Continue video-afspeeltijd (max)

De maximale tijd die het apparaat ononderbroken video af kan spelen.

11,7 uur
Levensduur accu/batterij

Maximale gebruiksduur van een accu of batterij. Mobile Mark™ (2002) is de standard benchmark voor het meten van de gebruiksduur van een accu/batterij. In sommige gevallen kan de gebruiksduur worden verlengd door het toevoegen van extra batterijen/accus.

8 uur

Beveiliging

Trusted Platform Module (TPM) version

The version of the hardware-based security chip used to provide cryptographic keys and ensure platform integrity (e.g. 2.0).

2.0
Trusted Platform Module (TPM)

Indicates whether the device includes a dedicated microcontroller designed to secure hardware through integrated cryptographic keys.

Ja
Vingerafdruklezer

A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken

Nee
Password bescherming

Specifies the level or component where a security password can be set to restrict access (e.g., BIOS, HDD, or Supervisor).

BIOS, HDD, Inschakelen, Supervisor
Wachtwoordbeveiliging

The computer

Ja

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten

The environmental or ethical certifications the product has received to verify its sustainability standards (e.g., ASC or ACT Organic).

ENERGY STAR, EPEAT Silver, ErP

Inhoud van de verpakking

Lader meegeleverd

Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.

Ja

Eisen aan de omgeving

Maximale verschepingshoogte

The maximum altitude at which the device can be safely transported during shipping, measured in m.

3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag

Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.

5 - 95 procent
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.

8 - 95 procent
Temperatuur bij opslag

The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.

5 - 43 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T)

The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.

5 - 35 °C

Certificaten

Certificering

Keurmerken en normen waaraan het toestel voldoet. Vaak verplichte technische vermeldingen, zelden iets waarop je een keuze baseert.

MIL-STD-810H TÜV
Certificaten van naleving

Indicates which regulatory, safety, and environmental standards the product complies with, as verified by recognized authorities or certification bodies.

RoHS

Gewicht en omvang

Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

1,55 kg
Hoogte

De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.

17,9 mm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

235 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

359,3 mm

104 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics het goedkoopste kopen?

Vandaag is de Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics het goedkoopst bij MediaMarkt, voor € 297. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.

Is dit nu een goede prijs voor de Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics?

We zijn de prijs van de Lenovo Ideapad Slim 3 15ian8 – 15.6 Inch Full Hd Intel® N100 4 Gb 128 Uhd Graphics net beginnen volgen. Vandaag betaal je € 297; zodra we genoeg gemeten hebben, zie je hier of dat hoog of laag is voor dit product. Zet een prijsalert als je liever wacht tot hij zakt.

€297 MediaMarkt
Bekijk deal