MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW Black Friday 2026

De laagste Black Friday-prijs voor de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW is € 794,04 (bij 4 winkels vergeleken).

Motorola EAN 0840493618555

Laagste prijs van 4 winkels €794,04 Nu afgeprijsd bij Bol, eerder kostte dit artikel € 1.149
Naar Bol

Dat is € 354,96 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.149).

  • Prijs gecontroleerd 19 uren geleden
  • 4 webshops vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra

Alle prijzen bij 4 winkels

  • Bolgoedkoopst bijgewerkt 19 uren geleden
    €794,04 -31%
    Bekijk
  • Joybuy.nl 1-2 Werktagen gratis verzending bijgewerkt 17 uren geleden
    €839 +€44,96
    Bekijk
  • Coolblue gratis verzending bijgewerkt 6 uren geleden
    €1.149 +€354,96
    Bekijk
  • Vanden Borre bijgewerkt 6 uren geleden
    €1.149 +€354,96
    Bekijk
Wacht je op een prijsdaling?

Prijsverloop

Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €776,21.

Minimum Gemiddelde van alle winkels Laagste prijs in de getoonde periode
€709€951€1.194 Laagste prijs sinds 18 aug 2026: €776,21 18 aug1 sep15 sep29 sep13 okt27 okt5 nov
Periode

Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.

Vandaag €794,04, dat is €17,83 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.

Cijfers achter de grafiek
Per maand: de laagste prijs die wij zagen, de gemiddelde prijs over alle winkels, en de hoogste prijs bij één winkel.
MaandLaagsteGemiddeldHoogste
augustus 2026€ 987,99€ 1.107,10€ 1.149,00
september 2026€ 862,27€ 926,67€ 1.149,00
oktober 2026€ 776,21€ 912,45€ 1.149,99
november 2026€ 794,04€ 976,65€ 1.149,00

Onze kijk op de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW

De Motorola Razr 70 Plus Mountain View is een opvouwbare gsm die vooral interessant is als je vaak iets snel wilt regelen zonder je toestel open te klappen. Het externe scherm ondersteunt volledige apps; binnenin krijg je een groot AMOLED-scherm met maximaal 165 Hz. Met 512 GB opslag en een 50 MP-hoofdcamera met optische stabilisatie is dit een goede keuze voor wie schermcomfort en fotografie belangrijk vindt.

Ideaal voor

  • Wie berichten wil beantwoorden zonder de gsm open te klappen
  • Wie een groot scherm graag opvouwbaar meeneemt
  • Wie veel foto's, video's en apps lokaal bewaart
  • Wie zowel bekabeld als draadloos wil laden

Wat valt op aan de Motorola Razr 70 Plus?

Het externe scherm maakt deze Razr praktisch: je kunt er volledige apps op gebruiken, meldingen bekijken en antwoorden. Je hoeft dus niet voor elke handeling het toestel open te klappen.

Het interne AMOLED-scherm van 6,9 inch biedt veel kijkruimte. De maximale vernieuwingsfrequentie van 165 Hz maakt bewegingen vloeiend bij geschikte content. De 12 GB RAM geeft ruimte om tussen apps te wisselen.

Waar let je op?

De 512 GB opslag kun je niet uitbreiden met een geheugenkaart. Bewaar je jarenlang veel video's lokaal, dan blijft je opslaggebruik iets om op te volgen.

Ook schermhelderheid vraagt nuance: de opgegeven 3000 cd/m² is een maximale HDR-helderheid, geen permanente helderheid. Wil je vooral een klassieke gsm zonder openklappen, dan past een niet-opvouwbaar toestel mogelijk beter bij je gebruik.

Is deze Razr een goede Black Friday-aankoop?

Deze Razr is een zinvolle Black Friday-aankoop als je het buitenste scherm en het opvouwbare ontwerp echt gebruikt. Alleen veel opslag nodig hebben is een minder overtuigende reden om dit toestel te kiezen.

Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om het huidige aanbod te beoordelen. Met een prijsalert volg je een prijswijziging zonder zelf elke dag te controleren.

Plus- en minpunten

  • 165 Hz maakt schermbewegingen vloeiend bij geschikte content
  • 512 GB biedt veel ruimte voor foto's, video's en apps
  • 12 GB geeft werkgeheugenruimte om tussen verschillende apps te wisselen
  • Optical Image Stabilization (OIS) helpt bewegingsonscherpte door trillende handen te beperken

Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.

Over de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW

De motorola razr 70 plus is een opvouwbare smartphone met een 4,00" extern scherm waarop je volledige apps gebruikt, meldingen bekijkt en snel antwoordt zonder te openen. AI van Motorola Qira, Microsoft Copilot, Google Gemini en Perplexity helpt bij zoeken, creëren en organiseren. Het Snapdragon 8s Gen 3 platform drijft een 50MP OIS hoofdcamera, 50MP groothoek en Macro Vision aan. Het interne 6,90" LTPO Extreme AMOLED scherm bereikt 165Hz. De 4500mAh batterij ondersteunt 45W TurboPower en 15W draadloos laden met titanium scharnier en IP48 bescherming. Meer zonder te openen. Het 4,00"" LTPS Extreme AMOLED externe scherm draait volledige apps en haalt een piekhelderheid van 2.400 nits AI die het leven vereenvoudigt. Motorola Qira, Microsoft Copilot, Google Gemini en Perplexity werken samen voor zoeken, schrijven en organiseren Leg alles vast. De 50MP hoofdcamera met OIS combineert met 50MP groothoek, Macro Vision en Flex View hoeken voor handsfree creativiteit Gebouwd voor elke dag. De 4500mAh batterij ondersteunt 45W TurboPower snelladen en 15W draadloos laden voor flexibel energiebeheer Robuust gemaakt. Een titanium versterkt scharnier, IP48 bescherming tegen water en stof en Corning Gorilla Glass Victus trotseren dagelijks gebruik Expressief ontwerp. De PANTONE Mountain View afwerking combineert een onderscheidende groene tint met premium soft luxe materiaal

Productinformatie aangeleverd door Bol.com.

Belangrijkste kenmerken

Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1080 x 2640 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

17,5 cm (6.9")
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
512 GB
RAM-capaciteit
12 GB
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Dubbele camera
Generatie mobiel internet
5G
Aantal simkaarten

Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.

Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.

Dual SIM
Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Donkergroen
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Flip
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Android 16.0
Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android
Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

4500 mAh
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

189 g

Alle 162 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Beeldscherm

Tweede scherm vernieuwingsfrequentie165 Hz
Tweede scherm Gorilla Glass-versieGorilla Glass Victus
Tweede scherm glastypeCorning Glass
Tweede displaytypeAMOLED
Marketingnaam van tweede displaytechnologieLTPS Extreme AMOLED
Maximale helderheid tweede scherm2400 cd/m²
Tweede display resolutie1272 x 1080 Pixels
Tweede scherm helderheid500 cd/m²
Tweede display diagonaal10,2 cm (4")
Tweede LCD-scherm

The device has an additional (second) screen.

Ja
Vermindering van bewegingsonscherpteJa
BlauwlichtreductieJa
Merkspecifieke technologieënWater touch, Altijd-aan scherm
Gleurengamma DCI-P3100 procent
HDR-formaat

Welke HDR-varianten het toestel aankan. HDR10 is de basis en werkt overal. Dolby Vision en HDR10+ sturen het beeld scène per scène bij en zien er doorgaans beter uit — als de film of serie het ondersteunt.

Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
HDR

High Dynamic Range: het scherm toont donkere en heldere delen tegelijk zonder detailverlies. Een nachtscène blijft zichtbaar, een zonsondergang wordt geen witte vlek.

Het verschil is in de praktijk vaak duidelijker zichtbaar dan het verschil tussen 4K en 8K.

Ja
Helderheid

Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'.

500 cd/m²
Maximale helderheid van het scherm (HDR)3000 cd/m²
Beeldfrequentie (max.)

De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport.

165 Hz
Beeldverhouding

De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts.

22:9
Kleurdiepte10 Bit
Beeldscherm, aantal kleuren

Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games.

Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking.

1,07 miljard kleuren
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
1080 x 2640 Pixels
Type beeldschermglasUltra Thin Glass (UTG)
Soort paneelAMOLED
Marketingnaam beeldschermtechnologieExtreme AMOLED
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

17,5 cm (6.9")

Processor

Neurale verwerkingseenheid (NPU)Qualcomm Hexagon
Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

3 GHz
Efficiënte kernen3
Prestatiekernen4
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

8
Processormodel

Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.

8s Gen 3
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Snapdragon

Opslagmedia

Compatibele geheugenkaarten

Types of memory cards which can be used with this product.

Niet ondersteund
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
512 GB
RAM-type

The type of RAM (random access memory) inside the device e.g. DDR3.

LPDDR5X
RAM-capaciteit12 GB
Virtueel RAM (max)12 GB

Camera

BeeldbewerkingRetoucheren
AudiozoomJa
Slow motion-modusJa
PanoramaJa
PortretstandJa
MacrofotografieJa
NachtmodusJa
Glimlach detectieJa
Beeldstabilisator

Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt.

Ja
Afbeeldings stabilisator typeOptical Image Stabilization (OIS)
Time-lapse-modusJa
Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de cameraJa
GezichtsdetectieJa
Achtercamera met 3D-diepteNee
Voorcamera met 3D-diepteNee
Automatisch scherpstellen

Device focusing a camera or other piece of equipment automatically.

Ja
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Dubbele camera
Resolutie bij opnamesnelheid1920x1080@240fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps
Maximale beeldsnelheid

This is the maximum frame rate

240 fps
Opnameresolutie

De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels.

3840 x 2160 Pixels
Cameraflitser voorzijde

Whether or not the front camera features its own flash.

Nee
Cameraflitser achterzijde

Whether or not the rear camera features its own flash.

Ja
Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera80,5°
Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie)1,4 µm
Resolutie camera voorzijde (numeriek)32 MP
Cameratype voorkant

Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single.

Enkele camera
Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera122°
Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera81,5°
Tweede achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie)1,28 µm
Pixelgrootte achtercamera0,8 µm
Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie)1,6 µm
Diafragmaopening van de derde achtercamera2,4
Sluitertijd tweede camera achterzijde2
Sluitertijd camera achterzijde1,8
Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek)50 MP
Resolutie camera achterzijde (numeriek)

De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit.

Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus.

50 MP
Sensorgrootte achtercamera1/1.95"
Sensorgrootte tweede achtercamera1/2.76"

Netwerk

Near Field Communication (NFC)

NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden.

Ja
2G bands (primary SIM)850, 900 MHz, 1800, 1900
FrequentiebandPenta-band
Bluetooth-versie

Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.

5.4
Bluetooth Low Energy (BLE)Ja
Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Wifi-standaard

Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.

Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.

Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wifi

Kan het toestel zelf op je draadloos netwerk? Nodig voor apps, updates en streaming zonder kabel.

Ja
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 7 (802.11be)
4G standaardLTE
5G-standaardNR
3G standaardenUMTS, HSPA+
2G standaardenGSM, Edge
SIM card typeNanoSIM + eSIM
Generatie mobiel internet5G
Aantal simkaarten

Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.

Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.

Dual SIM

Poorten & interfaces

Type aansluitplug

How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector.

Niet ondersteund
USB-versie

Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige.

2.0
Type USB-aansluiting

Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB.

USB Type-C
USB-poort

The device features a socket into which a USB cable can be plugged.

Ja

Aanmelding

Abonnementstype

The type of cellular connection subscription.

Geen abonnement

Navigatie

Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
GalileoJa
GLONASSJa
BeiDouJa
GPS

GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch.

Ja
Electronisch kompas

Ingebouwd electronisch kompas

Ja
Quasi-Zenith Satellite System (QZSS)Ja

Design

Veiligheidsfunties

Physical effects from which the product is protected e.g. water resistant

Waterbestendig, Stofafstotend
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Donkergroen
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Flip
KleurnaamPANTONE Mountain View
Waterdicht tot1,5 m

Prestatie

TrilalarmJa
Luidspreker

Een speakerphone is een telefoon die uitgerust is met een microfoontje en een luidsprekertje, zodat men kan praten zonder de hoorn op te pakken.

Ja
Gesproken navigatie-instructiesJa
Vingerafdruklezer

A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken

Ja
Kunstmatige Intelligentie controleJa
GezichtsherkenningJa
Draadloos opladenJa
Vermogen draadloos opladen15 W
Omgekeerd draadloos opladenJa
Vermogen om draadloos omgekeerd op te laden5 W
Snel opladen

Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos.

Ja
Video call

Simultaneous video and audio signals to enable people to talk to and see each other in real time.

Ja

Multimedia

LuidsprekersStereo
Ondersteund audioformaat

Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan.

MP3, AAC, APE, AMR, WAV, Midden, FLAC, OGG, WMA
Audiosysteem

System used to play music or speech.

Dolby Atmos
Aantal microfoons3
FM-radio

Frequency-modulated (FM) radio gives the clearest reception of any radio band. When used with a headset

Nee

Gewicht en omvang

Hoogte wanneer opgevouwen8,81 cm
Diepte wanneer opgevouwen1,53 cm
Breedte wanneer opgevouwen7,4 cm
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

189 g
Hoogte

De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.

171,4 mm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

7,09 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

74 mm

Software

Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Android 16.0
Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android
Virtuele assistent

Depending on the make of the device, a different application is pre-installed that can understand voice commands and complete tasks for a user, e.g. Apple Siri, Amazon Alexa.

Google Gemini

Inhoud van de verpakking

BeschermhoesJa
Kabels in de doos

Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij.

USB Type-C naar USB Type-C
SIM kaart uitwerppinJa
Scherm beschermerJa
Snelstartgids

Zit er een korte papieren handleiding bij om meteen te beginnen?

Ja
Lader meegeleverd

Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.

Nee

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

4500 mAh
Batterijduur in cycli

Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity.

1200
Type batterij

Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen.

Lithium-Polymeer (LiPo)

Energie

USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
USB-snelladen

Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.

Ja
Vereist oplaadvermogen (min)5 W
Vereist oplaadvermogen (max)45 W

Duurzaamheid

Internationale veiligheidscode (IP)

Wat betekent de IP-code?

De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.

  • IP20: beschermd tegen aanraking, niet tegen water.
  • IP44: beschermd tegen spatwater.
  • IP54: beperkt beschermd tegen stof en spatwater.
  • IP65: stofdicht en beschermd tegen waterstralen.
  • IP67: stofdicht en tijdelijk waterdicht bij onderdompeling.
IP48
RepareerbaarheidsklasseB
Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasseB
Batterijduur per cyclus2933 min
Energielabel-schaal

Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken.

A tot G
Energieklasse

Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie.

Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter.

A

Sensoren

BarometerJa
GebarensensorJa
Gyroscoop

Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt.

Ja
Lichtsensor

Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij.

Ja
Bewegingssensor

Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft.

Ja

Overige specificaties

Type ringtone

The category of ringer which indicates when someone is phoning you.

MP3

162 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW het goedkoopste kopen?

Vandaag is de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW het goedkoopst bij Bol, voor € 794,04. We vergelijken de prijs bij 4 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 354,96: daar betaal je € 1.149 voor hetzelfde product.

Is dit nu een goede prijs voor de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW?

We volgen de prijs van de MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW nu 79 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.

Kan ik apps gebruiken zonder de gsm open te klappen?

Ja, het externe scherm van 4 inch ondersteunt volledige apps, meldingen en snelle antwoorden.

Ondersteunt de Razr 70 Plus draadloos laden?

Ja, hij ondersteunt 15W draadloos laden en 45W TurboPower via kabel. De batterij heeft een capaciteit van 4500mAh.

Heeft de hoofdcamera beeldstabilisatie?

Ja, de 50 MP-hoofdcamera heeft optische beeldstabilisatie, die bewegingsonscherpte door trillende handen helpt beperken.

€794,04 Bol
Bekijk deal