✓Laagste prijs ooitWij meten de prijs van dit product zelf. In de 79 dagen dat wij het volgen, stond de prijs nooit lager dan nu. Hoe wij dat controlerenSinds we deze prijs volgen (79 dagen) was hij nooit lager.
Dat is € 250 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.699).
Nu €1.449,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Prijsverloop
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €1.449,00.
MinimumGemiddelde van alle winkelsLaagste prijs in de getoonde periode
Periode
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag op de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben
Cijfers achter de grafiek
Per maand: de laagste prijs die wij zagen, de gemiddelde prijs over alle winkels, en de hoogste prijs bij één winkel.
Maand
Laagste
Gemiddeld
Hoogste
augustus 2026
€ 1.499,00
€ 1.506,14
€ 1.699,00
september 2026
€ 1.489,00
€ 1.553,08
€ 1.699,00
oktober 2026
€ 1.449,00
€ 1.554,99
€ 1.699,00
november 2026
€ 1.449,00
€ 1.593,50
€ 1.699,00
Onze kijk op de OPPO Find X9 Ultra CPH2841 12 512GB Tundra Umber
De OPPO Find X9 Ultra is een gsm voor wie veel fotografeert, graag op een groot scherm kijkt en ruime opslag wil. Het AMOLED-scherm met maximaal 144 Hz, de vier achtercamera’s en de batterij van 7050 mAh springen eruit. Met 12 GB RAM en 512 GB opslag is dit vooral een interessante keuze als je je toestel intensief gebruikt.
Ideaal voor
Fotografen die meerdere camera’s en optische beeldstabilisatie willen
Veelgebruikers die een grote batterij zoeken
Wie veel apps, foto’s en video’s lokaal bewaart
Wie werk en privé combineert via Dual SIM
Wat valt op aan de OPPO Find X9 Ultra?
Het grote, scherpe scherm en de uitgebreide camera-uitrusting zijn de belangrijkste troeven. Het vlakke AMOLED-scherm meet 6,82 inch en heeft een resolutie van 3168 x 1440 pixels.
De maximale beeldfrequentie van 144 Hz maakt vloeiende bewegingen mogelijk. Achteraan krijg je twee camera’s van 200 MP en twee van 50 MP. Optische beeldstabilisatie helpt bewegingsonscherpte door trillende handen te beperken.
Waar let je op?
Deze OPPO is minder geschikt als je een compact toestel of uitbreidbare opslag zoekt. Een scherm van 6,82 inch is handig voor video’s, maar minder praktisch voor bediening met één hand.
De 512 GB opslag geeft je veel ruimte, maar geheugenkaarten worden niet ondersteund. De batterijcapaciteit van 7050 mAh is groot; je werkelijke gebruiksduur hangt onder meer af van scherminstellingen, apps en netwerkgebruik.
Is dit een goede Black Friday-aankoop?
De Find X9 Ultra is een zinvolle Black Friday-aankoop als je zijn scherm, camera’s en opslag echt benut. Voor vooral berichten en telefoongesprekken heb je doorgaans minder uitgebreide hardware nodig.
Vergelijk de aanbiedingen hierboven en bekijk de prijshistoriek om een tijdelijke daling te beoordelen. Met een prijsalert hoef je de prijs niet zelf dagelijks op te volgen tijdens Black Friday 2026.
Plus- en minpunten
144 Hz maakt vloeiende schermbewegingen mogelijk
512 GB biedt veel ruimte voor apps, foto’s en video’s
12 GB RAM geeft ruimte om meerdere apps tegelijk open te houden
7050 mAh biedt een ruime batterijcapaciteit voor intensief gebruik
laagste prijs ooit sinds wij deze prijs volgen
Geheugenkaarten: Niet ondersteund; je kunt de interne opslag niet uitbreiden
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Over de OPPO Find X9 Ultra CPH2841 12 512GB Tundra Umber
Ervaar het hoogtepunt van mobiele innovatie met de OPPO Find X9 Ultra 5G in het verfijnde Tundra Umber. In zijn kern schuilt de ongeëvenaarde Snapdragon 8 Elite Gen 5-processor, die uitzonderlijke snelheid en efficiëntie levert. Aanschouw elk detail op het prachtige 6,82-inch OLED-scherm, met een adembenemende resolutie van 3168 x 1440, een verversingssnelheid van 144Hz en een verblindende piekhelderheid voor HDR van 3600 cd/m², beschermd door Gorilla Glass Victus 2. Fotografie wordt heruitgevonden met zijn professionele viercamerasyteem, mede-ontwikkeld met Hasselblad. De revolutionaire 200MP-hoofdcamera met een immense 1/1,12" Sony LYT-901-sensor legt buitengewoon licht en detail vast. Deze wordt aangevuld door een veelzijdige 200MP-periscooptelelens, een 50MP-ultragroothoeklens en een speciale 50MP-vijfzijdig prisma periscopelens voor een ongeëvenaarde 10x optische zoom, allemaal voorzien van geavanceerde stabilisatie. Met 12GB LPDDR5X RAM en 512GB opslag is de prestaties naadloos. De baanbrekende 7050mAh silicium-koolstofbatterij ondersteunt 100W bekabelde AIRVOOC en 50W draadloos opladen voor een onovertroffen autonomie. Met de nieuwste Android 16.0 en ColorOS, en voorzien van dual SIM 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 6.0, NFC en een IP69-classificatie, is de Find X9 Ultra een meesterwerk van kracht, robuustheid en stijl.
Productinformatie aangeleverd door Joybuy.nl.
Belangrijkste kenmerken
Resolutie ?
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
3168 x 1440 Pixels
Schermdiagonaal ?
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
17,3 cm (6.82")
Opslagruimte ?
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
512 GB
RAM-capaciteit
12 GB
Camera achteraan ?
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Quad camera
Generatie mobiel internet
5G
Aantal simkaarten ?
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Dual SIM
Locatie positie ?
Whether the navigation system can locate the phone's position.
Ja
Kleur ?
De kleur (bvb. rood)
Zwart
Uitvoering ?
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Rechthoek
Besturingssysteem ?
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
Android 16.0
Platform ?
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Android
Batterijcapaciteit ?
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
7050 mAh
USB-C-aansluiting ?
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Ja
Gewicht ?
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport.
144 Hz
Kleurdiepte
10 Bit
Resolutie ?
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
3168 x 1440 Pixels
Soort paneel
AMOLED
Marketingnaam beeldschermtechnologie
ProXDR
Schermvorm ?
Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter.
Flat
Schermdiagonaal ?
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
17,3 cm (6.82")
Processor
Kloksnelheid (max.) ?
De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.
4,6 GHz
Aantal processorkernen ?
Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.
8
Processormodel ?
Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.
8 Elite Gen 5
Processor ?
De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.
Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.
Snapdragon
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten ?
Types of memory cards which can be used with this product.
Niet ondersteund
Opslagruimte ?
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
512 GB
RAM-type ?
The type of RAM (random access memory) inside the device e.g. DDR3.
LPDDR5X
RAM-capaciteit
12 GB
Virtueel RAM (max)
12 GB
Camera
KI-scèneherkenning
Ja
Beeldstabilisator ?
Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt.
Ja
Afbeeldings stabilisator type
Optical Image Stabilization (OIS)
Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera
Ja
Achtercamera met 3D-diepte
Nee
Voorcamera met 3D-diepte
Nee
Automatisch scherpstellen ?
Device focusing a camera or other piece of equipment automatically.
Ja
Camera achteraan ?
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Quad camera
Cameraflitser voorzijde ?
Whether or not the front camera features its own flash.
Ja
Cameraflitser achterzijde ?
Whether or not the rear camera features its own flash.
Ja
Sluitertijd camera voorzijde
2
Resolutie camera voorzijde (numeriek)
50 MP
Cameratype voorkant ?
Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single.
Enkele camera
Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera
120°
Diafragmaopening van de vierde achtercamera
3,5
Diafragmaopening van de derde achtercamera
2
Sluitertijd tweede camera achterzijde
2,2
Sluitertijd camera achterzijde
1,5
Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek)
50 MP
Resolutie van de derde achtercamera (numeriek)
50 MP
Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek)
200 MP
Resolutie camera achterzijde (numeriek) ?
De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit.
Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus.
200 MP
Sensorgrootte achtercamera
1/1.12"
Netwerk
Near Field Communication (NFC) ?
NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden.
Ja
Frequentieband
Quad-band
Bluetooth-versie ?
Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.
6.0
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ja
Bluetooth ?
Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.
Ja
Wifi-standaard ?
Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.
Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.
Kan het toestel zelf op je draadloos netwerk? Nodig voor apps, updates en streaming zonder kabel.
Ja
Wifi-standaard ?
De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.
Wi-Fi 7 (802.11be)
4G standaard
LTE
3G standaarden
HSDPA, HSUPA
SIM card type
NanoSIM + eSIM
Generatie mobiel internet
5G
Aantal simkaarten ?
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Dual SIM
Poorten & interfaces
Type USB-aansluiting ?
Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB.
USB Type-C
USB-poort ?
The device features a socket into which a USB cable can be plugged.
Ja
Berichten
E-mail
Ja
Navigatie
Locatie positie ?
Whether the navigation system can locate the phone's position.
Ja
GPS ?
GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch.
Ja
Prestatie
Trilalarm
Ja
Luidspreker ?
Een speakerphone is een telefoon die uitgerust is met een microfoontje en een luidsprekertje, zodat men kan praten zonder de hoorn op te pakken.
Ja
Gesproken navigatie-instructies
Ja
Kunstmatige Intelligentie controle
Ja
Snelle oplaadtechnologie
SuperVOOC
Gezichtsherkenning
Ja
Vingerafdruklezer ?
A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken
Ja
Draadloos opladen
Ja
Vermogen draadloos opladen
50 W
Snel opladen ?
Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos.
Ja
Video call ?
Simultaneous video and audio signals to enable people to talk to and see each other in real time.
Ja
Design
Kleurnaam
Tundra Umber
Kleur ?
De kleur (bvb. rood)
Zwart
Uitvoering ?
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Rechthoek
Accu/Batterij
Gewicht batterij ?
Indicates the weight of the battery.
80,8 g
Type batterij ?
Waar de batterij van gemaakt is. Lithium-ion en lithium-polymeer zijn vandaag de norm: ze laden snel en verliezen weinig lading als je ze laat liggen.
Silicon-Carbon (Si-C)
Batterijcapaciteit ?
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
7050 mAh
Batterijduur in cycli ?
Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity.
1200
Software
Besturingssysteem ?
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
Android 16.0
Besturingssysteemvork
ColorOS
Platform ?
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Android
Energie
USB-snelladen ?
Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.
Ja
USB-C-aansluiting ?
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Ja
Vereist oplaadvermogen (min)
10 W
Vereist oplaadvermogen (max)
100 W
Duurzaamheid
Internationale veiligheidscode (IP) ?
Wat betekent de IP-code?
De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
IP20: beschermd tegen aanraking, niet tegen water.
IP44: beschermd tegen spatwater.
IP54: beperkt beschermd tegen stof en spatwater.
IP65: stofdicht en beschermd tegen waterstralen.
IP67: stofdicht en tijdelijk waterdicht bij onderdompeling.
IP68, IP69
Repareerbaarheidsklasse
B
Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse
B
Batterijduur per cyclus
4327 min
Energielabel-schaal ?
Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken.
A tot G
Energieklasse ?
Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie.
Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter.
A
Certificaten
Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd
Ja
Gewicht en omvang
Gewicht ?
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
235 g
Hoogte ?
De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.
163 mm
Diepte ?
De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.
8,65 mm
Breedte ?
De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.
77 mm
Inhoud van de verpakking
Kabels in de doos ?
Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij.
USB Type-C
SIM kaart uitwerppin
Ja
Snelstartgids ?
Zit er een korte papieren handleiding bij om meteen te beginnen?
Ja
Lader meegeleverd ?
Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.
Nee
Overige specificaties
Type ringtone ?
The category of ringer which indicates when someone is phoning you.
Polyfonisch
Garantie ?
De garantie van de fabrikant. Daarbovenop heb je in België altijd twee jaar wettelijke garantie op een nieuw toestel — die kan een verkoper je niet ontnemen.
2 jaar
Verpakking en logistiek 4
Gewicht verpakking
273 g
Hoogte verpakking
36 mm
Diepte verpakking
98 mm
Breedte verpakking
184 mm
103 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Veelgestelde vragen
Waar kan ik de OPPO Find X9 Ultra CPH2841 12 512GB Tundra Umber het goedkoopste kopen?
Vandaag is de OPPO Find X9 Ultra CPH2841 12 512GB Tundra Umber het goedkoopst bij Bol, voor € 1.449. We vergelijken de prijs bij 4 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 250: daar betaal je € 1.699 voor hetzelfde product.
Is dit nu een goede prijs voor de OPPO Find X9 Ultra CPH2841 12 512GB Tundra Umber?
De huidige prijs van € 1.449 is laagste prijs ooit. Sinds we deze prijs volgen (79 dagen) was hij nooit lager. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Kan ik de opslag uitbreiden?
Nee, geheugenkaarten worden niet ondersteund. Je beschikt over 512 GB interne opslag.
Kan deze gsm draadloos opladen?
Ja, hij ondersteunt draadloos opladen met een vermogen van 50 W. Daarvoor heb je een geschikte lader nodig.
Kan ik twee nummers gebruiken?
Ja, het toestel ondersteunt Dual SIM met NanoSIM en eSIM.
10% onder normaalWij meten de prijs van dit product zelf. Deze prijs ligt duidelijk onder wat het de voorbije dertig dagen gemiddeld kostte. Het is niet noodzakelijk de laagste prijs van die periode. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €665,85 krijgen.