
Samsung Odyssey G5 LS27CG554EU Gaming monitor Energielabel F (A - G) 68.6 cm (27 inch) 2560 x 1440 Pixel 16:9 1 ms DisplayPort, HDMI, Hoofdtelefoon (3.5 mm
bij 3 winkels, goedkoopst bij Bol
De Black Friday-prijs voor de Samsung Essential S4 S40GD LS27D402GAUXEN is € 139 bij MediaMarkt. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.
Nu €139,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
We volgen de prijs van dit product sinds 2 dagen. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.
Beoordeling van de productexperts van MediaMarkt.
Levendige en kleurrijke beelden De zwarte Samsung Essential monitor S4 S27D402G biedt op zijn IPS-display met een beelddiagonaal van 27 inch (68,6 cm) en Full HD-resolutie steeds een hoogwaardige kijkervaring. Zijn innovatieve IPS (In-Plane Switching) nuanceert de patronen van vloeibare kristallen en levert levensechte beelden in Full-HD. Zo worden Films, series en games bovendien waarheidsgetrouw en zonder kleurbeloop weergegeven. Met een indrukwekkend kleurengamma met meer dan 16 miljoen kleuren en een dynamische scherpe contrastverhouding ontwaar je alle details zelfs in donkere hoekjes. Ideaal voor diverse toepassingen Of je nu aan het gamen bent, films kijkt of scrolt, de Samsung Essential S4 zorgt voor optimale prestaties bij verschillende toepassingen. De monitor blinkt uit in alledaags gebruik maar met zijn minieme randen en brede kijkhoek van 178° verhoogt hij ook je productiviteit, terwijl de HD-resolutie je een kwalitatieve kijkervaring garandeert. Met een verversingssnelheid van 100 Hz, een responstijd van 5 ms en talrijke instellingen om te optimaliseren in de Game Picture Modus kan je game-instellingen zoals kleur en contrast aanpassen, zodat je elk detail kunt waarnemen, ook in donkere scènes. Daarnaast verminderen de Eye Saver en Less Screen Flickering-modi schermflikkeringen, waardoor je langer comfortabel kunt kijken zonder vermoeide ogen.
Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.
Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer.
De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
The product includes AMD Freesync Technology for the dynamic synchronization of the graphic card and the monitor in order to avoid screen tearing.
Indicates whether the product supports NVIDIA G-SYNC technology to synchronize the display refresh rate with the GPU to eliminate screen tearing.
Het product heeft een ingebouwde camera.
The device contains speaker(s) to produce sound.
De kleur (bvb. rood)
Under which category can the device be positioned in the market, e.g. camera phone.
Whether or not the device features a USB hub to connect more than one other device via USB.
Het gatenpatroon achteraan, in millimeter — bijvoorbeeld 400×300. Een muurbeugel past alleen als hij dezelfde maat aankan.
| Kleurbereik The range of colours that the display can accurately reproduce, typically expressed as a percentage of a standard colour space (e.g. sRGB or Adobe RGB). | 72 procent |
|---|---|
| Grootte beeld (verticaal) De grootte van het daadwerkelijke beeld is vaak kleiner dan de grootte van de monitor, omdat er soms een grote rand om het beeld zit. | 33,6 cm |
| Grootte beeld (horizontaal) De grootte van het daadwerkelijke beeld is vaak kleiner dan de grootte van de monitor, omdat er soms een rand om het beeld zit. | 59,8 cm |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16,7 miljoen kleuren |
| Kijkhoek, verticaal Maximum vertical angle at which a display can be viewed with acceptable visual performance. | 178° |
| Kijkhoek, horizontaal Maximum horizontal angle at which a display can be viewed with acceptable visual performance. | 178° |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 100 Hz |
| Marketingnaam dynamische contrastratio The proprietary brand name used by the manufacturer to describe the technology that automatically adjusts the backlight to improve the contrast ratio (e.g., ASUS Smart Contrast Ratio). | Mega Contrast |
| Typische contrastverhouding De verhouding tussen de hoeveelheid licht van het helderste wit en het donkerste zwart van de display/projector. | 1000:1 |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Type reactietijdmeting The method used to measure the time it takes for a pixel to change colors, such as GTG (Gray to Gray) or BwB (Black-white-Black). | GTG (Gray to Gray) |
| Responstijd De responstijd is het tijdsverschil tussen het moment dat de grafische kaart een beeld verstuurt naar de monitor en het moment dat de monitor dat beeld weergeeft. Gewoonlijk moet deze tijd zeker onder de 25ms liggen. | 5 ms |
| Schermhelderheid (min) The minimum luminance level of the screen, measured in candelas per square metre (cd/m²). | 200 cd/m² |
| Helderheid (typisch) Display brightness, measured by its Luminance, presented as a figure in nits. Typical brightness ratings for monitors range from 250 to 350 nits with a target value of between 80 to 120 nits being suitable for most displays in a normal viewing environment. | 250 cd/m² |
| Aanraakscherm Kan je het scherm bedienen door erop te tikken? Handig om te tekenen of te schrijven, maar het kost wat batterij en het scherm weerspiegelt doorgaans meer. | Nee |
| Soort paneel The technology used to manufacture the panel, such as AMOLED or AH-IPS. | IPS |
Schermtechnologie
| LCD |
| Beeldverhouding De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts. | 16:9 |
| Beeldkwaliteit Hoe scherp het beeld is, in de benaming die fabrikanten gebruiken.
| Full HD |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1920 x 1080 Pixels |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 68,6 cm (27") |
| Knippervrije technologie Indicates whether the device employs technology to reduce or eliminate screen flickering to decrease eye strain during prolonged use. | Ja |
|---|---|
| AMD FreeSync The product includes AMD Freesync Technology for the dynamic synchronization of the graphic card and the monitor in order to avoid screen tearing. | Nee |
| NVIDIA G-SYNC Indicates whether the product supports NVIDIA G-SYNC technology to synchronize the display refresh rate with the GPU to eliminate screen tearing. | Nee |
| Ingebouwde camera Het product heeft een ingebouwde camera. | Nee |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers The device contains speaker(s) to produce sound. | Nee |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Zwart |
|---|---|
| Markt positionering Under which category can the device be positioned in the market, e.g. camera phone. | Bedrijf |
| HDCP versie The version of the High-bandwidth Digital Content Protection standard supported by the device to prevent the unauthorized copying of digital audio and video content (e.g. 2.2). | 1.2 |
|---|---|
| HDCP High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) is een versleuteling van digitale audio- en videoinhoud die verstuurd wordt over DVI- of HDMI-verbindingen. Het is een vorm van digitaal rechtenbeheer (DRM) om het illegaal kopiëren van data tegen te gaan. Data wordt uitsluitend doorgegeven aan randapparatuur die daartoe gerechtigd is en daartoe een uniek HDCP-nummer heeft. | Ja |
| Hoofdtelefoon uit The socket for connecting headphones to the device. | Ja |
| DisplayPort versie The specific release version of the DisplayPort standard supported by the device (e.g., 1.2 or 1.4). | 1.2 |
| Aantal DisplayPorts Number of DisplayPorts. A DisplayPort is a digital display interface developed by the Video Electronics Standards Association (VESA). The interface is primarily used to connect a video source to a display device such as a computer monitor | 1 |
| HDMI versie The specific release version of the High-Definition Multimedia Interface standard supported by the device (e.g. 1.3 or 2.0). | 1.4 |
| HDMI-aansluitingen Hoeveel toestellen je tegelijk kan aansluiten: decoder, spelconsole, soundbar, mediaspeler. Reken op één per toestel — een extra poort is achteraf niet bij te bouwen. | 2 |
| HDMI HDMI (High-Definition Multimedia Interface) is a compact audio/video interface for transferring uncompressed video data and compressed/uncompressed digital audio data from a HDMI-compliant device ("the source device") to a compatible computer monitor | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten The number of USB Type-A ports available for connecting peripheral devices to the unit. | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten The total number of USB Type-B ports available to connect the device to a host computer for data transmission. | 1 |
| Type USB-upstreampoort The connector type used for the upstream connection to a host device (e.g., USB Type-B or USB Type-C). | USB Type-B |
| Versie USB-hub The technical standard of the USB hub, if available, which determines the maximum data transfer speed (e.g., 3.2 Gen 1). | 2.0 |
| Ingebouwde USB-hub Whether or not the device features a USB hub to connect more than one other device via USB. | Ja |
| Bereik kantelhoek The minimum and maximum angles at which the unit can be tilted, typically expressed in degrees. | -3 - 25° |
|---|---|
| kantel aanpassingen The tilt | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Draaibaar Indicates whether the product has a mechanism that allows it to rotate horizontally. | Ja |
| Pivot hoek The range of motion available for rotating the unit around its vertical axis, typically measured in degrees. | -92 - 92° |
| Scharnier Indicates whether the device can be rotated 90 degrees to switch between landscape and portrait orientation. | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) The maximum distance the unit can be raised vertically from its lowest position, measured in millimetres. | 10,5 cm |
| In hoogte verstelbaar The part of the device that can be adjusted to change the height. | Ja |
| Paneelmontage-interface Het product heeft een VESA-montagepatroon: vier schroefgaten op de achterkant volgens een vaste standaard. Daardoor past het op een compatibele muurbeugel, monitorarm of tv-standaard. Controleer wel de VESA-maat, bijvoorbeeld 100 × 100 mm of 200 × 200 mm. | 100 x 100 mm |
| Muurbeugel (VESA) Het gatenpatroon achteraan, in millimeter — bijvoorbeeld 400×300. Een muurbeugel past alleen als hij dezelfde maat aankan. | Ja |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
|---|---|
| Netspanning De spanning waarop het toestel werkt. In België is dat 230 volt. Alleen van belang als je het toestel in het buitenland wil gebruiken. | 100 - 240 V |
| Stroomverbruik (indien uit) The amount of electrical energy consumed by the device when it is switched off, measured in watts. | 0,3 W |
| Stroomverbruik (max.) Het verbruik wanneer het toestel het hardst werkt, in watt. Dat is een piek, geen gemiddelde — een tv haalt dit alleen bij het felste beeld. | 50 W |
| Verbruik in stand-by Wat het toestel verbruikt terwijl het uit lijkt te staan. Klein per uur, maar het loopt het hele jaar door — en het telt mee in je factuur. | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik. | 14 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur The amount of electric energy consumed by the device during standard dynamic range (SDR) operation over a period of 1000 hours, measured in kilowatt-hours (kWh). | 14 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) The energy efficiency rating of the device when High Dynamic Range (HDR) mode is active, ranging from A to G. | Niet beschikbaar |
| Energieklasse (gewoon beeld) Het energielabel bij gewoon beeld. Bij HDR-beeld ligt het verbruik hoger, en daar geldt een aparte klasse voor. | C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water. | 10 - 80 procent |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated. | 10 - 40 °C |
| Gewicht (zonder voet) The mass of the device excluding the support base, measured in g. | 2,7 kg |
|---|---|
| Hoogte (zonder voet ) The vertical measurement of the device when the stand is removed, measured in mm. | 360,9 mm |
| Diepte zonder voet Hoe ver het scherm uitsteekt zonder voet. Aan de muur komt daar nog de dikte van de beugel bij. | 39,8 mm |
| Breedte zonder voet De breedte van het scherm alleen — de maat die telt als je het aan de muur hangt. | 612,7 mm |
| Gewicht (met standaard) The total mass of the unit including its supporting base, measured in kilograms or grams. | 4 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) The total vertical measurement of the product including its base or support structure, expressed in millimetres or centimetres. | 538,3 mm |
| Diepte met voet Hoe diep het toestel met voet is. Meet je tv-meubel na: een voet die uitsteekt staat wankel. | 219 mm |
| Breedte met voet De breedte inclusief de voet. Dit is de maat die je meubel moet kunnen dragen. | 612,7 mm |
| Lengte stroomkabel The total length of the electrical power cord, typically measured in metres or centimetres. | 1,5 m |
|---|---|
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | DisplayPort, HDMI, Stroom |
| Duurzaamheidscertificaten The environmental or ethical certifications the product has received to verify its sustainability standards (e.g., ASC or ACT Organic). | TCO |
|---|
| Samsung Eye Saver Mode Indicates whether the device features a setting to reduce blue light emissions to minimize eye strain during prolonged use. | Ja |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte Indicates whether the product supports a specific image size configuration (e.g., Y for yes, N for no). | Ja |
| Automatische bronwissel Indicates whether the device can automatically detect and switch to the active input signal source. | Ja |
| Uitschakeltimer plus Indicates whether the device features an advanced automatic power-off function to reduce energy consumption. | Ja |
| Type Specifies the design of the attachment used to control the cutting length, such as a fixed, adjustable, or taper style. | monitoren |
|---|
| Type verpakking | Doos |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 5,6 kg |
| Hoogte verpakking | 109 mm |
| Diepte verpakking | 488 mm |
| Breedte verpakking | 655 mm |
83 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de Samsung Essential S4 S40GD LS27D402GAUXEN het goedkoopst bij MediaMarkt, voor € 139. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.
We volgen de prijs van de Samsung Essential S4 S40GD LS27D402GAUXEN nu 2 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.