
SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK Black Friday 2026
De laagste Black Friday-prijs voor de SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK is € 196,90 (bij 3 winkels vergeleken).
Dat is € 12,10 goedkoper dan de duurste winkel (€ 209).
- Prijs gecontroleerd 21 uren geleden
- 3 webshops vergeleken
- Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Alle prijzen bij 3 winkels
Nu €196,90. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Prijsverloop
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €161,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €196,90, dat is €35,90 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
Cijfers achter de grafiek
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 169,00 | € 196,57 | € 229,00 |
| september 2026 | € 163,00 | € 199,84 | € 249,00 |
| oktober 2026 | € 161,00 | € 203,34 | € 249,00 |
| november 2026 | € 189,78 | € 210,32 | € 249,00 |
Onze kijk op de SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK
De Samsung Galaxy A17 LTE 128GB Black is een gsm voor dagelijks gebruik, met een groot Super AMOLED-scherm, een vloeiende beeldfrequentie van 90 Hz en optische beeldstabilisatie voor je foto’s. Je krijgt ook een batterij van 5000 mAh en uitbreidbare opslag. Een goede keuze als je vooral berichten stuurt, surft en video’s kijkt, maar geen 5G of intensieve multitasking nodig hebt.
Ideaal voor
- Veel video’s kijken op een groot scherm
- Dagelijks berichten sturen en surfen
- Foto’s nemen met hulp van optische beeldstabilisatie
- Extra opslag toevoegen via microSD
Wat valt op aan de Samsung Galaxy A17 LTE?
Het Super AMOLED-scherm en de optische beeldstabilisatie zijn de sterkste troeven. Het scherm toont diepe zwarttinten, terwijl 90 Hz scrollen vloeiender maakt dan bij 60 Hz.
De resolutie van 1080 x 2340 pixels geeft tekst en beelden scherp weer. Bij de camera helpt optische stabilisatie om kleine handbewegingen op te vangen: handig wanneer je uit de hand fotografeert.
Waar let je op?
Deze Galaxy A17 ondersteunt 4G, maar geen 5G, en heeft 4 GB werkgeheugen. Voor intensief multitasken kies je beter een toestel met meer RAM.
Het grote scherm is prettig voor video’s, maar minder handig als je een compacte gsm zoekt. De luidspreker is mono: je krijgt dus geen stereogeluid via de ingebouwde speaker. Dat is vooral bij films en muziek een beperking.
Een goede Black Friday-aankoop?
De Galaxy A17 LTE is een zinvolle Black Friday-aankoop als zijn scherm en dagelijkse gebruiksmogelijkheden bij je passen. Laat een korting je niet overtuigen als je eigenlijk 5G of meer werkgeheugen nodig hebt.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek op BlackFridayPromo.be. Zo beoordeel je het aanbod tegenover eerdere prijzen. Met een prijsalert volg je verdere prijsdalingen zonder telkens zelf te zoeken.
Plus- en minpunten
- Super AMOLED geeft je diepe zwarttinten en een sterk contrast
- 5000 mAh biedt een ruime batterijcapaciteit voor dagelijks gebruik
- 2 TB maximale geheugenkaartcapaciteit geeft je veel uitbreidingsruimte voor foto’s en bestanden
- 4 GB RAM beperkt de ruimte voor intensief multitasken
- Mono betekent dat je geen stereogeluid krijgt via de ingebouwde luidspreker
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Over de SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK
De mening van onze experts + Levendig scherm: het 6,7-inch Super amoledscherm met 90 Hz verversingssnelheid biedt vloeiende en heldere beelden. + Krachtige camera: de drievoudige 50 MP-camera met optische beeldstabilisatie zorgt voor scherpe foto's en stabiele video's. + Ruime opslag: met 128 GB interne opslag, uitbreidbaar tot 2 TB, heb je voldoende ruimte voor al je bestanden. - Beperkt werkgeheugen: met 4 GB RAM kan multitasking minder soepel verlopen bij intensief gebruik. - Geen waterdichtheid: de IP54-certificering biedt beperkte bescherming tegen stof en spatwater, maar is niet volledig waterdicht. Slank en stijlvol De Samsung Galaxy A17 4G in zwarte uitvoering valt op door zijn slanke en lichtgewicht ontwerp met lineaire cameracluster van slechts 7,79 mm dikte, wat zorgt voor een comfortabele grip en een stijlvolle uitstraling. Het 6,7-inch (17,02 cm) Super amoledscherm met een resolutie van 1080 x 2340 pixels levert scherpe en levendige beelden, ideaal voor het bekijken van video's en foto's. Met een verversingssnelheid van 90 Hz worden bewegingen vloeiend weergegeven, wat bijdraagt aan een prettige kijkervaring tijdens het scrollen of gamen. Bovendien biedt de IP54-certificering bescherming tegen stof en spatwater, waardoor het toestel geschikt is voor dagelijks gebruik in diverse omstandigheden.
Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.
Belangrijkste kenmerken
- Resolutie
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
- Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
- 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
- 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
- 1080 x 2340 Pixels
- Schermdiagonaal
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
- 17 cm (6.7")
- Opslagruimte
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
- 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
- 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
- 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
- 128 GB
- RAM-capaciteit
- 4 GB
- Camera achteraan
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
- Drievoudige camera
- Generatie mobiel internet
- 4G
- Aantal simkaarten
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
- Dual SIM
- Locatie positie
Whether the navigation system can locate the phone's position.
- Ja
- Kleur
De kleur (bvb. rood)
- Zwart
- Uitvoering
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
- Rechthoek
- Besturingssysteem
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
- Android 15
- Platform
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
- Android
- Batterijcapaciteit
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
- 5000 mAh
- USB-C-aansluiting
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
- Ja
- Gewicht
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
- 190 g
Beoordelingen
Schrijf zelf een beoordeling
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 90 Hz |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16 miljoen kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1080 x 2340 Pixels |
| Soort paneel | AMOLED |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 17 cm (6.7") |
Processor
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 2,2 GHz |
|---|---|
| Frequentie van processor The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks | 2 GHz |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
Opslagmedia
| Geheugenkaartsleuf type | Hybridesleuf |
|---|---|
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart The maximum size of memory card that can be used with this device. | 2 TB |
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 128 GB |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Gebruikergeheugen | 105,8 GB |
Camera
| Slow motion-modus | Ja |
|---|---|
| Slow motion-snelheid | 120fps @HD |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zoomcapaciteit The amount that the camera lens can zoom. | Ja |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Drievoudige camera |
| Maximale beeldsnelheid This is the maximum frame rate | 30 fps |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 1920 x 1080 Pixels |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 13 MP |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 10x |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 2 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 5 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
Netwerk
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 4G frequentie ondersteund | 2100, 700, 800, 850, 1800, 2300, 2600, 900, 2500 MHz |
| 3G bands ondersteund | 2100, 900, 850 |
| 2G bands (primary SIM) | 850, 1900, 1800, 900 MHz |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.3 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Niet ondersteund |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 2G standaarden | GSM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Dual SIM |
Poorten & interfaces
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
|---|---|
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 2.0 |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
Navigatie
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
Design
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Zwart |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
Prestatie
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
|---|
Multimedia
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Luidsprekers | Mono |
Software
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 15 |
|---|---|
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
Accu/Batterij
| Draadloze afspeelduur video | 18 uur |
|---|---|
| Continue video-afspeeltijd (max) De maximale tijd die het apparaat ononderbroken video af kan spelen. | 18 uur |
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 5000 mAh |
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Verwijderbare batterij | Nee |
Sensoren
| Geomagnetische sensor | Ja |
|---|---|
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
Energie
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
|---|---|
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
Duurzaamheid
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP54 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | B |
| Batterijduur per cyclus | 3093 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
Gewicht en omvang
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 190 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 164,4 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 7,5 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 77,9 mm |
Inhoud van de verpakking
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
|---|
Specifieke absorptiesnelheid (SAR)
| Body SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor het meten van de hoeveelheid radiofrekwentie-energie die door het lichaam opgenomen wordt tijdens gebruik van een mobiel apparaat. | 1,179 W/kg |
|---|---|
| Hoofd SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor de mate van radiofrequentie-energie die door het hoofd geabsorbeerd wordt bij gebruik van mobiele apparatuur. | 0,366 W/kg |
Overige specificaties
| Compatibiliteit Systemen waarmee het product samenwerkt. | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Gala |
|---|
Technische details
| Termijn voor beveiligingsupdates | 30 September 2031 |
|---|
Overige
| Kleur The main colour of the product. | Black |
|---|
101 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Veelgestelde vragen
Waar kan ik de SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK het goedkoopste kopen?
Vandaag is de SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK het goedkoopst bij Bol, voor € 196,90. We vergelijken de prijs bij 3 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 12,10: daar betaal je € 209 voor hetzelfde product.
Is dit nu een goede prijs voor de SAMSUNG GALAXY A17 LTE 128GB BLACK?
De huidige prijs van € 196,90 is duurder dan normaal. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €176,11 krijgen. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Hoeveel opslagruimte kan ik gebruiken?
Van de 128 GB is 105,8 GB gebruikersgeheugen beschikbaar. Je kunt een microSD-kaart tot 2 TB toevoegen.
Kan deze gsm contactloos betalen?
Er is NFC aanwezig. Contactloos betalen kan met een geschikte betaalapp en ondersteuning van je bank.
Ondersteunt de Galaxy A17 LTE snelladen?
Ja, het toestel ondersteunt USB-snelladen via USB-C.



