
-16%Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G Black Friday 2026
De Black Friday-prijs voor de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G is € 249,99 bij Bol. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.
- Prijs gecontroleerd 2 dagen geleden
- 1 webshop vergeleken
- Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Nu €249,99. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Prijsverloop
Onze eigen metingen sinds 21 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €238,88.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €249,99, dat is €11,11 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
Cijfers achter de grafiek
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 245,00 | € 245,00 | € 245,00 |
| september 2026 | € 238,88 | € 246,42 | € 254,00 |
| oktober 2026 | € 245,00 | € 248,33 | € 249,99 |
Onze kijk op de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G
De Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G is een gsm voor wie graag een groot scherm gebruikt voor video’s, berichten en foto’s. Het Super AMOLED-scherm met 120 Hz, de optische beeldstabilisatie en uitbreidbare opslag zijn de sterkste troeven. Een goede keuze als schermcomfort en ruimte voor je bestanden belangrijker zijn dan een compact formaat.
Ideaal voor
- Veel video’s bekijken op een groot scherm
- Foto’s maken met hulp van optische beeldstabilisatie
- Je opslag later uitbreiden met een microSD-kaart
- Twee gsm-nummers gebruiken dankzij Dual SIM
Wat valt op aan de Samsung Galaxy A26?
Het grote Super AMOLED-scherm en de optische beeldstabilisatie maken deze Galaxy A26 interessant voor dagelijks kijk- en fotoplezier. De verversingssnelheid van maximaal 120 Hz zorgt voor vloeiender scrollen.
De hoofdcamera heeft een resolutie van 50 MP. Optische stabilisatie helpt bewegingen van je hand op te vangen, maar garandeert geen scherpe foto van een bewegend onderwerp. NFC maakt contactloos betalen mogelijk met een geschikte betaalapp.
Waar let je op?
Met een scherm van 6,7 inch is de Galaxy A26 geen compacte gsm. Gebruik je je toestel vaak met één hand, dan is dat formaat iets om vooraf af te wegen.
De 128 GB opslag kan vollopen als je veel apps, foto’s en video’s bewaart. Een microSD-kaart biedt extra ruimte voor bestanden. De derde achtercamera heeft slechts 2 MP: verwacht daarvan niet dezelfde hoeveelheid detail als van de hoofdcamera.
Is dit een goede Black Friday-aankoop?
De Samsung Galaxy A26 is een zinvolle Black Friday-aankoop als je vooral een groot, vloeiend scherm en uitbreidbare opslag zoekt. Een actie op zich maakt het toestel nog niet de juiste keuze voor jou.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om de huidige aanbieding te beoordelen. Met een prijsalert volg je prijsdalingen zonder zelf elke dag opnieuw te moeten kijken.
Plus- en minpunten
- 120 Hz maakt scrollen en schermanimaties vloeiender
- 128 GB biedt ruimte voor je apps, foto’s en andere bestanden
- 2 TB maximale geheugenkaartcapaciteit geeft je veel uitbreidingsruimte voor bestanden
- Optical Image Stabilization (OIS) helpt handbewegingen op te vangen tijdens het fotograferen
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Over de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G
De Samsung Galaxy A26 5G heeft een slank design, fotocamera voor elke situatie en handige AI tools, zoals Circle to Search en Intelligente fotobewerking. Belangrijkste verschillen met zijn voorganger, de Samsung Galaxy A25:
Nieuw design. De Galaxy A26 heeft een groter scherm en is dunner dan de A25, waardoor deze lichter is dan de Galaxy A25. Een snellere processor. De Galaxy A26 is sneller dan de Galaxy A25 door de Exynos 1380-chipset. IP67 classificering, waardoor de Galaxy A26 (spat)water en stofbestendig is. Slank. Glanzend. Stijlvol. Geef je stijl een voorsprong met de Galaxy A26 5G. De dunne behuizing ligt comfortabel in je hand, terwijl de glanzende glazen achterkant en de strakke camera-indeling een echte eye-catcher is. Verkrijgbaar in wit, mint en zwart. Meer plezier op het grote scherm met een dunne rand Het 6,7-inch Super AMOLED-scherm met een dunne, geminimaliseerde rand laat je met levendige helderheid genieten van je favoriete entertainment, van de nieuwste video van je favoriete maker tot foto's van dierbaren. Gemaakt voor kracht Geniet met een gerust hart van je favoriete buitenactiviteiten. De Galaxy A26 5G is IP67-gecertificeerd voor stof- en waterbestendigheid en is klaar om al je hoogtepunten vast te leggen, zelfs in de regen. Circle to Search De geweldige AI-tools van de Galaxy A Series maken jouw leven makkelijker, leuker én mooier. Benieuwd waar je die sneakers kunt kopen die je op social media of op straat ziet?
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
Belangrijkste kenmerken
- Resolutie
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
- Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
- 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
- 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
- 1080 x 2340 Pixels
- Schermdiagonaal
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
- 17 cm (6.7")
- Opslagruimte
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
- 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
- 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
- 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
- 128 GB
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- Camera achteraan
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
- Drievoudige camera
- Generatie mobiel internet
- 5G
- Aantal simkaarten
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
- Dual SIM
- Locatie positie
Whether the navigation system can locate the phone's position.
- Ja
- Kleur
De kleur (bvb. rood)
- Wit
- Uitvoering
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
- Rechthoek
- Besturingssysteem
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
- Android 15
- Platform
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
- Android
- Batterijcapaciteit
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
- 5000 mAh
- USB-C-aansluiting
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
- Ja
- Gewicht
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
- 200 g
Beoordelingen
Schrijf zelf een beoordeling
Specificaties
Beeldscherm
| Pixeldichtheid | 387 ppi |
|---|---|
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 800 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16 miljoen kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1080 x 2340 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7 |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 17 cm (6.7") |
Processor
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 2,4 GHz |
|---|---|
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Samsung Exynos |
Opslagmedia
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart The maximum size of memory card that can be used with this device. | 2 TB |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 128 GB |
| RAM-capaciteit | 6 GB |
| Gebruikergeheugen | 234,3 GB |
Camera
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | DNG, HEIF, JPEG |
|---|---|
| Slow motion-modus | Ja |
| Slow motion-snelheid | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Drievoudige camera |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Maximale beeldsnelheid This is the maximum frame rate | 480 fps |
| Flash type | LED |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 80° |
| Pixelgrootte voorcamera | 1,12 µm |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 13 MP |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/3.0" |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 10x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 89° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 77° |
| Pixelgrootte derde achtercamera | 1,75 µm |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,64 µm |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 2 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/2.76" |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/4.0" |
| Derde achtercamera grootte | 1/5.0" |
Netwerk
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 4G-gegevenssnelheid (max) | 1200 Mbit/s |
| 5G-datasnelheid (max) | 2,33 Gbit/s |
| 5G-banden ondersteund | 700, 800, 850, 900, 1800, 2100, 2300, 2500, 2600, 3500, 3700 |
| 4G frequentie ondersteund | 700, 800, 850, 900, 1500, 1800, 1900, 2100, 2300, 2500 MHz, 2600 |
| 3G bands ondersteund | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.3 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| 3G standaarden | UMTS, WCDMA |
| SIM card type | NanoSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Dual SIM |
Poorten & interfaces
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
|---|---|
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 2.0 |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
Navigatie
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
Design
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Wit |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
Prestatie
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
|---|---|
| Draadloos opladen | Nee |
Software
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 15 |
|---|---|
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
| Google applicaties | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Meet, Google Play, YouTube |
| Besturingssysteemvork | One UI 7.0 |
Multimedia
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Audiosysteem System used to play music or speech. | Dolby Atmos |
Accu/Batterij
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 5000 mAh |
|---|---|
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Accu/Batterij oplaadtijd Hoeveelheid tijd die het kost om de batterij op te laden van leeg naar helemaal vol. | 1,23 uur |
Energie
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|---|
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
Duurzaamheid
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP67 |
|---|---|
| Reparatie-index | 8.5 |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | B |
| Batterijduur per cyclus | 2225 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | C |
Sensoren
| Geomagnetische sensor | Ja |
|---|---|
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 200 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 164 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 7,7 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 77,5 mm |
Inhoud van de verpakking
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
|---|
Specifieke absorptiesnelheid (SAR)
| Body SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor het meten van de hoeveelheid radiofrekwentie-energie die door het lichaam opgenomen wordt tijdens gebruik van een mobiel apparaat. | 0,962 W/kg |
|---|---|
| Hoofd SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor de mate van radiofrequentie-energie die door het hoofd geabsorbeerd wordt bij gebruik van mobiele apparatuur. | 0,414 W/kg |
118 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Veelgestelde vragen
Waar kan ik de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G het goedkoopste kopen?
Vandaag is de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G het goedkoopst bij Bol, voor € 249,99. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.
Is dit nu een goede prijs voor de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G?
We volgen de prijs van de Samsung Galaxy A26 128GB Wit 5G nu 51 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.
Kan je de opslag uitbreiden?
Ja, naast de 128 GB opslag ondersteunt het toestel een microSD-kaart van maximaal 2 TB.
Is de Galaxy A26 stof- en waterbestendig?
Ja, hij heeft een IP67-classificatie voor stof- en waterbestendigheid. Dat betekent niet dat hij onder alle omstandigheden waterdicht is.

