
-9%SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE Black Friday 2026
De laagste Black Friday-prijs voor de SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE is € 279 (bij 4 winkels vergeleken).
Dat is € 100 goedkoper dan de duurste winkel (€ 379).
- Prijs gecontroleerd 20 uren geleden
- 4 webshops vergeleken
- Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Alle prijzen bij 4 winkels
Nu €279,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Prijsverloop
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €230,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €279,00, dat is €49,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
Cijfers achter de grafiek
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 255,00 | € 313,40 | € 349,00 |
| september 2026 | € 230,00 | € 309,85 | € 349,00 |
| oktober 2026 | € 230,00 | € 326,30 | € 379,00 |
| november 2026 | € 279,00 | € 327,67 | € 379,00 |
Onze kijk op de SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE
De Samsung Galaxy A27 5G 128GB Blue is een gsm die vooral opvalt door zijn grote Super AMOLED-scherm met 120 Hz en zijn uitbreidbare opslag. De hoofdcamera heeft optische beeldstabilisatie, wat helpt tegen bewegingsonscherpte. Zoek je een toestel om te surfen, filmpjes te bekijken en dagelijkse foto's te nemen, dan zijn dat relevante troeven. Het grote formaat moet je wel liggen.
Ideaal voor
- Veel scrollen en filmpjes bekijken op een groot scherm
- Foto's en bestanden bewaren op uitbreidbare opslag
- Dagelijks fotograferen met optische beeldstabilisatie
Wat valt op aan de Samsung Galaxy A27 5G?
Het Super AMOLED-scherm met maximaal 120 Hz is de grootste troef voor dagelijks gebruik. Scrollen en schermbewegingen ogen daardoor vloeiender dan op een scherm met een lagere verversingssnelheid.
De resolutie van 1080 x 2340 pixels geeft tekst en beelden veel detail. Binnenin krijg je een Snapdragon 6 Gen 3 en 6 GB RAM, bruikbaar voor dagelijkse apps en het wisselen daartussen.
Waar let je op?
Dit is geen compacte gsm: het scherm meet 6,7 inch. Wil je vooral makkelijk met één hand typen of je toestel in een kleine broekzak stoppen, dan past een kleiner model mogelijk beter.
De geheugenkaartsleuf is een hybridesleuf: extra opslag en een tweede simkaart delen doorgaans dezelfde plaats. De USB-aansluiting gebruikt versie 2.0, waardoor grote bestanden via een kabel trager overgaan dan bij nieuwere USB-versies.
Is dit een goede Black Friday-aankoop?
De Galaxy A27 5G is een zinvolle Black Friday-kandidaat als je vooral een groot, vloeiend scherm en uitbreidbare opslag zoekt. Laat die eigenschappen zwaarder wegen dan een opvallend kortingslabel.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om de huidige aanbieding te beoordelen. Met een prijsalert hoef je niet voortdurend zelf te controleren of het toestel binnen je budget valt.
Plus- en minpunten
- 120 Hz maakt scrollen en schermbewegingen vloeiender
- Super AMOLED geeft diepe zwarttinten en sterk contrast bij filmpjes
- 2 TB maximale geheugenkaartcapaciteit biedt veel uitbreidingsruimte voor foto's en bestanden
- Optical Image Stabilization (OIS) helpt bewegingsonscherpte door trillende handen te beperken
- USB 2.0 draagt grote bestanden trager over dan nieuwere USB-versies
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Over de SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE
Met de Samsung Galaxy A27 5G in blauw geniet je van een groot en meeslepend scherm, een veelzijdig camerasysteem en slimme functies voor dagelijks gebruik. Dankzij het elegante ontwerp, de 5G-connectiviteit, 128 GB opslagcapaciteit en de krachtige batterij is dit toestel een betrouwbare metgezel. Waarom kiezen voor de Samsung Galaxy A27? Het 6,7 inch (17 cm) Super Amoled-scherm levert heldere, vloeiende en gedetailleerde beelden. Het drievoudige camerasysteem maakt scherpe en detailrijke foto's en video's. Met Awesome Intelligence-functies zoals Object Eraser, spraaktranscriptie en Circle to Search voer je dagelijkse taken sneller en eenvoudiger uit. De batterij van 5.000 mAh gaat moeiteloos een volledige dag mee. Samsung voorziet tot 6 Android- en beveiligingsupdates voor een langdurige en veilige gebruikservaring. Super AMOLED-scherm brengt elk beeld tot leven Het 6,7-inch (17 cm) Full HD+ Super Amoled-scherm zorgt voor een meeslepende kijkervaring tijdens het streamen van video's, gamen of surfen op sociale media. Dankzij de dunnere schermranden oogt het scherm rand-nog eleganter en gebruiksvriendelijker. Vision Booster-technologie verbetert bovendien de zichtbaarheid bij fel omgevingslicht, zodat je content altijd helder en aangenaam leesbaar blijft. Awesome Camera legt elk moment vast De Galaxy A27 5G beschikt achteraan over een drievoudige camerasysteem met een 50 MP hoofdcamera, een 5 MP ultragroothoekcamera en een 2 MP macrocamera.
Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.
Belangrijkste kenmerken
- Resolutie
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
- Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
- 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
- 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
- 1080 x 2340 Pixels
- Schermdiagonaal
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
- 17 cm (6.7")
- Opslagruimte
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
- 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
- 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
- 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
- 128 GB
- RAM-capaciteit
- 6 GB
- Camera achteraan
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
- Drievoudige camera
- Generatie mobiel internet
- 5G
- Aantal simkaarten
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
- Dual SIM
- Locatie positie
Whether the navigation system can locate the phone's position.
- Ja
- Kleur
De kleur (bvb. rood)
- Blauw
- Uitvoering
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
- Rechthoek
- Besturingssysteem
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
- Android 16.0
- Platform
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
- Android
- Batterijcapaciteit
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
- 5000 mAh
- USB-C-aansluiting
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
- Ja
- Gewicht
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
- 200 g
Ook verkrijgbaar als
Beoordelingen
Schrijf zelf een beoordeling
Specificaties
Beeldscherm
| Pixeldichtheid | 387 ppi |
|---|---|
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16 miljoen kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1080 x 2340 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 17 cm (6.7") |
Processor
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 2,4 GHz |
|---|---|
| Frequentie van processor The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks | 1,8 GHz |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 6 Gen 3 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Snapdragon |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
Opslagmedia
| Geheugenkaartsleuf type | Hybridesleuf |
|---|---|
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart The maximum size of memory card that can be used with this device. | 2 TB |
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 128 GB |
| RAM-capaciteit | 6 GB |
Camera
| Slow motion-modus | Ja |
|---|---|
| Slow motion-snelheid | 240fps @HD |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zoomcapaciteit The amount that the camera lens can zoom. | Ja |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Drievoudige camera |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 3840x2160@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Maximale beeldsnelheid This is the maximum frame rate | 30 fps |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 3840 x 2160 Pixels |
| Flash type | LED |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 81° |
| Pixelgrootte voorcamera | 1,2 µm |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/3.2" |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 10x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 89° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 115° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 77° |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,64 µm |
| Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,12 µm |
| Pixelgrootte van de derde camera aan de Achterzijde (Quad Pixel-technologie) | 1,75 µm |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 2 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 5 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/2.76" |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/5" |
| Derde achtercamera grootte | 1/5" |
Netwerk
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 2100, 700, 800, 850, 1800, 2600, 900, 1700, 2300, 2500, 3700, 3500 |
| 4G frequentie ondersteund | 2100, 700, 800, 1900, 850, 1800, 1500, 2300, 2600, 900, 1700, 2500 MHz |
| 3G bands ondersteund | 2100, 900, 1900, 850, 1700 MHz |
| 2G bands (primary SIM) | 850, 1900, 1800, 900 MHz |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.1 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Sub6 TDD |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 2G standaarden | GSM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Dual SIM |
Poorten & interfaces
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
|---|---|
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 2.0 |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
Navigatie
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
Design
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Blauw |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
Prestatie
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
|---|---|
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Snel opladen Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos. | Ja |
Multimedia
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Luidsprekers | Mono |
Accu/Batterij
| Accu/Batterij oplaadtijd Hoeveelheid tijd die het kost om de batterij op te laden van leeg naar helemaal vol. | 1,4 uur |
|---|---|
| Continue video-afspeeltijd (max) De maximale tijd die het apparaat ononderbroken video af kan spelen. | 23 uur |
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 5000 mAh |
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Verwijderbare batterij | Nee |
Software
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 16.0 |
|---|---|
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
Sensoren
| Geomagnetische sensor | Ja |
|---|---|
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
Energie
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|---|
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
Duurzaamheid
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP64 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | B |
| Batterijduur per cyclus | 3066 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
Gewicht en omvang
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 200 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 162,4 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 7,8 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 78,2 mm |
Inhoud van de verpakking
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB Type-C naar USB Type-C |
|---|---|
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
Overige specificaties
| Compatibiliteit Systemen waarmee het product samenwerkt. | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, G |
|---|
Technische details
| Termijn voor beveiligingsupdates | 31 July 2032 |
|---|
124 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Veelgestelde vragen
Waar kan ik de SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE het goedkoopste kopen?
Vandaag is de SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE het goedkoopst bij Bol, voor € 279. We vergelijken de prijs bij 4 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 100: daar betaal je € 379 voor hetzelfde product.
Is dit nu een goede prijs voor de SAMSUNG GALAXY A27 5G 128GB BLUE?
De huidige prijs van € 279 is duurder dan normaal. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €264,58 krijgen. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Kan je de opslag uitbreiden?
Ja. Naast 128 GB interne opslag ondersteunt de Galaxy A27 microSD-kaarten tot 2 TB via een hybridesleuf.
Heeft de camera beeldstabilisatie?
Ja, optische beeldstabilisatie helpt camerabewegingen te compenseren. De hoofdcamera heeft een resolutie van 50 MP.
Ondersteunt deze gsm contactloos betalen?
Ja, NFC is aanwezig. Contactloos betalen vereist ook een geschikte betaalapp en ondersteuning van je bank.



