
SAMSUNG GALAXY Z FLIP8 12GB | 512GB CREAM
bij 5 winkels, goedkoopst bij Bol
-36%De laagste Black Friday-prijs voor de Samsung Galaxy S26 512GB Wit 5G is € 798,90 (bij 2 winkels vergeleken).
Dat is € 380,10 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.179).
Nu €798,90. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
We volgen de prijs van dit product sinds 2 dagen. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.
De Samsung Galaxy S26 512GB Wit 5G is een compacte smartphone met een ingebouwde AI assistent. Met Galaxy AI voer je taken uit met één vraag zonder een app te openen en bewerk je foto's door zelf een prompt te schrijven. Dankzij het 6,3 inch full hd scherm past de Samsung S26 gemakkelijk in je broekzak. De Galaxy S26 is geschikt voor de zwaarste taken. Op de achterkant van de Samsung S26 vind je 3 camera's: een standaard-, groothoek- en telelens. Hiermee maak je ook bij weinig licht haarscherpe foto's en 8K video's. Dankzij de horizontale vergrendeling in de Camera app blijven je video's stabiel als je filmt. De 4.300 mAh batterij van de S26 is aan de kleine kant. Bij intensief gebruik moet je het toestel gedurende de dag opladen. Dit doe je met een los verkrijgbare 25 watt snellader. Op het ruime 512 GB opslaggeheugen is meer dan genoeg ruimte voor foto's, apps en series of films die je downloadt.
Productinformatie aangeleverd door Coolblue.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
The total amount of random access memory available for temporary data storage, typically measured in gigabytes (GB).
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
The standard of cellular network technology supported by the device (e.g. 4G or 5G).
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
| Afgeronde schermhoeken Indicates whether the screen of the device has curved or rounded edges at the corners. | Ja |
|---|---|
| Pixeldichtheid The number of individual pixels displayed per inch of linear screen space, measured in pixels per inch (ppi). | 411 ppi |
| Merkspecifieke technologieën Proprietary features or technical innovations developed by the manufacturer to enhance performance or functionality (e.g. AI Vision or 3DWave). | Altijd-aan scherm |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 1500 cd/m² |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) The peak luminance level the screen can achieve when displaying High Dynamic Range (HDR) content, measured in cd/m². | 2600 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16 miljoen kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 2340 x 1080 Pixels |
| Gorilla Glass versie The specific generation of chemically strengthened glass used to protect the display (e.g. Gorilla Glass 6). | Gorilla Glass Victus 2 |
| Type beeldschermglas The material used for the protective outer layer of the screen (e.g. Ceramic Shield or Aluminosilicate). | Gorilla Glass |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie The commercial brand name used by the manufacturer to identify the specific screen panel technology (e.g. Dynamic AMOLED or ComfortView). | Dynamic AMOLED 2X |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 16 cm (6.3") |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 3,8 GHz |
|---|---|
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 10 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 2600 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Samsung Exynos |
| Processor architectuur The design and internal organization of the central processing unit (e.g. ARM Cortex-A72, AMD Zen 4). | ARM C1-Ultra+C1-Pro |
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | Niet ondersteund |
|---|---|
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 512 GB |
| RAM-capaciteit The total amount of random access memory available for temporary data storage, typically measured in gigabytes (GB). | 12 GB |
| KI-scèneherkenning Indicates whether the device can automatically identify the subject or environment in a photo to optimize camera settings. | Ja |
|---|---|
| Slow motion-modus Indicates whether the device can record video at a high frame rate to create a playback effect where the action appears to move slower than normal. | Ja |
| Slow motion-snelheid The number of frames captured per second during high-speed video recording to create a slow-motion effect (e.g. 240 fps). | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Panorama Indicates whether the device supports a wide-angle panoramic mode. | Ja |
| Portretstand Indicates whether the device supports a vertical orientation for the display or image capture. | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type The technology used to reduce blurring and shaking in images or videos, such as Optical (OIS), Electronic (EIS), or a Hybrid combination. | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Drievoudige camera |
| Video-opname modi The available resolutions and methods supported for capturing video, such as 1080p or 2160p. | 4320p, 2160p, 1080p, 720p |
| Resolutie bij opnamesnelheid The pixel dimensions of the image or video frame recorded at a specific frame rate (e.g. 1024x768@30fps). | 7680x4320@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Maximale beeldsnelheid This is the maximum frame rate | 240 fps |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 4320 x 7680 Pixels |
| Flash type The technology used to produce the burst of light for illumination during image capture (e.g. LED or Xenon). | LED |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera The angular extent of the observable world captured by the front-facing camera, measured in degrees. | 85° |
| Pixelgrootte voorcamera The physical size of a single pixel on the front-facing camera sensor, typically measured in micrometers (µm). | 1,12 µm |
| Sluitertijd camera voorzijde The light-gathering capacity of the front-facing camera lens, expressed as an f-number. | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) The maximum number of pixels captured by the front-facing sensor, typically expressed in megapixels. | 12 MP |
| Sensorgrootte voorcamera The physical dimensions of the image sensor used in the front-facing camera, measured in ". | 1/3.2" |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 30x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera The angular extent of the observable world seen by the third rear-facing camera, measured in °. | 36° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera The extent of the observable area captured by the secondary rear-facing camera, measured in degrees. | 120° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera The angular extent of the observable world seen by the rear camera, measured in degrees. | 85° |
| Pixelgrootte derde achtercamera The physical size of an individual pixel on the third rear camera sensor, measured in µm. | 1 µm |
| Pixelgrootte tweede achtercamera The physical size of an individual pixel on the second rear camera sensor, measured in µm. | 1,4 µm |
| Pixelgrootte achtercamera The physical size of a single pixel on the rear camera sensor, typically measured in micrometers (µm). | 1 µm |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera The maximum opening of the third rear camera lens, which determines the amount of light reaching the sensor. | 2,4 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde The light-gathering capacity of the second rear-facing camera lens, expressed as an f-number (e.g., f/2.2). | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde The maximum opening of the rear camera lens, expressed as an f-number, which determines the amount of light reaching the sensor. | 1,8 |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) The maximum image resolution of the third rear-facing camera, measured in MP. | 10 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) The number of megapixels provided by the second rear camera. | 12 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
| Sensorgrootte achtercamera The physical dimensions of the image sensor used in the main rear-facing camera, typically expressed as a fraction of an inch (e.g. 1/1.7"). | 1/1.56" |
| Sensorgrootte tweede achtercamera The physical dimensions of the image sensor used in the second rear-facing camera, measured in ". | 1/2.55" |
| Derde achtercamera grootte The physical dimensions of the image sensor used in the third rear-facing camera, measured in ". | 1/3.94" |
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Modulatie Modulation is the process of varying one or more properties of a periodic waveform | 4096-QAM |
| Wi-Fi Direct Indicates whether the device supports a peer-to-peer connection with another Wi-Fi enabled device without requiring a wireless access point. | Ja |
| MIMO Indicates whether the device supports Multiple Input Multiple Output technology to increase wireless data throughput and stability. | Ja |
| 5G-banden ondersteund The specific frequency ranges of the 5G cellular network that the device is compatible with, measured in MHz. | 1900, 2100, 1800, 850, 2600, 900, 700, 2500 MHz, 3700, 2300, 3500, 1500 MHz |
| 4G frequentie ondersteund The specific LTE frequency ranges the device is compatible with, measured in MHz. | 2100, 1900, 1800, 850, 2600, 900, 700, 800, 1500, 2300, 2500 MHz |
| 3G bands ondersteund The specific 3G frequency bands the device is compatible with, measured in MHz. | 2100, 1900, 850, 900 MHz |
| Frequentieband Specifies the number of different radio frequency bands the smartphone can operate on to connect to cellular networks (e.g. Quad-band). | Tri-band |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.4 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G standaard The specific fourth-generation cellular network technology supported by the device (e.g., LTE or LTE-A). | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard Specifies the type of 5G network frequency band supported by the device, such as Sub6 for broader coverage or mmWave for ultra-high speeds. | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| 3G standaarden The third-generation wireless communication technologies supported by the device (e.g. HSPA or EVDO). | UMTS, WCDMA |
| SIM card type The physical format or technology of the subscriber identity module required for network connectivity (e.g. NanoSIM, eSIM). | NanoSIM + eSIM |
| Generatie mobiel internet The standard of cellular network technology supported by the device (e.g. 4G or 5G). | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Dual SIM |
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
|---|---|
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) Indicates whether the device supports the Quasi-Zenith Satellite System for improved positioning accuracy and reliability, particularly in urban areas or mountainous terrain. | Ja |
| Galileo Indicates whether the device supports the Galileo global navigation satellite system for positioning and timing. | Ja |
| GLONASS Indicates whether the device supports the Global Navigation Satellite System developed in Russia for positioning and navigation. | Ja |
| BeiDou Indicates whether the device supports the Chinese BeiDou Navigation Satellite System for global positioning. | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| E-mail Indicates whether the device has built-in support for sending and receiving electronic mail. | Ja |
|---|---|
| SMS Indicates whether the device supports sending and receiving text messages via the Short Message Service protocol. | Ja |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Wit |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
| Gezichtsherkenning Indicates whether the device supports biometric authentication via facial scanning for secure access. | Ja |
|---|---|
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Draadloos opladen Indicates whether the device supports charging the internal battery without a physical cable connection. | Ja |
| Snel opladen Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos. | Ja |
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Midden, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| Ondersteund beeldformaat The type of image files that the device can use/display e.g. gif | BMP, DNG, GIF, HEIF, JPEG, WEBP, WBMP, PNG |
| Audiosysteem System used to play music or speech. | Dolby Atmos |
| Besturingssysteemvork The specific software skin or graphical overlay that modifies the appearance and interaction of the operating system (e.g. One UI). | One UI 8.5 |
|---|---|
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 16.0 |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
| Virtuele assistent Depending on the make of the device, a different application is pre-installed that can understand voice commands and complete tasks for a user, e.g. Apple Siri, Amazon Alexa. | Samsung Bixby |
| Google applicaties Specifies the pre-installed or supported software services from Google, such as Gmail or Google Chrome. | YouTube, Google Drive, Google Maps, Google Chrome, Google Meet, Gmail, Google Search, Google Photos, Google Play |
| App-distributieplatform The digital marketplace or service used to download and install compatible software applications (e.g. Apple App Store, Google Play). | Google Play |
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 4300 mAh |
|---|---|
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Barometer Indicates whether the device includes a built-in sensor to measure atmospheric pressure. | Ja |
|---|---|
| Geomagnetische sensor Indicates whether the device is equipped with a sensor to detect the Earth's magnetic field, typically used for digital compass functionality. | Ja |
| Hall-sensor Indicates whether the device uses magnetic sensors to detect position or movement without physical contact, reducing wear and increasing precision. | Ja |
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor Indicates whether the device is equipped with a sensor that detects the presence of a user to automate power saving or security locks. | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
|---|---|
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) The minimum power delivery required from a USB Type-C power source to charge the device, measured in watts (e.g. 18 W). | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) The maximum electrical power required by the device for charging via a USB Type-C connection, measured in watts. | 25 W |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP68 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse The rating assigned to the product based on the ease with which it can be repaired, typically represented by a letter grade (e.g. A to E). | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse The classification of the device's ability to withstand multiple drops from a specific height without failure (e.g. class A). | A |
| Batterijduur per cyclus The amount of time the device can operate on a single full charge, measured in min. | 3060 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 167 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 149,6 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 7,2 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 71,7 mm |
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB Type-C |
|---|---|
| SIM kaart uitwerppin Indicates whether a tool for removing the SIM card tray is included in the package. | Ja |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
| Ouderlijk toezicht Indicates whether the device includes features to restrict access to specific content or limit usage time for children. | Ja |
|---|
| Type Specifies the design of the attachment used to control the cutting length, such as a fixed, adjustable, or taper style. | mobiele telefoons |
|---|
131 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de Samsung Galaxy S26 512GB Wit 5G het goedkoopst bij Bol, voor € 798,90. We vergelijken de prijs bij 2 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 380,10: daar betaal je € 1.179 voor hetzelfde product.
We volgen de prijs van de Samsung Galaxy S26 512GB Wit 5G nu 2 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.