Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G Black Friday 2026

De Black Friday-prijs voor de Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G is € 885 bij Bol. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.

Samsung EAN 8806097828471

Prijs €885 bij Bol
Naar Bol
  • Prijs gecontroleerd 2 dagen geleden
  • 1 webshop vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Wacht je op een prijsdaling?

We volgen de prijs van dit product sinds 2 dagen. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.

Over de Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G

Samsung Galaxy S26 Plus combineert een haarscherp en helder display met slimme AI‑technologie die beelden automatisch optimaliseert, zelfs bij oudere content of fel zonlicht. Met Photo Assist bewerk je foto’s eenvoudig via tekstcommando’s: objecten toevoegen, verwijderen of herstellen gebeurt natuurlijk en realistisch. Dankzij Now Nudge en de Agentic AI denkt je telefoon actief met je mee en regelt taken zoals reageren, delen of bestellen volledig automatisch. De krachtige Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy zorgt voor snelle, stabiele prestaties, ook bij intensief gebruik. Met Nightography video, Natural Selfies en een veelzijdige 50 MP triple camera maak je overal en altijd scherpe, natuurgetrouwe foto’s en video’s. Breng al je beelden nog meer tot leven Het display van de Galaxy S26 series toont alles scherper en levendiger. ProScaler behoudt detail, zelfs bij inzoomen of oudere content, terwijl Vision Booster helderheid en contrast automatisch aanpast voor goed zicht in elke omgeving. Zo zien games, foto’s en video’s er altijd natuurgetrouw uit. Zet je woorden om in beeldbewerking met Photo Assist Bewerk je foto’s in een handomdraai met het verbeterde Photo Assist. Typ wat je wilt aanpassen en AI vult je foto automatisch aan, precies zoals het logisch zou moeten zijn. Heb je al een hap genomen van je gebakje, maar wil je toch een perfecte Instagramfoto? Photo Assist maakt het gebakje weer heel.

Productinformatie aangeleverd door Bol.com.

Belangrijkste kenmerken

Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
3120 x 1440 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

17 cm (6.7")
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
256 GB
RAM-capaciteit

The total amount of random access memory available for temporary data storage, typically measured in gigabytes (GB).

12 GB
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Drievoudige camera
Generatie mobiel internet

The standard of cellular network technology supported by the device (e.g. 4G or 5G).

5G
Aantal simkaarten

Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.

Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.

Dual SIM
Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Blauw
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Rechthoek
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Android 16.0
Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android
Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

4900 mAh
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

190 g

Alle 132 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Beeldscherm

Afgeronde schermhoeken

Indicates whether the screen of the device has curved or rounded edges at the corners.

Ja
Pixeldichtheid

The number of individual pixels displayed per inch of linear screen space, measured in pixels per inch (ppi).

516 ppi
Merkspecifieke technologieën

Proprietary features or technical innovations developed by the manufacturer to enhance performance or functionality (e.g. AI Vision or 3DWave).

Altijd-aan scherm
Helderheid

Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'.

1500 cd/m²
Maximale helderheid van het scherm (HDR)

The peak luminance level the screen can achieve when displaying High Dynamic Range (HDR) content, measured in cd/m².

2600 cd/m²
Beeldfrequentie (max.)

De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport.

120 Hz
Beeldscherm, aantal kleuren

Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games.

Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking.

16 miljoen kleuren
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
3120 x 1440 Pixels
Gorilla Glass versie

The specific generation of chemically strengthened glass used to protect the display (e.g. Gorilla Glass 6).

Gorilla Glass Victus 2
Type beeldschermglas

The material used for the protective outer layer of the screen (e.g. Ceramic Shield or Aluminosilicate).

Gorilla Glass
Marketingnaam beeldschermtechnologie

The commercial brand name used by the manufacturer to identify the specific screen panel technology (e.g. Dynamic AMOLED or ComfortView).

Dynamic AMOLED 2X
Schermvorm

Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter.

Flat
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

17 cm (6.7")

Processor

Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

3,8 GHz
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

10
Processormodel

Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.

2600
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Samsung Exynos
Processor architectuur

The design and internal organization of the central processing unit (e.g. ARM Cortex-A72, AMD Zen 4).

ARM C1-Ultra+C1-Pro

Opslagmedia

Compatibele geheugenkaarten

Types of memory cards which can be used with this product.

Niet ondersteund
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
256 GB
RAM-capaciteit

The total amount of random access memory available for temporary data storage, typically measured in gigabytes (GB).

12 GB

Camera

KI-scèneherkenning

Indicates whether the device can automatically identify the subject or environment in a photo to optimize camera settings.

Ja
Slow motion-modus

Indicates whether the device can record video at a high frame rate to create a playback effect where the action appears to move slower than normal.

Ja
Slow motion-snelheid

The number of frames captured per second during high-speed video recording to create a slow-motion effect (e.g. 240 fps).

240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD
Panorama

Indicates whether the device supports a wide-angle panoramic mode.

Ja
Portretstand

Indicates whether the device supports a vertical orientation for the display or image capture.

Ja
Beeldstabilisator

Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt.

Ja
Afbeeldings stabilisator type

The technology used to reduce blurring and shaking in images or videos, such as Optical (OIS), Electronic (EIS), or a Hybrid combination.

Optical Image Stabilization (OIS)
Automatisch scherpstellen

Device focusing a camera or other piece of equipment automatically.

Ja
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Drievoudige camera
Video-opname modi

The available resolutions and methods supported for capturing video, such as 1080p or 2160p.

4320p, 2160p, 1080p, 720p
Resolutie bij opnamesnelheid

The pixel dimensions of the image or video frame recorded at a specific frame rate (e.g. 1024x768@30fps).

7680x4320@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps
Maximale beeldsnelheid

This is the maximum frame rate

240 fps
Opnameresolutie

De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels.

4320 x 7680 Pixels
Flash type

The technology used to produce the burst of light for illumination during image capture (e.g. LED or Xenon).

LED
Cameraflitser achterzijde

Whether or not the rear camera features its own flash.

Ja
Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera

The angular extent of the observable world captured by the front-facing camera, measured in degrees.

85°
Pixelgrootte voorcamera

The physical size of a single pixel on the front-facing camera sensor, typically measured in micrometers (µm).

1,12 µm
Sluitertijd camera voorzijde

The light-gathering capacity of the front-facing camera lens, expressed as an f-number.

2,2
Resolutie camera voorzijde (numeriek)

The maximum number of pixels captured by the front-facing sensor, typically expressed in megapixels.

12 MP
Sensorgrootte voorcamera

The physical dimensions of the image sensor used in the front-facing camera, measured in ".

1/3.2"
Cameratype voorkant

Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single.

Enkele camera
Digitale zoom

De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens).

30x
Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera

The angular extent of the observable world seen by the third rear-facing camera, measured in °.

36°
Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera

The extent of the observable area captured by the secondary rear-facing camera, measured in degrees.

120°
Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera

The angular extent of the observable world seen by the rear camera, measured in degrees.

85°
Pixelgrootte derde achtercamera

The physical size of an individual pixel on the third rear camera sensor, measured in µm.

1 µm
Pixelgrootte tweede achtercamera

The physical size of an individual pixel on the second rear camera sensor, measured in µm.

1,4 µm
Pixelgrootte achtercamera

The physical size of a single pixel on the rear camera sensor, typically measured in micrometers (µm).

1 µm
Diafragmaopening van de derde achtercamera

The maximum opening of the third rear camera lens, which determines the amount of light reaching the sensor.

2,4
Sluitertijd tweede camera achterzijde

The light-gathering capacity of the second rear-facing camera lens, expressed as an f-number (e.g., f/2.2).

2,2
Sluitertijd camera achterzijde

The maximum opening of the rear camera lens, expressed as an f-number, which determines the amount of light reaching the sensor.

1,8
Resolutie van de derde achtercamera (numeriek)

The maximum image resolution of the third rear-facing camera, measured in MP.

10 MP
Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek)

The number of megapixels provided by the second rear camera.

12 MP
Resolutie camera achterzijde (numeriek)

De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit.

Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus.

50 MP
Sensorgrootte achtercamera

The physical dimensions of the image sensor used in the main rear-facing camera, typically expressed as a fraction of an inch (e.g. 1/1.7").

1/1.56"
Sensorgrootte tweede achtercamera

The physical dimensions of the image sensor used in the second rear-facing camera, measured in ".

1/2.55"
Derde achtercamera grootte

The physical dimensions of the image sensor used in the third rear-facing camera, measured in ".

1/3.94"

Netwerk

Near Field Communication (NFC)

NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden.

Ja
Modulatie

Modulation is the process of varying one or more properties of a periodic waveform

4096-QAM
Wi-Fi Direct

Indicates whether the device supports a peer-to-peer connection with another Wi-Fi enabled device without requiring a wireless access point.

Ja
MIMO

Indicates whether the device supports Multiple Input Multiple Output technology to increase wireless data throughput and stability.

Ja
5G-banden ondersteund

The specific frequency ranges of the 5G cellular network that the device is compatible with, measured in MHz.

1900, 2100, 1800, 850, 2600, 900, 700, 2500 MHz, 3700, 2300, 3500, 1500 MHz
4G frequentie ondersteund

The specific LTE frequency ranges the device is compatible with, measured in MHz.

2100, 1900, 1800, 850, 2600, 900, 700, 800, 1500, 2300, 2500 MHz
3G bands ondersteund

The specific 3G frequency bands the device is compatible with, measured in MHz.

2100, 1900, 850, 900 MHz
Frequentieband

Specifies the number of different radio frequency bands the smartphone can operate on to connect to cellular networks (e.g. Quad-band).

Tri-band
Bluetooth-versie

Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.

6.0
Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Wifi-standaard

Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.

Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.

802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 7 (802.11be)
4G standaard

The specific fourth-generation cellular network technology supported by the device (e.g., LTE or LTE-A).

LTE-TDD & LTE-FDD
5G-standaard

Specifies the type of 5G network frequency band supported by the device, such as Sub6 for broader coverage or mmWave for ultra-high speeds.

Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL
3G standaarden

The third-generation wireless communication technologies supported by the device (e.g. HSPA or EVDO).

UMTS, WCDMA
SIM card type

The physical format or technology of the subscriber identity module required for network connectivity (e.g. NanoSIM, eSIM).

NanoSIM + eSIM
Generatie mobiel internet

The standard of cellular network technology supported by the device (e.g. 4G or 5G).

5G
Aantal simkaarten

Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.

Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.

Dual SIM

Poorten & interfaces

Type aansluitplug

How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector.

USB Type-C
USB-versie

Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige.

3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Type USB-aansluiting

Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB.

USB Type-C

Navigatie

Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Quasi-Zenith Satellite System (QZSS)

Indicates whether the device supports the Quasi-Zenith Satellite System for improved positioning accuracy and reliability, particularly in urban areas or mountainous terrain.

Ja
Galileo

Indicates whether the device supports the Galileo global navigation satellite system for positioning and timing.

Ja
GLONASS

Indicates whether the device supports the Global Navigation Satellite System developed in Russia for positioning and navigation.

Ja
BeiDou

Indicates whether the device supports the Chinese BeiDou Navigation Satellite System for global positioning.

Ja
GPS

GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch.

Ja

Berichten

E-mail

Indicates whether the device has built-in support for sending and receiving electronic mail.

Ja
SMS

Indicates whether the device supports sending and receiving text messages via the Short Message Service protocol.

Ja

Design

Kleurnaam

The descriptive name of the product's colour (e.g. Space Grey).

 Sky Blue
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Blauw
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Rechthoek

Prestatie

Gezichtsherkenning

Indicates whether the device supports biometric authentication via facial scanning for secure access.

Ja
Vingerafdruklezer

A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken

Ja
Draadloos opladen

Indicates whether the device supports charging the internal battery without a physical cable connection.

Ja
Snel opladen

Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos.

Ja

Multimedia

Ondersteunde videoformaten

The type of video formats that can be used by this device.

MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM
Ondersteund audioformaat

Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan.

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Midden, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE
Ondersteund beeldformaat

The type of image files that the device can use/display e.g. gif

BMP, DNG, GIF, HEIF, JPEG, WEBP, WBMP, PNG
Audiosysteem

System used to play music or speech.

Dolby Atmos

Software

Besturingssysteemvork

The specific software skin or graphical overlay that modifies the appearance and interaction of the operating system (e.g. One UI).

One UI 8.5
Besturingssysteem

De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.

Android 16.0
Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android
Virtuele assistent

Depending on the make of the device, a different application is pre-installed that can understand voice commands and complete tasks for a user, e.g. Apple Siri, Amazon Alexa.

Samsung Bixby
Google applicaties

Specifies the pre-installed or supported software services from Google, such as Gmail or Google Chrome.

YouTube, Google Drive, Google Maps, Google Chrome, Google Meet, Gmail, Google Search, Google Photos, Google Play
App-distributieplatform

The digital marketplace or service used to download and install compatible software applications (e.g. Apple App Store, Google Play).

Google Play

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

4900 mAh
Batterijduur in cycli

Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity.

1200

Sensoren

Barometer

Indicates whether the device includes a built-in sensor to measure atmospheric pressure.

Ja
Geomagnetische sensor

Indicates whether the device is equipped with a sensor to detect the Earth's magnetic field, typically used for digital compass functionality.

Ja
Hall-sensor

Indicates whether the device uses magnetic sensors to detect position or movement without physical contact, reducing wear and increasing precision.

Ja
Gyroscoop

Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt.

Ja
Proximity sensor

Indicates whether the device is equipped with a sensor that detects the presence of a user to automate power saving or security locks.

Ja
Lichtsensor

Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij.

Ja
Bewegingssensor

Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft.

Ja

Energie

USB-snelladen

Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.

Ja
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
Vereist oplaadvermogen (min)

The minimum power delivery required from a USB Type-C power source to charge the device, measured in watts (e.g. 18 W).

10 W
Vereist oplaadvermogen (max)

The maximum electrical power required by the device for charging via a USB Type-C connection, measured in watts.

45 W

Duurzaamheid

Internationale veiligheidscode (IP)

Wat betekent de IP-code?

De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.

  • IP20: beschermd tegen aanraking, niet tegen water.
  • IP44: beschermd tegen spatwater.
  • IP54: beperkt beschermd tegen stof en spatwater.
  • IP65: stofdicht en beschermd tegen waterstralen.
  • IP67: stofdicht en tijdelijk waterdicht bij onderdompeling.
IP68
Repareerbaarheidsklasse

The rating assigned to the product based on the ease with which it can be repaired, typically represented by a letter grade (e.g. A to E).

C
Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse

The classification of the device's ability to withstand multiple drops from a specific height without failure (e.g. class A).

A
Batterijduur per cyclus

The amount of time the device can operate on a single full charge, measured in min.

3300 min
Energielabel-schaal

Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken.

A tot G
Energieklasse

Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie.

Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter.

A

Gewicht en omvang

Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

190 g
Hoogte

De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.

158,4 mm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

7,3 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

75,8 mm

Inhoud van de verpakking

Kabels in de doos

Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij.

USB Type-C
SIM kaart uitwerppin

Indicates whether a tool for removing the SIM card tray is included in the package.

Ja
Lader meegeleverd

Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.

Nee

Overige specificaties

Ouderlijk toezicht

Indicates whether the device includes features to restrict access to specific content or limit usage time for children.

Ja

Overige

Type

Specifies the design of the attachment used to control the cutting length, such as a fixed, adjustable, or taper style.

mobiele telefoons

132 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G het goedkoopste kopen?

Vandaag is de Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G het goedkoopst bij Bol, voor € 885. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.

Is dit nu een goede prijs voor de Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G?

We volgen de prijs van de Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw 5G nu 2 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.

€885 Bol
Bekijk deal