SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER Black Friday 2026

De laagste Black Friday-prijs voor de SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER is € 1.439 (bij 2 winkels vergeleken).

Samsung EAN 8806097710981

Laagste prijs van 2 winkels €1.439 bij Samsung
Naar Samsung
Duurder dan normaalWij meten de prijs van dit product zelf, en deze prijs ligt boven wat het de voorbije dertig dagen gemiddeld kostte. Wachten loont hier waarschijnlijk meer dan kopen. Hoe wij dat controlerenDe voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €1.307,39 krijgen.

Dat is € 16 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.455).

  • Prijs gecontroleerd 18 uren geleden
  • 2 webshops vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra

Alle prijzen bij 2 winkels

  • Samsunggoedkoopst bijgewerkt 18 uren geleden
    €1.439
    Bekijk
  • Conrad bijgewerkt 11 uren geleden
    €1.455 +€16
    Bekijk
Wacht je op een prijsdaling?

Prijsverloop

Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €799,00.

Minimum Gemiddelde van alle winkels Laagste prijs in de getoonde periode
€680€1.111€1.542 Laagste prijs sinds 18 aug 2026: €799,00 18 aug1 sep15 sep29 sep13 okt27 okt5 nov
Periode

Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.

Vandaag €1.439,00, dat is €640,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.

Cijfers achter de grafiek
Per maand: de laagste prijs die wij zagen, de gemiddelde prijs over alle winkels, en de hoogste prijs bij één winkel.
MaandLaagsteGemiddeldHoogste
augustus 2026€ 989,00€ 1.204,89€ 1.439,00
september 2026€ 799,00€ 1.192,68€ 1.439,00
oktober 2026€ 1.099,00€ 1.377,95€ 1.485,00
november 2026€ 1.439,00€ 1.447,00€ 1.455,00

Onze kijk op de SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER

De Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 256GB Wifi is vooral een goede keuze als je veel schermruimte wilt voor notities, tekenwerk en video. Het grote AMOLED-scherm, de meegeleverde stylus en 12 GB werkgeheugen zijn de sterkste troeven. Je kiest hem beter voor gebruik aan tafel of op de zetel dan als compacte tablet die je overal makkelijk met één hand vasthoudt.

Ideaal voor

  • Studenten die digitaal noteren en documenten lezen
  • Tekenaars die met een stylus werken
  • Filmliefhebbers die een groot AMOLED-scherm zoeken
  • Gebruikers die veel bestanden lokaal bewaren

Wat biedt de Galaxy Tab S11 Ultra?

Het 14,6-inch AMOLED-scherm geeft je veel ruimte voor documenten, tekeningen en films. De resolutie van 2960 x 1848 pixels zorgt voor een fijn gedetailleerd beeld.

De stylus zit in de doos, zodat je meteen kunt schrijven of schetsen. Met 12 GB werkgeheugen heb je bovendien ruimte voor meerdere apps, terwijl je de opslag met microSD kunt uitbreiden.

Waar let je op bij deze wifi-tablet?

Deze uitvoering gebruikt geen eigen simkaart: onderweg heb je wifi of een hotspot van je gsm nodig. Met een gewicht van 692 gram is hij ook minder handig om lang in één hand te houden.

Een lader zit niet in de doos; controleer dus of je een geschikte USB-C-lader hebt. Ook de energieklasse G verdient aandacht: dat is de laagste klasse op de schaal van A tot G.

Is dit een goede Black Friday-aankoop?

De Galaxy Tab S11 Ultra is een zinvolle Black Friday-aankoop als je het grote scherm en de stylus echt gebruikt. Voor uitsluitend wat surfen is een kleiner toestel vaak praktischer.

Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om een tijdelijke daling te herkennen. Met een prijsalert hoef je de prijs niet zelf dagelijks te controleren.

Plus- en minpunten

  • Groot, helder beeldscherm: deze Galaxy Tab is uitgerust met een groot 14,6-inch (35,6 cm) aanraakscherm waarop je makkelijk aantekeningen maakt, werkt en geniet van haarscherpe content.
  • Grote autonomie: met een batterijcapaciteit van 11.600 mAh, kan je de hele dag videos streamen, webbrowsen en tekenen en werken.
  • Handige AI-functies: de tablet zit boordevol handige apps voor tekenen en schrijven zoals Writing Assist, Drawing Assist en Gemini Live-integratie.
  • Geen 3,5 mm aansluiting: de tablet heeft enkel USB-C-aansluitingen, je kunt dus geen bedrade hoofdtelefoon aansluiten.

Beoordeling van de productexperts van MediaMarkt.

Over de SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER

Dunner en lichter dan ooit
Met krachtige AI-functies in een superdun, lichtgewicht ontwerp is de Galaxy Tab S11 Ultra een productieve krachtpatser - waar je ook bent. Het enorme scherm en de oplaadvrije, zeshoekige pen maken van de Galaxy Tab S11 Ultra de ultieme creatieve metgezel wanneer je hem nodig hebt. En het lichtgewicht, slanke ontwerp maakt hem moeiteloos draagbaar als je onderweg bent. Van idee naar AI-schets naar notities, allemaal in een oogwenk
Begin gewoon met tekenen en laat AI het vanaf daar overnemen. Met Drawing Assist wordt je ruwe schets binnen enkele seconden omgezet in een verfijnde AI-gegenereerde afbeelding. Als het klaar is, zet je het vervolgens in Notes om je ideeën te bewaren. Snel, eenvoudig en naadloos. Slimmer schrijven, nu nog simpeler
Met Writing Assist kun je je tekst in een paar seconden bijschaven en transformeren. Stel moeiteloos een tekst op, om het vervolgens te bewerken en te reviseren het zodat het overeenkomt met hoe je het bedoelt en zet gedachten om in nette, kant-en-klare inhoud. Pas de stijl en toon aan met enkele tikjes om je boodschap over te brengen precies zoals jij dat wilt. Sleep de verbeterde versie vervolgens eenvoudig naar een van de vele ondersteunde apps in je werkruimte. Immersieve kijkervaring.

Productinformatie aangeleverd door Bol.com.

Belangrijkste kenmerken

Soort paneel
AMOLED
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

37,1 cm (14.6")
Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.
12 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer

Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).

Ja
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
Flash
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
256 GB
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Dubbele camera
Eigen simkaart

Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.

Nee
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Zilver
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Slate
Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android

Alle 80 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Beeldscherm

Beeldscherm, aantal kleuren

Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games.

Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking.

16 miljoen kleuren
Soort paneelAMOLED
Marketingnaam beeldschermtechnologieDynamic AMOLED 2X
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
2960 x 1848 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

37,1 cm (14.6")

Processor

Frequentie van processor

The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks

3,3 GHz
Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

3,73 GHz
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

8

Geheugen

Intern geheugen Intern geheugen, ook wel RAM genoemd, is het tijdelijke werkgeheugen waar je toestel programma’s en bestanden bewaart terwijl je ermee werkt. Meer RAM zorgt ervoor dat apps vlotter werken en je beter kunt multitasken.Voor een toekomstgerichte keuze is 16 GB RAM meestal de beste standaard. 8 GB volstaat voor eenvoudig gebruik, terwijl 32 GB of meer interessant is voor zware foto- en videobewerking, gaming, programmeren of lokale AI-tools. Voor AI is niet alleen RAM belangrijk: ook de processor, grafische kaart en eventuele AI-chip (NPU) spelen mee.12 GB

Opslagmedia

Gebruikergeheugen227,9 GB
Maximale capaciteit van de geheugenkaart

The maximum size of memory card that can be used with this device.

2 TB
Compatibele geheugenkaarten

Types of memory cards which can be used with this product.

MicroSD (TransFlash)
Geïntegreerde geheugenkaartlezer

Het apparaat bevat een ingebouwde geheugenkaartlezer (card reader).

Ja
Type opslag
  • SSD — geen bewegende delen. Start in seconden op, is stil en schokbestendig. Vandaag de norm.
  • HDD — een klassieke harde schijf. Goedkoper per gigabyte, maar merkbaar trager.
Flash
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
256 GB

Camera

Resolutie camera voorzijde (numeriek)12 MP
Camera voorzijde

Camera at the front of the product.

Ja
Video capturing speed30 fps
Resolutie bij opnamesnelheid3840x2160@30fps
Maximale videoresolutie

This is the maximum resolution of video images. Resolution is a measure of the degree of detail visible.

3840 x 2160 Pixels
Cameraflitser achterzijde

Whether or not the rear camera features its own flash.

Ja
Automatisch scherpstellen

Device focusing a camera or other piece of equipment automatically.

Ja
Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek)8 MP
Resolutie camera achterzijde (numeriek)

De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit.

Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus.

13 MP
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Dubbele camera

Netwerk

Wi-Fi DirectJa
Near Field Communication (NFC)

NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden.

Nee
MIMOJa
Wifi-standaard

Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.

Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.

802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth-versie

Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.

5.4
Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Eigen simkaart

Kan het toestel zelf op het mobiele netwerk, of moet je telefoon in de buurt zijn? Met een eigen verbinding kan je bellen en gegevens gebruiken zonder telefoon op zak.

Nee

Poorten & interfaces

Mobile High-Definition Link ( MHL )Nee
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C

Number of USB 3.0 (3.1 Gen 1) ports with Type-C connector. USB 3.0 (3.1 Gen 1) is USB interface version which supports transfer rate up to 5 Gbit/s (SuperSpeed). USB Type-C connector has symmetrical design architecture and compatible with Thunderbolt 3 interface.

1

Design

Kleur

De kleur (bvb. rood)

Zilver
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Slate
Soort apparaat

Type or category of the device.

Tablet PC

Prestatie

Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Quasi-Zenith Satellite System (QZSS)Ja
GPS

GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch.

Ja
GalileoJa
GLONASSJa
BeiDouJa

Sensoren

Geomagnetische sensorJa
Hall-sensorJa
Gyroscoop

Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt.

Ja
Lichtsensor

Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij.

Ja
Bewegingssensor

Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft.

Ja

Beveiliging

Vingerafdruklezer

A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken

Ja

Software

Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android

Accu/Batterij

Verwijderbare batterijNee
Batterijduur in cycli

Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity.

1200
Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

11600 mAh
Continue video-afspeeltijd (max)

De maximale tijd die het apparaat ononderbroken video af kan spelen.

23 uur

Energie

USB-snelladen

Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is.

Ja
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
Vereist oplaadvermogen (min)20 W
Vereist oplaadvermogen (max)45 W

Duurzaamheid

Internationale veiligheidscode (IP)

Wat betekent de IP-code?

De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.

  • IP20: beschermd tegen aanraking, niet tegen water.
  • IP44: beschermd tegen spatwater.
  • IP54: beperkt beschermd tegen stof en spatwater.
  • IP65: stofdicht en beschermd tegen waterstralen.
  • IP67: stofdicht en tijdelijk waterdicht bij onderdompeling.
IP68
Reparatie-index2.7
RepareerbaarheidsklasseC
Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasseE
Batterijduur per cyclus5691 min
Energielabel-schaal

Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken.

A tot G
Energieklasse

Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie.

Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter.

G

Mediaformaten

Ondersteunde videoformaten

The type of video formats that can be used by this device.

3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM
Ondersteund audioformaat

Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan.

3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF

Gewicht en omvang

Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

692 g
Hoogte

De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.

208,5 mm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

5,1 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

326,3 mm

Inhoud van de verpakking

Kabels in de doos

Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij.

USB Type-C
StyluspenJa
Lader meegeleverd

Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.

Nee

Overige specificaties

Bluetooth-profielen

Bluetooth-profielen bepalen wat je via Bluetooth kunt doen. Ze zorgen bijvoorbeeld voor muziek naar een draadloze hoofdtelefoon, handsfree bellen of het verbinden van een toetsenbord, muis of smartwatch.

Voor draadloze audio zijn A2DP en AVRCP gebruikelijk. HFP of HSP is nodig voor bellen met een headset. Voor de meeste gebruikers is vooral belangrijk dat het toestel Bluetooth ondersteunt en compatibel is met de gewenste accessoires.

A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP, PBP, TMAP
Opnameresolutie

De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels.

3840 x 2160 Pixels
Compatibiliteit

Systemen waarmee het product samenwerkt.

Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE
Termijn voor beveiligingsupdates30 September 2032

Overige

Kleur

The main colour of the product.

Silver

80 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER het goedkoopste kopen?

Vandaag is de SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER het goedkoopst bij Samsung, voor € 1.439. We vergelijken de prijs bij 2 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 16: daar betaal je € 1.455 voor hetzelfde product.

Is dit nu een goede prijs voor de SAMSUNG GALAXY TAB S11 ULTRA 256GB WIFI SILVER?

De huidige prijs van € 1.439 is duurder dan normaal. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €1.307,39 krijgen. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.

Hoeveel opslagruimte kun je gebruiken?

Van de 256 GB is 227,9 GB gebruikersgeheugen. Je kunt uitbreiden met een microSD-kaart tot 2 TB.

Hoe lang kun je video kijken?

De opgegeven maximale video-afspeeltijd is 23 uur. Je werkelijke gebruiksduur hangt onder meer af van de schermhelderheid.

€1.439 Samsung
Bekijk deal