Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G Black Friday 2026

De Black Friday-prijs voor de Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G is € 820,07 bij Bol. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.

Samsung EAN 8806099191818

Prijs €820,07 bij Bol
Naar Bol
  • Prijs gecontroleerd 2 dagen geleden
  • 1 webshop vergeleken
  • Gratis vergelijken, je betaalt niets extra
Wacht je op een prijsdaling?

We volgen de prijs van dit product sinds 2 dagen. Zodra we twee weken aan metingen hebben, verschijnt hier de prijsgrafiek.

Over de Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G

Deel je visie op jouw eigen manier met de Galaxy Z Flip8. Onze dunste en lichtste Flip tot nu toe heeft een krachtige FlexCam en een geoptimaliseerd FlexWindow, zodat je jezelf altijd op je eigen, unieke manier kunt laten zien. Alleen of samen. Handsfree
De hobbyfotograaf kan met de 50MP-camera van de Galaxy Z Flip8 precies vastleggen wat goed voelt, en elke foto is precies zoals je het zag. Met FlexCam kun je handsfree fotograferen, waardoor je details vastlegt die er echt toe doen: ware huidskleur en echte textuur. Wissel gaandeweg van perspectief. Schakel over naar FlexMode en activeer Auto Zoom om iedereen in beeld te krijgen, pak de camcorder vast voor video-opnames of gebruik Dual Preview zodat anderen zichzelf zien terwijl je filmt. In de staande modus werken de achtercamera’s samen om een effect te creëren dat ‘stereo-bokeh’ wordt genoemd. Dankzij AI die is getraind op DSLR-beelden, voegt het natuurlijke diepte toe terwijl het onderwerp er precies zo uitziet als het hoort. Super stabiel, zelfs tijdens het hardlopen
Als jij als vlogger graag POV-content maakt, maak je momenten nog waardevoller met de Horizontal Lock-functie van Super Steady. Deze detecteert automatisch de horizon om je beeld recht te houden, zelfs als je camera een volledige 360° draait. Gebruik de camcorderhandgreep voor extra stabiliteit bij het filmen van anderen, of gebruik de FlexCam-preview bij selfies, zodat je stabielere beelden vastlegt.

Productinformatie aangeleverd door Bol.com.

Belangrijkste kenmerken

Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
2520 x 1080 Pixels
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

17,5 cm (6.9")
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
256 GB
RAM-capaciteit

The total amount of random access memory available for temporary data storage, typically measured in gigabytes (GB).

12 GB
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Dubbele camera
Generatie mobiel internet

The standard of cellular network technology supported by the device (e.g. 4G or 5G).

5G
Aantal simkaarten

Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.

Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.

Dual SIM
Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grafiet
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Rechthoek
Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android
Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

4300 mAh
USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

180 g

Alle 115 specificaties bekijken

Beoordelingen

Schrijf zelf een beoordeling

We kijken elke beoordeling na voor ze verschijnt.

Specificaties

Beeldscherm

Tweede scherm vernieuwingsfrequentie

The number of times per second the image is updated on the external or secondary screen of the device, measured in hertz (Hz).

120 Hz
Tweede scherm Gorilla Glass-versie

The specific version of Gorilla Glass used to protect the secondary display (e.g. Gorilla Glass 5).

Gorilla Glass Victus 2
Tweede scherm glastype

The material used for the protective outer layer of the auxiliary screen (e.g. Gorilla Glass).

Gorilla Glass
Pixeldichtheid tweede display

The number of pixels displayed per inch on the secondary screen, measured in ppi.

342 ppi
Tweede displaytype

The technology used for the second display, such as AMOLED or LCD.

Super AMOLED
Tweede display resolutie

The number of distinct pixels in width and height that the secondary display can show.

1048 x 948 Pixels
Tweede display diagonaal

The diagonal length of the secondary display, measured in inches or centimetres.

10,4 cm (4.1")
Tweede LCD-scherm

The device has an additional (second) screen.

Ja
Pixeldichtheid

The number of individual pixels displayed per inch of linear screen space, measured in pixels per inch (ppi).

400 ppi
Helderheid

Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'.

1500 cd/m²
Maximale schermhelderheid (buiten)

The highest luminance level the screen can achieve when exposed to bright ambient light, measured in cd/m².

2600 cd/m²
Beeldfrequentie (max.)

De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport.

120 Hz
Resolutie

Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.

  • Full HD (1920×1080) — prima tot ongeveer 43 inch.
  • 4K / Ultra HD (3840×2160) — vier keer zoveel beeldpunten als Full HD. Vandaag de standaard vanaf 50 inch.
  • 8K (7680×4320) — nog eens vier keer zoveel, maar er bestaat nauwelijks materiaal in 8K. Je betaalt vooral voor de toekomst.
2520 x 1080 Pixels
Marketingnaam beeldschermtechnologie

The commercial brand name used by the manufacturer to identify the specific screen panel technology (e.g. Dynamic AMOLED or ComfortView).

Dynamic AMOLED 2X
Schermvorm

Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter.

Flat
Schermdiagonaal

De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).

Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.

17,5 cm (6.9")

Processor

Kloksnelheid (max.)

De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke.

3,8 GHz
Aantal processorkernen

Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core.

10
Processormodel

Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer.

2600
Processor

De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht.

Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5.

Samsung Exynos

Opslagmedia

Compatibele geheugenkaarten

Types of memory cards which can be used with this product.

Niet ondersteund
Opslagruimte

De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.

  • 128 GB — genoeg als je foto's in de cloud bewaart.
  • 256 GB — comfortabel voor de meeste mensen.
  • 512 GB of meer — voor wie veel filmt of games installeert.
256 GB
RAM-capaciteit

The total amount of random access memory available for temporary data storage, typically measured in gigabytes (GB).

12 GB

Camera

Slow motion-modus

Indicates whether the device can record video at a high frame rate to create a playback effect where the action appears to move slower than normal.

Ja
Slow motion-snelheid

The number of frames captured per second during high-speed video recording to create a slow-motion effect (e.g. 240 fps).

240fps in FHD, 120fps in FHD
Panorama

Indicates whether the device supports a wide-angle panoramic mode.

Ja
Portretstand

Indicates whether the device supports a vertical orientation for the display or image capture.

Ja
Nachtmodus

Indicates whether the device features a specialized setting to optimize performance or display for low-light environments or nighttime use.

Ja
Beeldstabilisator

Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt.

Ja
Afbeeldings stabilisator type

The technology used to reduce blurring and shaking in images or videos, such as Optical (OIS), Electronic (EIS), or a Hybrid combination.

Optical Image Stabilization (OIS)
Automatisch scherpstellen

Device focusing a camera or other piece of equipment automatically.

Ja
Camera achteraan

Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.

Dubbele camera
Maximale beeldsnelheid

This is the maximum frame rate

240 fps
Flash type

The technology used to produce the burst of light for illumination during image capture (e.g. LED or Xenon).

LED
Cameraflitser achterzijde

Whether or not the rear camera features its own flash.

Ja
Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera

The angular extent of the observable world captured by the front-facing camera, measured in degrees.

85°
Pixelgrootte voorcamera

The physical size of a single pixel on the front-facing camera sensor, typically measured in micrometers (µm).

1,12 µm
Sluitertijd camera voorzijde

The light-gathering capacity of the front-facing camera lens, expressed as an f-number.

2,2
Resolutie camera voorzijde (numeriek)

The maximum number of pixels captured by the front-facing sensor, typically expressed in megapixels.

10 MP
Sensorgrootte voorcamera

The physical dimensions of the image sensor used in the front-facing camera, measured in ".

1/3.33"
Cameratype voorkant

Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single.

Enkele camera
Digitale zoom

De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens).

10x
Optische zoom

Geeft de optische zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld kan worden vergroot met het lenssysteem van de camera.

2x
Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera

The extent of the observable area captured by the secondary rear-facing camera, measured in degrees.

123°
Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera

The angular extent of the observable world seen by the rear camera, measured in degrees.

85°
Pixelgrootte achtercamera

The physical size of a single pixel on the rear camera sensor, typically measured in micrometers (µm).

1 µm
Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie)

The physical size of an individual pixel on the rear camera sensor when utilizing Quad Pixel technology, measured in µm.

1,12 µm
Sluitertijd tweede camera achterzijde

The light-gathering capacity of the second rear-facing camera lens, expressed as an f-number (e.g., f/2.2).

2,2
Sluitertijd camera achterzijde

The maximum opening of the rear camera lens, expressed as an f-number, which determines the amount of light reaching the sensor.

1,8
Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek)

The number of megapixels provided by the second rear camera.

12 MP
Resolutie camera achterzijde (numeriek)

De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit.

Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus.

50 MP
Sensorgrootte achtercamera

The physical dimensions of the image sensor used in the main rear-facing camera, typically expressed as a fraction of an inch (e.g. 1/1.7").

1/1.56"
Sensorgrootte tweede achtercamera

The physical dimensions of the image sensor used in the second rear-facing camera, measured in ".

1/3.2"

Netwerk

Near Field Communication (NFC)

NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden.

Ja
Wi-Fi Direct

Indicates whether the device supports a peer-to-peer connection with another Wi-Fi enabled device without requiring a wireless access point.

Ja
MIMO

Indicates whether the device supports Multiple Input Multiple Output technology to increase wireless data throughput and stability.

Ja
5G-banden ondersteund

The specific frequency ranges of the 5G cellular network that the device is compatible with, measured in MHz.

2100, 1900, 850, 1800, 2600, 900, 700, 800, 3700, 3500, 2500 MHz, 2300
4G frequentie ondersteund

The specific LTE frequency ranges the device is compatible with, measured in MHz.

2100, 1900, 1800, 850, 2600, 900, 700, 800, 1500, 2300, 2500 MHz
3G bands ondersteund

The specific 3G frequency bands the device is compatible with, measured in MHz.

1900, 2100, 850, 900 MHz
Bluetooth-versie

Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes.

5.4
Bluetooth

Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet.

Ja
Wifi-standaard

Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten.

Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller.

802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be)
Wifi-standaard

De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen.

Wi-Fi 7 (802.11be)
4G standaard

The specific fourth-generation cellular network technology supported by the device (e.g., LTE or LTE-A).

LTE-TDD & LTE-FDD
5G-standaard

Specifies the type of 5G network frequency band supported by the device, such as Sub6 for broader coverage or mmWave for ultra-high speeds.

Sub6 TDD, Sub6 FDD
3G standaarden

The third-generation wireless communication technologies supported by the device (e.g. HSPA or EVDO).

WCDMA, UMTS
SIM card type

The physical format or technology of the subscriber identity module required for network connectivity (e.g. NanoSIM, eSIM).

NanoSIM + eSIM
Generatie mobiel internet

The standard of cellular network technology supported by the device (e.g. 4G or 5G).

5G
Aantal simkaarten

Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.

Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.

Dual SIM

Poorten & interfaces

Type aansluitplug

How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector.

USB Type-C
USB-versie

Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige.

3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Type USB-aansluiting

Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB.

USB Type-C

Navigatie

Locatie positie

Whether the navigation system can locate the phone's position.

Ja
Quasi-Zenith Satellite System (QZSS)

Indicates whether the device supports the Quasi-Zenith Satellite System for improved positioning accuracy and reliability, particularly in urban areas or mountainous terrain.

Ja
Galileo

Indicates whether the device supports the Galileo global navigation satellite system for positioning and timing.

Ja
GLONASS

Indicates whether the device supports the Global Navigation Satellite System developed in Russia for positioning and navigation.

Ja
BeiDou

Indicates whether the device supports the Chinese BeiDou Navigation Satellite System for global positioning.

Ja
GPS

GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch.

Ja

Design

Kleur

De kleur (bvb. rood)

Grafiet
Uitvoering

De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.

Rechthoek

Prestatie

Vingerafdruklezer

A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken

Ja
Draadloos opladen

Indicates whether the device supports charging the internal battery without a physical cable connection.

Ja

Multimedia

Ondersteunde videoformaten

The type of video formats that can be used by this device.

MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM
Ondersteund audioformaat

Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan.

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE, AMR, AWB, FLAC, Midden, MIDI, XMF, MXMF, IMY

Software

Platform

Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.

Android

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit

Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.

Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.

4300 mAh
Batterijduur in cycli

Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity.

1200

Sensoren

Barometer

Indicates whether the device includes a built-in sensor to measure atmospheric pressure.

Ja
Geomagnetische sensor

Indicates whether the device is equipped with a sensor to detect the Earth's magnetic field, typically used for digital compass functionality.

Ja
Hall-sensor

Indicates whether the device uses magnetic sensors to detect position or movement without physical contact, reducing wear and increasing precision.

Ja
Gyroscoop

Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt.

Ja
Proximity sensor

Indicates whether the device is equipped with a sensor that detects the presence of a user to automate power saving or security locks.

Ja
Lichtsensor

Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij.

Ja
Bewegingssensor

Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft.

Ja

Energie

USB-C-aansluiting

De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.

Ja
Vereist oplaadvermogen (min)

The minimum power delivery required from a USB Type-C power source to charge the device, measured in watts (e.g. 18 W).

10 W
Vereist oplaadvermogen (max)

The maximum electrical power required by the device for charging via a USB Type-C connection, measured in watts.

25 W

Duurzaamheid

Internationale veiligheidscode (IP)

Wat betekent de IP-code?

De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.

  • IP20: beschermd tegen aanraking, niet tegen water.
  • IP44: beschermd tegen spatwater.
  • IP54: beperkt beschermd tegen stof en spatwater.
  • IP65: stofdicht en beschermd tegen waterstralen.
  • IP67: stofdicht en tijdelijk waterdicht bij onderdompeling.
IP48
Repareerbaarheidsklasse

The rating assigned to the product based on the ease with which it can be repaired, typically represented by a letter grade (e.g. A to E).

C
Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse

The classification of the device's ability to withstand multiple drops from a specific height without failure (e.g. class A).

A
Batterijduur per cyclus

The amount of time the device can operate on a single full charge, measured in min.

2650 min
Energielabel-schaal

Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken.

A tot G
Energieklasse

Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie.

Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter.

A

Gewicht en omvang

Hoogte wanneer opgevouwen

The vertical measurement of the product when it is collapsed or folded, typically measured in millimetres or centimetres.

8,57 cm
Diepte wanneer opgevouwen

The measurement of the product's depth when it is collapsed or folded, typically expressed in millimetres or centimetres.

1,31 cm
Gewicht

Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.

180 g
Breedte wanneer opgevouwen

The measurement of the product's width when it is collapsed or folded, typically expressed in millimetres or centimetres.

7,54 cm
Hoogte

De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling.

166,9 mm
Diepte

De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op.

6,1 mm
Breedte

De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan.

75,4 mm

Inhoud van de verpakking

Lader meegeleverd

Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij.

Nee

Specifieke absorptiesnelheid (SAR)

Ledenmaten SAR (EU)

The Specific Absorption Rate (SAR) measured at the extremities of the device, expressed in watts per kilogram (W/kg) according to European standards.

3,07 W/kg
Body SAR

SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor het meten van de hoeveelheid radiofrekwentie-energie die door het lichaam opgenomen wordt tijdens gebruik van een mobiel apparaat.

1,158 W/kg
Hoofd SAR

SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor de mate van radiofrequentie-energie die door het hoofd geabsorbeerd wordt bij gebruik van mobiele apparatuur.

0,74 W/kg

Overige

Type

Specifies the design of the attachment used to control the cutting length, such as a fixed, adjustable, or taper style.

mobiele telefoons

115 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik de Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G het goedkoopste kopen?

Vandaag is de Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G het goedkoopst bij Bol, voor € 820,07. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.

Is dit nu een goede prijs voor de Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G?

We volgen de prijs van de Samsung Galaxy Z Flip 8 256GB Zwart 5G nu 2 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.

€820,07 Bol
Bekijk deal