
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Zilver 5G
bij 3 winkels, goedkoopst bij Bol
-45%De laagste Black Friday-prijs voor de SAMSUNG GALAXY Z FLIP8 12GB | 256GB GRAPHITE is € 719 (bij 4 winkels vergeleken).
Dat is € 580 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.299).
Nu €719,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €689,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €719,00, dat is €30,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 849,00 | € 1.203,51 | € 1.299,00 |
| september 2026 | € 689,00 | € 1.163,39 | € 1.299,00 |
| oktober 2026 | € 689,00 | € 1.142,69 | € 1.299,00 |
| november 2026 | € 715,00 | € 1.153,20 | € 1.299,00 |
De Samsung Galaxy Z Flip8 is een vouwbare gsm voor wie een groot scherm wil, maar ook graag iets op het buitenscherm afhandelt. De sterkste punten zijn de twee schermen met 120 Hz, het werkgeheugen van 12 GB en de hoofdcamera met optische beeldstabilisatie. Een goede keuze als je vaak tussen apps wisselt en je toestel niet voor elke handeling wilt openklappen.
Ideaal voor
De twee schermen maken de Galaxy Z Flip8 vooral praktisch: je hoeft hem niet telkens open te klappen. Op het buitenscherm van 4,1 inch kun je ondersteunde apps openen, foto’s bekijken en oproepen beantwoorden.
Opengeklapt krijg je een AMOLED-scherm van 6,9 inch. Beide schermen halen 120 Hz, waardoor scrollen vloeiend oogt. De 12 GB werkgeheugen geeft ruimte om meerdere apps tegelijk open te houden.
De opslag van deze uitvoering kun je niet uitbreiden met een geheugenkaart. Van de 256 GB opslag is 219,5 GB beschikbaar als gebruikersgeheugen, dus hou daar rekening mee als je veel video’s en grote bestanden bewaart.
Ook het buitenscherm vervangt niet voor alles het hoofdscherm: de omschrijving spreekt over ondersteunde apps. Voor een grotere weergave klap je de gsm open.
De Galaxy Z Flip8 is een interessante Black Friday-aankoop als je het vouwbare ontwerp echt gaat gebruiken. Alleen voor extra werkgeheugen of opslag hoef je niet specifiek een vouwbare gsm te kiezen.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om het aanbod te beoordelen. Met een prijsalert kun je de prijs volgen zonder zelf dagelijks opnieuw te kijken.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Compacter dan ooit en intuïtief in gebruik Met 6,1 mm is de Galaxy Z Flip8 dunner dan elke Flip die eraan voorafging, en met 180 gram ook lichter. Dankzij de ultradunne schermrand van het edge-to-edge Cover Screen voelt het display groter en kun je je apps openen, foto’s bekijk en telefoongesprekken beantwoorden zonder het toestel te openen. De Galaxy Z Flip8 is ontworpen om moeiteloos en met één hand te gebruiken: swipe op het Cover Screen en je Galaxy Z Flip8 ontgrendelt direct. Swipe nog eens omhoog en je opent het app-venster, met al je ondersteunde apps binnen handbereik. De comfortabele grip zorgt dat je hem stevig vasthoudt, zonder dat je inlevert op het iconische slanke design. Zo flexibel is je camera nooit geweest Samsung heeft de Galaxy Z FLip8 uitgerust met een dubbele camera aan de achterzijde van 12 MP (ultragroothoek) en 50 MP (groothoek) en een enkele camera van 10 MP aan de voorkant. Met dit camerasysteem leg je alles scherp vast, met levendige kleuren en veel details. Dankzij AI Bokeh en ProVisual Engine maak je de mooiste portretfoto’s met realistische gezichtsdetails en een vervaagde achtergrond. Je hebt bovendien geen statief meer nodig voor stabiele videoés want Horizontal Lock houdt je opname altijd recht, ook in beweging. Nightography Video houdt je video's scherp en gedetailleerd, zelfs wanneer het licht afneemt. Bovendien analyseert de ProVisual Engine elke opname per sensor en filtert storende ruis automatisch weg.
Productinformatie aangeleverd door MediaMarkt.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
| Tweede scherm vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
|---|---|
| Tweede scherm Gorilla Glass-versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Tweede scherm glastype | Gorilla Glass |
| Pixeldichtheid tweede display | 342 ppi |
| Tweede displaytype | Super AMOLED |
| Tweede display resolutie | 1048 x 948 Pixels |
| Tweede display diagonaal | 10,4 cm (4.1") |
| Tweede LCD-scherm The device has an additional (second) screen. | Ja |
| Pixeldichtheid | 400 ppi |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 1500 cd/m² |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 2600 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16 miljoen kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 2520 x 1080 Pixels |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 17,5 cm (6.9") |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 3,8 GHz |
|---|---|
| Frequentie van processor The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks | 3,26 GHz |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 10 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 2600 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Samsung Exynos |
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | Niet ondersteund |
|---|---|
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 256 GB |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Gebruikergeheugen | 219,5 GB |
| Slow motion-modus | Ja |
|---|---|
| Slow motion-snelheid | 240fps @FHD, 120fps @FHD |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Dubbele camera |
| Maximale beeldsnelheid This is the maximum frame rate | 60 fps |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 3840 x 2160 Pixels |
| Flash type | LED |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 85° |
| Pixelgrootte voorcamera | 1,12 µm |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 10 MP |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/3.33" |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 10x |
| Optische zoom Geeft de optische zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld kan worden vergroot met het lenssysteem van de camera. | 2x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 123° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 85° |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,12 µm |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.56" |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/3.2" |
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Modulatie Modulation is the process of varying one or more properties of a periodic waveform | 4096-QAM |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 2100, 700, 1900, 800, 850, 1800, 2600, 900, 1700, 2300, 2500, 3700, 3500, 1500 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 2100, 700, 800, 1900, 850, 1800, 1500, 2300, 2600, 900, 1700, 2500 MHz |
| 3G bands ondersteund | 2100 MHz, 900, 1900, 850, 1700 MHz |
| 2G bands (primary SIM) | 850, 1900, 1800, 900 MHz |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.4 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 2G standaarden | GSM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Dual SIM |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
|---|---|
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Grafiet |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Flip |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
|---|---|
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 8,57 cm |
|---|---|
| Diepte wanneer opgevouwen | 1,31 cm |
| Breedte wanneer opgevouwen | 7,54 cm |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 180 g |
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 166,9 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 6,1 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 75,4 mm |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
|---|
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 4300 mAh |
|---|---|
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Draadloze afspeelduur video | 31 uur |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|---|
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP48 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Batterijduur per cyclus | 2650 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
| Barometer | Ja |
|---|---|
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| Ledenmaten SAR (EU) | 3,07 W/kg |
|---|---|
| Body SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor het meten van de hoeveelheid radiofrekwentie-energie die door het lichaam opgenomen wordt tijdens gebruik van een mobiel apparaat. | 1,158 W/kg |
| Hoofd SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor de mate van radiofrequentie-energie die door het hoofd geabsorbeerd wordt bij gebruik van mobiele apparatuur. | 0,74 W/kg |
| Compatibiliteit Systemen waarmee het product samenwerkt. | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, G |
|---|
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
|---|
| Termijn voor beveiligingsupdates | 31 July 2033 |
|---|
| Kleur The main colour of the product. | Graphite |
|---|
131 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de SAMSUNG GALAXY Z FLIP8 12GB | 256GB GRAPHITE het goedkoopst bij Bol, voor € 719. We vergelijken de prijs bij 4 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 580: daar betaal je € 1.299 voor hetzelfde product.
We volgen de prijs van de SAMSUNG GALAXY Z FLIP8 12GB | 256GB GRAPHITE nu 78 dagen. Dat is nog te kort om te zeggen of dit een uitzonderlijk goede prijs is; vanaf ongeveer twee weken meetgegevens zetten we dat oordeel hier neer. Wil je het weten zodra de prijs zakt, zet dan hierboven een prijsalert.
Nee, geheugenkaarten worden niet ondersteund. Deze uitvoering heeft 256 GB opslag, waarvan 219,5 GB gebruikersgeheugen.
Achteraan zitten een hoofdcamera van 50 MP en een ultragroothoekcamera van 12 MP. Vooraan zit een camera van 10 MP. Er is optische beeldstabilisatie aanwezig.