
MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW
bij 4 winkels, goedkoopst bij Bol
-10%De laagste Black Friday-prijs voor de MOTOROLA MOTO G77 8/256GB SHADED SPRUCE is € 269 (bij 3 winkels vergeleken).
Dat is € 15 goedkoper dan de duurste winkel (€ 284).
Nu €269,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €239,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €269,00, dat is €30,00 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 239,00 | € 245,41 | € 263,00 |
| september 2026 | € 239,00 | € 245,86 | € 299,00 |
| oktober 2026 | € 239,00 | € 260,86 | € 299,99 |
| november 2026 | € 266,00 | € 270,53 | € 284,00 |
De Motorola Moto G77 8/256GB is een gsm voor wie vooral een groot, scherp scherm en veel opslagruimte zoekt. Het AMOLED-scherm met 120 Hz, de 256 GB opslag en de uitbreidbaarheid via microSD zijn de sterkste troeven. Je krijgt ook 5G en een hoofdcamera van 108 MP. Een logische keuze als je graag kijkt, scrollt en veel foto's bewaart.
Ideaal voor
Het scherm en de opslag maken de Moto G77 vooral interessant voor dagelijks kijk- en scrollwerk. Het AMOLED-paneel heeft een resolutie van 1272 x 2772 pixels en een maximale beeldfrequentie van 120 Hz: tekst oogt scherp en bewegingen kunnen vloeiender worden weergegeven.
De 256 GB opslag geeft je ruimte voor apps, foto's en video's. Met een compatibele microSD-kaart kun je die opslag verder uitbreiden.
De Moto G77 past minder goed bij je als je een compact toestel zoekt. Het scherm van 6,8 inch biedt veel kijkruimte, maar bediening met één hand wordt daardoor minder praktisch.
Verwar het virtuele RAM ook niet met fysiek werkgeheugen: je krijgt 8 GB echt RAM. De hoofdcamera heeft 108 MP, maar dat aantal alleen garandeert geen betere foto's; beeldverwerking en lichtomstandigheden spelen eveneens mee.
De Moto G77 is een zinvolle Black Friday-aankoop als je zijn grote scherm en ruime opslag echt gebruikt. Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om te beoordelen hoe het huidige aanbod zich verhoudt tot eerdere prijzen.
Stel een prijsalert in als je nog wilt wachten. Zo hoef je de prijs niet telkens zelf op te volgen.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Ontdek een nieuw niveau van details
Maak kennis met de moto g77, waarmee je het leven met meer details dan ooit tevoren kunt ontdekken. Maak ongelooflijk levensechte foto's met de 108 MP ultra-res camera, aangedreven door moto ai. Met 3x lossless zoomen maak je scherpere, helderdere foto's, zelfs in donkere omgevingen of van veraf. Geniet van films, series en games op een 6,78” Extreme AMOLED Super HD-display met 17% scherpere resolutie en 5x meer helderheid. Blijf beschermd in stijl met Pantone®-designs, duurzaamheid op militair niveau, 2x beter bestand tegen vallen en krassen en IP64 waterbestendigheid. Bovendien ervaar je hoge 5G-snelheden, een accu met lange levensduur met TurboPower™ opladen en meeslepend geluid via stereoluidsprekers. Het is tijd om je creativiteit naar een hoger niveau te tillen met de moto g77. 1. 108 MP ultra-res camerasysteem. Maak je meest levensechte foto's ooit, leg ultragroothoekfoto's vast en selfies van studiokwaliteit. 2. Ultrahelder Extreme AMOLED-display. Geniet van films, series en games op een enorm 6,78” scherm met 17% scherpere resolutie en 5x de helderheid. 3. Stijlvol en duurzaam design. Ontdek veilig en in stijl met duurzaamheid op militair niveau, 2x beter bestand tegen vallen en krassen en IP64 waterbestendigheid. 4. Razendsnelle 5G-prestaties. Ervaring onvoorstelbaar snelle 5G-snelheden met een MediaTek-processor en tot 24 GB RAM met RAM Boost. 5. Lange accuduur.
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
|---|---|
| Blauwlichtreductie | Ja |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Merkspecifieke technologieën | Water touch |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 5000 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldverhouding De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts. | 19.6:9 |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1272 x 2772 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Soort paneel | AMOLED |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Extreme AMOLED |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 86,76 procent |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 17,3 cm (6.8") |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 2,5 GHz |
|---|---|
| Efficiënte kernen | 6 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 6400 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | MediaTek Dimensity |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart The maximum size of memory card that can be used with this device. | 2 TB |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 256 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Virtueel RAM (max) | 16 GB |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
|---|---|
| Audiozoom | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Nee |
| Voorcamera met 3D-diepte | Nee |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Dubbele camera |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 2560 x 1440 Pixels |
| Flash type | LED |
| Cameraflitser voorzijde Whether or not the front camera features its own flash. | Nee |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,28 µm |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 8x |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,64 µm |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 108 MP |
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Frequentieband | Penta-band |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.4 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi Kan het toestel zelf op je draadloos netwerk? Nodig voor apps, updates en streaming zonder kabel. | Ja |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G standaard | LTE |
| 5G-standaard | NR |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 2G standaarden | GSM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Hybride Dual SIM |
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
|---|---|
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 2.0 |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
| USB-poort The device features a socket into which a USB cable can be plugged. | Ja |
| Abonnementstype The type of cellular connection subscription. | Geen abonnement |
|---|
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Electronisch kompas Ingebouwd electronisch kompas | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Veiligheidsfunties Physical effects from which the product is protected e.g. water resistant | Waterbestendig |
|---|---|
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Groen |
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
| Kleurnaam | PANTONE Shaded Spruce |
| Trilalarm | Ja |
|---|---|
| Luidspreker Een speakerphone is een telefoon die uitgerust is met een microfoontje en een luidsprekertje, zodat men kan praten zonder de hoorn op te pakken. | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Video call Simultaneous video and audio signals to enable people to talk to and see each other in real time. | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
|---|---|
| Audiosysteem System used to play music or speech. | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 2 |
| FM-radio Frequency-modulated (FM) radio gives the clearest reception of any radio band. When used with a headset | Nee |
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 16.0 |
|---|---|
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
| Virtuele assistent Depending on the make of the device, a different application is pre-installed that can understand voice commands and complete tasks for a user, e.g. Apple Siri, Amazon Alexa. | Google Gemini |
| Beschermhoes | Ja |
|---|---|
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Inclusief headset The device comes with a headset. | Nee |
| Scherm beschermer | Nee |
| Snelstartgids Zit er een korte papieren handleiding bij om meteen te beginnen? | Ja |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 5200 mAh |
|---|---|
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|---|
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 33 W |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP64 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | B |
| Batterijduur per cyclus | 3654 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
| Gebarensensor | Ja |
|---|---|
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 179 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 164,2 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 7,33 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 77,4 mm |
| Type ringtone The category of ringer which indicates when someone is phoning you. | MP3 |
|---|
134 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de MOTOROLA MOTO G77 8/256GB SHADED SPRUCE het goedkoopst bij Vanden Borre, voor € 269. We vergelijken de prijs bij 3 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 15: daar betaal je € 284 voor hetzelfde product.
De huidige prijs van € 269 is duurder dan normaal. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €256,19 krijgen. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Ja. Naast de 256 GB interne opslag ondersteunt hij compatibele microSD-geheugenkaarten tot 2 TB.
Deze uitvoering heeft 8 GB RAM. Het opgegeven virtuele RAM van maximaal 16 GB is geen extra fysiek werkgeheugen.
Ja, bij het simkaarttype staat NanoSIM + eSIM. Je provider moet eSIM wel ondersteunen.