
MOTOROLA RAZR 70 PLUS MOUNTAIN VIEW
bij 4 winkels, goedkoopst bij Bol
-1%De Black Friday-prijs voor de MOTOROLA MOTO G87 BLUE ATOLL is € 396,13 bij Bol. Komt er een winkel bij, dan zie je hier de vergelijking.
Nu €396,13. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 18 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €328,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag €396,13, dat is €68,13 boven de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben.
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 328,00 | € 331,02 | € 361,00 |
| september 2026 | € 329,00 | € 336,08 | € 379,00 |
| oktober 2026 | € 329,00 | € 334,01 | € 379,00 |
| november 2026 | € 329,00 | € 342,43 | € 396,13 |
De Motorola Moto G87 Blue Atoll is een gsm voor wie graag foto's maakt en veel op het scherm bekijkt. Het grote AMOLED-scherm met 120 Hz, de 200 MP-hoofdcamera met optische beeldstabilisatie en 256 GB opslag zijn de sterkste troeven op papier. Een goede keuze als je schermcomfort en opslagruimte belangrijker vindt dan een compact formaat.
Ideaal voor
Het scherm en de hoofdcamera springen eruit bij de Moto G87. Het AMOLED-paneel heeft een resolutie van 1272 x 2772 Pixels en een verversingssnelheid tot 120 Hz: tekst oogt scherp en scrollen verloopt vloeiend.
De 200 MP-hoofdcamera heeft optische beeldstabilisatie, die beweging van je hand helpt opvangen. Dat is nuttig bij foto's uit de hand, maar het aantal megapixels alleen bepaalt niet de fotokwaliteit.
De Moto G87 is minder geschikt als je vooral een kleine gsm zoekt of vaak grote bestanden via een kabel overzet. Het scherm van 6,78 inch biedt veel kijkruimte, maar is minder handig voor bediening met één hand.
De USB-aansluiting werkt met versie 2.0, waardoor bestandsoverdracht trager verloopt dan via nieuwere USB-versies. De 10x zoom is digitaal: sterk inzoomen kan detail kosten.
De Moto G87 is een interessante Black Friday-aankoop als je zijn grote scherm, camera en opslagruimte ook echt gebruikt. Laat die eigenschappen zwaarder wegen dan een kortingslabel.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om te beoordelen of het aanbod gunstig is tegenover eerdere prijzen. Met een prijsalert hoef je tijdens Black Friday 2026 niet zelf voortdurend opnieuw te kijken.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
200MP pure scherpte Maak kennis met de moto g87 met onze beste moto g-camera tot nu toe. Maak ultrascherpe beelden bij elk licht met het 200 MP ultra-res camerasysteem aangedreven door AI. Neem afscheid van wazige foto's met OIS. Geniet van films, series en games op een 6,78 inch Extreme AMOLED 1,5K-display met een 17% scherpere resolutie. Blijf beschermd in stijl dankzij de Pantone®-ontwerpen, robuustheid op militair niveau, 2x betere val- en krasbesrend8ghe8d van het scherm en zorgeloze bescherming onder water volgens IP66/IP68/IP69. Bovendien ervaar je een nog krachtiger geluid via stereoluidsprekers, een accu met lange levensduur en hoge 5G-snelheden. Scherp je blik aan met de moto g87. 1. 200 MP ultra-res OIS-camerasysteem. Maak ultrascherpe beelden bij elk licht en scherpe foto's onderweg met onze beste moto g-camera tot nu toe. 2. Ultrahelder Extreme AMOLED-display. Geniet van films, series en games op een 6.78” display met een 17% scherpere resolutieen een maximale helderheid tot 5.000 nits. 3. Stijlvol design, volledige bescherming. Ga veilig op ontdekking dankzij de robuustheid op militair niveau, 2x betere val- en krasbestendigheid van het scherm en zorgeloze bescherming onder water. 4. 280% krachtiger geluid. Dompel jezelf onder in het multidimensionale geluid met geavanceerde audiotools, waaronder stereoluidsprekers, Dolby Atmos® en Hi-Res Audio. 5. Lange accuduur. Gaat tot wel twee dagen mee na één keer opladen met een 5.
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
|---|---|
| Blauwlichtreductie | Ja |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Merkspecifieke technologieën | Water touch |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 5000 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldverhouding De verhouding tussen breedte en hoogte van het scherm. 16:9 is de norm voor tv en film. Bredere verhoudingen tonen bioscoopfilms zonder balken, maar geven bij gewone tv wél balken links en rechts. | 19.6:9 |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1272 x 2772 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Soort paneel | AMOLED |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Extreme AMOLED |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 91,33 procent |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 17,2 cm (6.78") |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 2,5 GHz |
|---|---|
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 6400 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | MediaTek Dimensity |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart The maximum size of memory card that can be used with this device. | 2 TB |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | MicroSD (TransFlash) |
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 256 GB |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Virtueel RAM (max) | 16 GB |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
|---|---|
| Slow motion-modus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Nee |
| Voorcamera met 3D-diepte | Nee |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Dubbele camera |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 2560x1440@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@120fps |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 2560 x 1440 Pixels |
| Flash type | LED |
| Cameraflitser voorzijde Whether or not the front camera features its own flash. | Nee |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 10x |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,5 µm |
| Achtercamera pixelgrootte (Ultra Pixel-technologie) | 2 µm |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 200 MP |
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Frequentieband | Quad-band |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 5.4 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi Kan het toestel zelf op je draadloos netwerk? Nodig voor apps, updates en streaming zonder kabel. | Ja |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G standaard | LTE |
| 5G-standaard | NR |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 2G standaarden | GSM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Hybride Dual SIM |
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
|---|---|
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 2.0 |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
| USB-poort The device features a socket into which a USB cable can be plugged. | Ja |
| Abonnementstype The type of cellular connection subscription. | Geen abonnement |
|---|
| Electronisch kompas Ingebouwd electronisch kompas | Ja |
|---|---|
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Veiligheidsfunties Physical effects from which the product is protected e.g. water resistant | Waterbestendig, Schokbestendig, Valbestendig |
|---|---|
| Kleurnaam | PANTONE Blue Atoll |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Blauw |
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Rechthoek |
| Waterdicht tot | 1,5 m |
| Trilalarm | Ja |
|---|---|
| Luidspreker Een speakerphone is een telefoon die uitgerust is met een microfoontje en een luidsprekertje, zodat men kan praten zonder de hoorn op te pakken. | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 30 |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snel opladen Het toestel kan met een krachtiger lader veel sneller bijladen — vaak de helft in een halfuur. Let op: de snelle lader zit lang niet altijd in de doos. | Ja |
| Video call Simultaneous video and audio signals to enable people to talk to and see each other in real time. | Ja |
| Audiosysteem System used to play music or speech. | Dolby Atmos |
|---|---|
| Luidsprekers | Stereo |
| Aantal microfoons | 2 |
| FM-radio Frequency-modulated (FM) radio gives the clearest reception of any radio band. When used with a headset | Nee |
| Beschermhoes | Nee |
|---|---|
| Kabels in de doos Welke kabels erbij zitten. Ontbreekt de kabel die jij nodig hebt, reken er dan een aparte aankoop bij. | USB Type-C naar USB Type-C |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Snelstartgids Zit er een korte papieren handleiding bij om meteen te beginnen? | Ja |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
| Virtuele assistent Depending on the make of the device, a different application is pre-installed that can understand voice commands and complete tasks for a user, e.g. Apple Siri, Amazon Alexa. | Google Gemini |
|---|---|
| Besturingssysteem De software waarop het toestel draait. Bij een tv bepaalt dit welke apps je kan installeren en hoe vlot het menu werkt; bij een laptop of telefoon welke programma's erop passen. | Android 16.0 |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 5200 mAh |
|---|---|
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Gebarensensor | Ja |
|---|---|
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| USB-snelladen Een afspraak waarmee toestellen en laders onderling regelen hoeveel stroom er mag vloeien. Met een PD-lader laadt het toestel merkbaar sneller — ook als de lader van een ander merk is. | Ja |
|---|---|
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 30 W |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP66, IP68, IP69 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Batterijduur per cyclus | 3503 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 183 g |
|---|---|
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 164,6 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 7,38 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 77,4 mm |
| Type ringtone The category of ringer which indicates when someone is phoning you. | MP3 |
|---|
133 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de MOTOROLA MOTO G87 BLUE ATOLL het goedkoopst bij Bol, voor € 396,13. Voorlopig vinden we dit product bij één webshop. Zodra een tweede winkel het aanbiedt, verschijnt de vergelijking hier vanzelf.
De huidige prijs van € 396,13 is duurder dan normaal. De voorbije 30 dagen kon je dit product gemiddeld voor €331,17 krijgen. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Ja, naast 256 GB interne opslag ondersteunt hij MicroSD-geheugenkaarten tot 2 TB.
Ja, het toestel ondersteunt NanoSIM + eSIM. Je operator moet eSIM wel aanbieden.
Ja, de Moto G87 heeft NFC. Je hebt ook een geschikte betaalapp en ondersteuning van je bank nodig.