
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Zilver 5G
bij 3 winkels, goedkoopst bij Bol
-32%De laagste Black Friday-prijs voor de SAMSUNG GALAXY Z FOLD8 12GB | 256GB LAVENDER is € 1.369 (bij 3 winkels vergeleken).
Dat is € 630 goedkoper dan de duurste winkel (€ 1.999).
Nu €1.369,00. Laat je adres achter en we mailen je zodra de prijs onder jouw bedrag zakt.
Je krijgt eerst een mail om te bevestigen — pas daarna staat de alert aan. Daarna hoogstens één bericht per week, en in elke mail staat een afmeldlink. Vink je de nieuwsbrief niet aan, dan gebruiken we je adres uitsluitend voor dit ene product. De nieuwsbrief is een aparte inschrijving die je los kan opzeggen.
Onze eigen metingen sinds 19 augustus 2026. De laagste prijs die wij in die periode zagen: €1.369,00.
Wijs een dag aan voor de cijfers, of sleep over de grafiek om in te zoomen.
Vandaag op de laagste prijs die wij ooit gemeten hebben
| Maand | Laagste | Gemiddeld | Hoogste |
|---|---|---|---|
| augustus 2026 | € 1.518,99 | € 1.931,32 | € 1.999,00 |
| september 2026 | € 1.385,00 | € 1.875,32 | € 1.999,00 |
| oktober 2026 | € 1.379,00 | € 1.847,03 | € 1.999,00 |
| november 2026 | € 1.369,00 | € 1.857,80 | € 1.999,00 |
De Samsung Galaxy Z Fold8 is een vouwbare gsm voor wie onderweg graag leest, series bekijkt of met verschillende apps werkt. Het grote hoofdscherm, de verversingssnelheid van 120 Hz en het werkgeheugen van 12 GB zijn de sterkste troeven. Deze Lavender-uitvoering met 256 GB opslag past vooral bij je als je die extra schermruimte echt dagelijks gebruikt.
Ideaal voor
De Galaxy Z Fold8 onderscheidt zich vooral door zijn grote hoofdscherm en vloeiende beeldweergave. Het scherm van 19,3 cm (7.6") geeft tekst, video's en documenten meer ruimte dan een klassieke gsm.
Beide schermen ondersteunen 120 Hz, waardoor scrollen vloeiend oogt. Het tweede scherm meet 14 cm (5.5"): handig voor een snelle blik zonder het toestel open te vouwen. De 12 GB RAM helpt wanneer je tussen verschillende apps wisselt.
De opslag is niet uitbreidbaar met een geheugenkaart. Van de 256 GB bedraagt het opgegeven gebruikersgeheugen 218,6 GB, dus hou rekening met de ruimte die je foto's, video's en apps innemen.
Bewaar je veel bestanden lokaal, dan vraagt deze uitvoering wat opslagbeheer. Gebruik je je gsm vooral voor berichten en korte telefoontjes, dan levert het grote vouwscherm je minder voordeel op dan wanneer je vaak leest of kijkt.
De Galaxy Z Fold8 is tijdens Black Friday 2026 vooral het overwegen waard als je bewust voor een vouwbaar scherm kiest. Een aanbieding maakt die extra schermruimte niet automatisch nuttig voor jouw gebruik.
Vergelijk de prijzen hierboven en bekijk de prijshistoriek om de huidige aanbieding in perspectief te plaatsen. Stel een prijsalert in als je nog wil afwachten. Controleer ook of je telkens dezelfde 12 GB/256 GB-uitvoering vergelijkt.
Afgeleid uit de specificaties hieronder en uit onze eigen prijsmetingen — geen mening, wel wat de cijfers betekenen.
Maak kennis met de volgende evolutie van inspiratie – ‘s werelds lichtste Fold tot nu toe. Onze gloednieuwe Galaxy Z Fold8 veranderd makkelijk van vorm voor digitale ontdekkers en sluit aan op de manieren hoe jij je content bekijkt en ervan geniet. De perfecte beeldverhouding. Maximaal plezier. Of je nu via Reels een nieuw brunchcafé of de opening van een galerie ontdekt, of helemaal opgaat in je favoriete serie, de Galaxy Z Fold8 staat klaar om te scrollen of te streamen zodra je dag begint. Trendsetters kunnen van hun dagelijkse portie muziek, eten en reizen genieten op het 10:16-coverscherm en het meeslepende 4:3-hoofdscherm, die speciaal zijn ontworpen voor een comfortabele kijkervaring. Met deze geoptimaliseerde beeldverhoudingen en een helderheid van 3000 nits op beide schermen schakel je moeiteloos over van korte naar lange content. Van inspirerende artikelen tot e-books die perfect zijn geoptimaliseerd voor staande weergave, of je nu onderzoek doet naar je volgende stedentrip of je helemaal verliest in een boeiend hoofdstuk: alles voelt beter aan als je onze dunste Fold tot nu toe opent. Daarnaast zorgt de antireflectielaag op het hoofdscherm voor minder schittering, zodat je geniet van een scherper beeld, of je nu binnen, buiten of onderweg bent. Kracht die je sterker maakt. Speciaal ontworpen voor Samsung Galaxy
De Galaxy Z Fold8 levert krachtige prestaties die je ondersteunen bij het ontdekken en geïnspireerd blijven.
Productinformatie aangeleverd door Bol.com.
Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm).
Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch.
De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies.
Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken.
Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel.
Whether the navigation system can locate the phone's position.
De kleur (bvb. rood)
De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes.
Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken.
Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer.
Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk.
De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen.
Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door.
| Tweede scherm vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
|---|---|
| Tweede scherm Gorilla Glass-versie | Gorilla Glass Ceramic 3 |
| Tweede scherm glastype | Gorilla Glass |
| Pixeldichtheid tweede display | 428 ppi |
| Tweede displaytype | Dynamic AMOLED 2X |
| Tweede display resolutie | 1972 x 1248 Pixels |
| Tweede display diagonaal | 14 cm (5.5") |
| Tweede LCD-scherm The device has an additional (second) screen. | Ja |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Helderheid Helderheid is de hoeveelheid licht dat door het scherm wordt uitgestraald. Helderheid wordt gemeten in candellas per vierkante meter, ook wel aangeduid met: 'nits'. | 1500 cd/m² |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 3000 cd/m² |
| Beeldfrequentie (max.) De hoogste beeldfrequentie die het scherm haalt, in hertz. 60 Hz is genoeg voor film en tv; 120 Hz of meer is vooral merkbaar bij games en sport. | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren Het aantal kleuren dat een scherm kan weergeven. Meer kleuren zorgen voor vloeiendere kleurovergangen en een realistischer beeld, vooral bij foto’s, films en games. Een scherm met 16,7 miljoen kleuren (8-bit) is de standaard en voor de meeste toepassingen ruim voldoende. 1 miljard kleuren (10-bit) kan zichtbaar betere kleurovergangen geven bij HDR-video en professionele foto- of videobewerking. | 16 miljoen kleuren |
| Resolutie Het aantal beeldpunten van het scherm. Meer beeldpunten betekent een scherper beeld — vooral als het scherm groot is of je er dicht bij zit.
| 1848 x 2448 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Schermvorm Vlak of gebogen. Een gebogen scherm oogt indrukwekkend van dichtbij en alleen recht ervoor; zit je er met meerdere mensen naast, dan werkt vlak beter. | Flat |
| Schermdiagonaal De diagonaal van het scherm, van hoek tot hoek, meestal in inch (1 inch = 2,54 cm). Vuistregel voor een tv: meet de afstand van je zetel tot het scherm in centimeter en deel door 4 à 5. Op drie meter zit je zo rond 65 inch. | 19,3 cm (7.6") |
| Kloksnelheid (max.) De hoogste snelheid die de processor kortstondig haalt, in gigahertz. Hij houdt die alleen vol zolang hij koel genoeg blijft — in een dunne laptop dus korter dan in een dikke. | 4,74 GHz |
|---|---|
| Frequentie van processor The speed that the microprocessor executes each instruction or each vibration of the clock. The CPU requires a fixed number of clock ticks | 3,6 GHz |
| Aantal processorkernen Het aantal rekenkernen in de processor. Elke core kan taken verwerken; meer cores helpen vooral wanneer je meerdere apps tegelijk gebruikt of zwaardere taken uitvoert. Sommige processors hebben slechts één core. | 8 |
| Processormodel Het precieze type processor. Het cijfer vooraan zegt uit welke generatie hij komt; hoe recenter, hoe zuiniger en meestal sneller bij hetzelfde nummer. | 8 Elite Gen 5 |
| Processor De reeks waartoe de processor behoort — bijvoorbeeld Intel Core i5 of AMD Ryzen 7. Een hoger nummer binnen dezelfde reeks betekent doorgaans meer rekenkracht. Vergelijk alleen binnen dezelfde generatie: een oudere i7 kan trager zijn dan een recentere i5. | Snapdragon |
| Compatibele geheugenkaarten Types of memory cards which can be used with this product. | Niet ondersteund |
|---|---|
| Opslagruimte De ruimte voor je apps, foto's en video's. Bij de meeste telefoons kan je die niet uitbreiden, dus kies liever iets ruimer dan te krap.
| 256 GB |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Gebruikergeheugen | 218,6 GB |
| Slow motion-modus | Ja |
|---|---|
| Slow motion-snelheid | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Panorama | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Beeldstabilisator Een beeldstabilisator voorkomt dat het beeld vaag wordt als de camera beweegt. | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Automatisch scherpstellen Device focusing a camera or other piece of equipment automatically. | Ja |
| Camera achteraan Hoeveel lenzen er achteraan zitten. Meer lenzen betekent niet automatisch betere foto's — het gaat om wát ze toevoegen: een groothoek voor landschappen, een telelens om echt in te zoomen zonder kwaliteitsverlies. | Dubbele camera |
| Maximale beeldsnelheid This is the maximum frame rate | 30 fps |
| Opnameresolutie De afmetingen (horizontaal x verticaal) van het gefilmde beeld in pixels. | 7680 x 4320 Pixels |
| Flash type | LED |
| Cameraflitser achterzijde Whether or not the rear camera features its own flash. | Ja |
| Cover-camera diafragmaopening | 2,2 |
| Cover-camera resolutie (numeriek) | 10 MP |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 100° |
| Pixelgrootte voorcamera | 1,12 µm |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 10 MP |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/3.33" |
| Cameratype voorkant Indicates the type of the camera at the front of the product, dual or single. | Enkele camera |
| Digitale zoom De digitale zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld uitvergroot kan worden dankzij digitale technologie (dus nog zonder gebruik te maken van een zoomlens). | 10x |
| Optische zoom Geeft de optische zoom-capaciteit: het aantal maal dat een beeld kan worden vergroot met het lenssysteem van de camera. | 2x |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 85° |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 0,7 µm |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 1,9 |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) De resolutie van de camera aan de achterzijde, uitgedrukt in megapixels (MP). Een hoger aantal megapixels kan meer detail opleveren, maar zegt niet alles: ook de sensor, lens en beeldverwerking bepalen de fotokwaliteit. Voor smartphones is 12 MP al ruim voldoende voor scherpe foto's. 48 of 50 MP is tegenwoordig gebruikelijk in betere toestellen en biedt soms extra ruimte om foto's bij te snijden. Vergelijk daarom niet alleen het aantal MP, maar ook voorbeelden van echte foto's en functies zoals beeldstabilisatie of nachtmodus. | 50 MP |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.56" |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/2.52" |
| Near Field Communication (NFC) NFC is een draadloze techniek voor communicatie over een zeer korte afstand. Je gebruikt het bijvoorbeeld om contactloos te betalen met je smartphone of smartwatch, snel een Bluetooth-apparaat te koppelen of gegevens uit te wisselen door twee toestellen dicht bij elkaar te houden. | Ja |
|---|---|
| Modulatie Modulation is the process of varying one or more properties of a periodic waveform | 4096-QAM |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 2100, 700, 1900, 800, 850, 1800, 2600, 900, 1700, 2300, 2500, 3700, 3500, 1500 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 2100, 700, 800, 1900, 850, 1800, 1500, 2300, 2600, 900, 1700, 2500 MHz |
| 3G bands ondersteund | 2100, 900, 1900, 850, 1700 MHz |
| 2G bands (primary SIM) | 850, 1900, 1800, 900 MHz |
| Bluetooth-versie Een hoger nummer betekent doorgaans een stabielere verbinding en minder batterijverbruik. Elke versie werkt met oudere toestellen — je verliest hoogstens de nieuwste snufjes. | 6.0 |
| Bluetooth Draadloze verbinding over korte afstand, voor koptelefoons, luidsprekers en toetsenborden. Werkt zonder wifi en zonder internet. | Ja |
| Wifi-standaard Welke wifi-generatie het toestel aankan. Wi-Fi 5 volstaat ruim voor streamen; Wi-Fi 6 en hoger helpen vooral als er veel toestellen tegelijk op hetzelfde netwerk zitten. Je haalt de snelheid van je router — een nieuw toestel maakt een oude router niet sneller. | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifi-standaard De wifi-generatie die het toestel aankan. Hoger is vooral merkbaar als er veel toestellen tegelijk op je netwerk zitten. Je router moet het ook ondersteunen. | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 2G standaarden | GSM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Aantal simkaarten Hoeveel simkaarten er tegelijk in kunnen. Met twee kan je een privé- en een werknummer in hetzelfde toestel gebruiken, of in het buitenland een lokale kaart bijsteken. Een eSIM activeer je digitaal; daar gaat geen kaartje voor in het toestel. | Dual SIM |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
|---|---|
| Type aansluitplug How headphones connect to a device e.g. wirelessly or via a cable and connector. | USB Type-C |
| USB-versie Universal Serial Bus (USB) is een industriestandaard die in de jaren 1990 ontwikkeld is en de interface definieert voor het verbindingen, communicatie en energie-overdracht tussen computers en andere elektronische apparatuur. Iedere nieuwere versie - bijv. 1.1, 2.0 en 3.0 - is veel sneller dan de vorige. | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-aansluiting Welke USB-stekkers erop passen. USB-C is de huidige norm; oudere toestellen gebruiken nog het rechthoekige USB-A of micro-USB. | USB Type-C |
| Locatie positie Whether the navigation system can locate the phone's position. | Ja |
|---|---|
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Galileo | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS GPS is een satellietsysteem waarmee een toestel je locatie en de juiste tijd kan bepalen, overal ter wereld en bij vrijwel elk weer. Je gebruikt het bijvoorbeeld voor navigatie, sporttracking en locatievoorzieningen op je smartphone of smartwatch. | Ja |
| Kleur De kleur (bvb. rood) | Lavendel |
|---|---|
| Uitvoering De vorm van het toestel: bij een telefoon bijvoorbeeld een klassiek recht toestel of een vouwtoestel, bij een koptelefoon oorschelpen of oordopjes. | Clamshell |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
|---|---|
| Vingerafdruklezer A scanner used to identify a person's fingerprint for security purposes. After a sample is taken | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 12,4 cm |
|---|---|
| Diepte wanneer opgevouwen | 9,7 mm |
| Breedte wanneer opgevouwen | 8,19 cm |
| Gewicht Het gewicht van het toestel zelf, zonder verpakking. Bij iets dat je draagt of in de hand houdt weegt elke honderd gram merkbaar door. | 201 g |
| Hoogte De hoogte van het toestel. Let bij toestellen onder een werkblad ook op de verstelbare pootjes — die geven vaak een paar centimeter speling. | 123,9 mm |
| Diepte De diepte van het toestel, zonder de slangen en stekkers achteraan. Reken daar nog enkele centimeters bij op. | 4,5 mm |
| Breedte De breedte van het toestel. Bij inbouw en bij toestellen die in een nis moeten: meet je opening na en houd een centimeter speling voor de aansluitingen achteraan. | 161,4 mm |
| Ondersteunde videoformaten The type of video formats that can be used by this device. | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat Er zijn verschillende methodes om geluid te comprimeren (bijvoorbeeld mp3), met behulp van compressie kan men veel meer geluid op eenzelfde hoeveelheid geheugen opslaan. | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Luidsprekers | Stereo |
| Draadloze afspeelduur video | 26 uur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit Hoeveel stroom de batterij kan bevatten, in milliampère-uur (mAh). Groter is meestal langer volhouden, maar niet altijd: een groot en helder scherm verbruikt ook meer. Bij telefoons is 5000 mAh vandaag gebruikelijk. | 4800 mAh |
| Batterijduur in cycli Indicates the number of charge and discharge cycles a battery can perform under specified conditions before its capacity drops below a specified fraction of its rated capacity. | 1200 |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Platform Het technologieplatform van een toestel: de combinatie van processor, chipset, systeemsoftware en bedrade netwerkmogelijkheden. Dit bepaalt mee welke functies het toestel ondersteunt en hoe goed onderdelen met elkaar samenwerken. | Android |
|---|
| Barometer | Ja |
|---|---|
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Gyroscoop Een gyroscoop meet hoe een toestel draait of kantelt. Daardoor weet bijvoorbeeld een smartphone, smartwatch of gamecontroller in welke richting je hem beweegt. | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Lichtsensor Het scherm past zijn helderheid automatisch aan het licht in de kamer aan. Prettiger voor de ogen 's avonds, en het scheelt batterij. | Ja |
| Bewegingssensor Het toestel merkt beweging en stand op. Nodig om stappen te tellen, het scherm te draaien of automatisch te ontwaken als je je pols opheft. | Ja |
| USB-C-aansluiting De ovale stekker die je in beide richtingen kan insteken. Sinds eind 2024 verplicht in de EU voor nieuwe telefoons, tablets en koptelefoons, zodat één lader volstaat voor al je toestellen. | Ja |
|---|---|
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
Internationale veiligheidscode (IP) Wat betekent de IP-code?De IP-code toont hoe goed een toestel beschermd is tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof en aanraking, het tweede over water.
| IP48 |
|---|---|
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Batterijduur per cyclus | 2950 min |
| Energielabel-schaal Volgens welke versie van het label de klasse bepaald is. Sinds 2021 loopt de schaal van A tot G; oudere labels met A+ tot A+++ zijn daar niet mee te vergelijken. | A tot G |
| Energieklasse Het Europese energielabel, van A (zuinigst) tot G. De schaal is in 2021 strenger gemaakt: een toestel dat vroeger A+++ heette, staat nu vaak op C of D. Vergelijk dus alleen labels van dezelfde generatie. Kijk er altijd het verbruik per jaar bij: dat zegt meer over je factuur dan de letter. | A |
| Ledenmaten SAR (EU) | 2,26 W/kg |
|---|---|
| Body SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor het meten van de hoeveelheid radiofrekwentie-energie die door het lichaam opgenomen wordt tijdens gebruik van een mobiel apparaat. | 1,211 W/kg |
| Hoofd SAR SAR staat voor Specific Absorption Rate, de eenheid voor de mate van radiofrequentie-energie die door het hoofd geabsorbeerd wordt bij gebruik van mobiele apparatuur. | 0,823 W/kg |
| Lader meegeleverd Zit de stroomadapter in de doos? Steeds meer fabrikanten laten hem weg om afval te beperken — reken er dan een aparte aankoop bij. | Nee |
|---|
| Compatibiliteit Systemen waarmee het product samenwerkt. | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, G |
|---|
| Termijn voor beveiligingsupdates | 31 July 2033 |
|---|
| Kleur The main colour of the product. | Lavender |
|---|
134 specificaties, aangeleverd door de fabrikant.
Vandaag is de SAMSUNG GALAXY Z FOLD8 12GB | 256GB LAVENDER het goedkoopst bij Bol, voor € 1.369. We vergelijken de prijs bij 3 webshops en werken die meerdere keren per dag bij. Het verschil met de duurste winkel is € 630: daar betaal je € 1.999 voor hetzelfde product.
De huidige prijs van € 1.369 is laagste prijs ooit. Sinds we deze prijs volgen (78 dagen) was hij nooit lager. We meten die prijzen zelf, meerdere keren per dag — het is dus niet de "van"-prijs die de winkel zelf opgeeft.
Nee, geheugenkaarten worden niet ondersteund. Deze uitvoering heeft 256 GB opslag, waarvan 218,6 GB als gebruikersgeheugen is opgegeven.
Ja, het toestel ondersteunt Dual SIM met NanoSIM + eSIM.
Ja, optische beeldstabilisatie (OIS) helpt bewegingen tijdens het fotograferen en filmen te beperken.